Şimdi Ara

İphone 5 sorunum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu konuyu 3.kere acıyorum cevap bile gelmiyor artık ana sayfasına yazıyorum yeni güncellemeler oldu ios 7 ler falan hala aynı durum telefonun kulaklığındaki sesi duyamıyorum nerdeyse hani bu bir abartı değil bir sorun olduğu ortada uzun yola gidip gelmeye başladım bende takıp müzik dinlemek istiyorum ama ses çıkmıyor telefondan.Sorun kulaklıklarda değil orjinal kulaklığıda var farklı kulaklıklarda bilgisayara taktığımda bangır bangır ses alırken telefondan duyulmıyacak seviyede geliyor.EQ ayarı ,ab sınırı falan hepsi ayarlı ne sorun olabilir buna

• Kulaklık girişi sorunlu olabilir mi telefonda? Donanımsal bir hataya benziyor. Eğer başka kulaklıklarda da aynı sorun varsa sorun donanımsal demektir. Bu durumda garanti durumunuzu gözden geçirin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çıktığında alınmış bir telefon 2.el olarak almıştım hiç bir sorunu yoktu kulaklık denemeyide düşünmemiştim baya oldu alalı ama arkadaşım kendi iphonenundan müzik dinlerken 10 metre oteye gurultu gelıyodu kulaklıktan benımkıne taktımı duyulmıcak derecede az nerdeyse
  • Şöyle söyleyeyim: Bende ve eşimde iPhone 5 var. Bendekinin kulaklığı ikisinde de sorunsuz çalışıyor. Eşimdekinin kulaklığı onun ip5'te sorunsuz çalışırken benim ip5'te hiç çalışmıyor. PC'nin kulaklığı benim ip5'te sorunsuz çalışırken eşimin ip5'te doğru dürüst ses vermiyor. Kısacası sorun kulaklıkta mı yoksa telefonda mı anlamak için başka cihazların kulaklıklarıyla da denemen lazım. Sorun hepsinde devam ederse sorunu telefonda ararsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • denedim sorun cihazda yani eminim 5 6 farklı kulaklığı 2 3 telefonda denedım aynı , girişinde sorun buyuk ıhtımal nasıl duzeltılır
  • Garantiye ver

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.