Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.134
Cevap
78
Favori
117.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ivy on yargiliydim. Bir bölümde kırdı. Erik gibi bende katılıyorum.

Bu arada Strange olayı saçmaydı. Koskoca Hugo Strange. Azılı yaratıkları yaratan Strange aylarca 3 kişinin koruduğu eski bir konakta mi tutulur. Nasıl bir olay bu anlayamadım. Tamamen donanımlı bir hapishanede tutulur. Aşırı basite kaçılmis. Ana tema güzeldi ama çok basitti sahne.

Israrla öldürmüyorlar Fishi. Cidden anlamıyorum. Çok itici. Hareketleri yapmacık. Koskoca DC zaten bulursun karakter. Neden ısrarla üstünde duruluyor.

Baştaki sahnede pek iyi değildi. Bruce anlaşması tat vermedi. Ya da ben çok anlamadım.

Penguen ve Barbara muthisler. Ikisinin sahnelerini iple çekiyorum. Enigma da acil dahil olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Penguin'in FİTÖ(Fish Mooneyci terör Örgütü) mensuplarına karşı halkı sokağa davet etmesiyle ilgili açıklama

Kesinlikle bu darbeci Fish Mooney'in başarılı olacağına inanmıyorum, Bugünkü bu gelişme gerçekten Gotham içerisindeki bir azınlığın ne yazık ki kalkışma hareketidir ve bu malum yapıya ait, FİTÖ(Fish Mooneyci Terör Örgütü)'nün teşvik ettiği, üst akıl olarak onların kullandığı bir harekettir. Şehrimizin birliği, beraberliği, bütünlüğüne yönelik bu harekete karşı inanıyorum ki milletçe vereceğimiz güzel bir cevapla bunlar gerekli olan cezayı alacaklardır.

Şu anda bu FİTÖ mensubu canavarlar milletin imkanlarıyla ortaya konmuş olan silahları kullanarak milletin üzerine gelmenin bedelini çok ağır ödeyeceklerdir. Bu konuda gerek Gotham kralı olarak ben gerek Butch, gerek Jim Gordon olarak bizler atılması gereken adımlar neyse dik durmak suretiyle bu adımı atacağız. Bunun bedelini asla bizler farklı bir şekilde yorumlayamayız ve meydanı da onlara bırakamayız. Yapmış oldukları işgalide çok kısa sürede ortadan kaldıracağımıza inanıyorum. Kararlı bir şekilde bu işin üzerine gideceğimizi özellikle bildirmek istiyorum ve bu konuda bu kararlılığımızı kimsenin test etmeye de gücü yetmeyecektir.

Bu arada milletime de bir çağrı yapıyorum, oda şudur, Gotham halkını illerimizin meydanlarına davet ediyorum. Havalimanlarına davet ediyorum ve milletçe meydanlarda, havalimanında toplanalım ve bunların o azınlık grubu, canavarlarıyla, yaratıklarıyla gelsinler ne yapacaklarsa halka orada yapsınlar. Halkın gücünün üstünde bir güç ben tanımadım bugüne kadar."

Valerie Vale
    Posta Gazetesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Det.Harvey Bullock -- 28 Eylül 2016; 3:43:27 >

• Sonunda sümüklü Ivy
    Maggie Geha olarak geri geldi küçük kıza çok gıcık kapıyordum şimdi bildiğin taş oldu geldi
  • Ayrıca google'da bir resim buldum olabilir mi acaba ? olursa efsane olur

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Böyle bir şey olsa dizinin reytingleri ikiye katlanır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    kafayı burdan kesip shoplamışlar ama yakışmış

• Bu sene izlediğim bütün dizileri biriktirmeyi düşünüyorum, sonra aylarca bekliyoruz.
  • Bu fish i kocası yüzünden tutmuyorlarsa dizide ben bir şey bilmiyorum. İyice baydı dizinin ilk sıkıcı bölümlerini hatırlatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

kafayı burdan kesip shoplamışlar ama yakışmış

Olsa ama mükemmel olurdu ses tonuda zaten batman gibi tam otururdu

• Çok hafif giriş oldu yeni sezona pek beğenmedim. Ve kesinlikle sebebi Fish

#PenguinEatsFish

• gordon baya fazla bile dayandı şu haberci kıza en sonunda onu da azdırdı ,felaket tatlı hatun ilk bölümde götürmemesi hataydı
  • Vicki Vale Gordon'un bebesi mi olacak
  • Fish ölsun artik.zaten zorlama bir karakterdi en sevmedigim iki ozelligide eklemisler karaktere zenci olmasi ve feminist takilmasi.sirf amerikadaki zenciler diziyi irkcilikla suclamasin diye habire bu denyonun ustune oynuyorlar.

• şahsen ben biraz birikmesini bekliyorum
  • Fish varken bu kadari fazla bile

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 3 Ekim 2016; 20:39:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

Gerçek mi bu gerçek sanırım Çok iyi ya

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Ne Trump ne Clinton tek çare Penguin

• Güzel ama yavan bölümdü. Geçiş bölümü yani :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bölüm gayet akıcıydı , Mad Hatter bayagi iyiydi. Su dizide en beğendiğim şeylerden biri gordonun iliskilerinin cıvkını çıkarmıyorlar. Aksiyon çok aşırı düzeyde değildi lakin güzel bir bölümdü gelecek haftaki bölüme hazırlık oldu bir nebze.

Bu bizim çakma bruce ne is çıkacak bi onu anlamadım sadece kesin konseyin adamı çıkacak

Ve son olarak
    Penguin ve Nygma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbangem -- 4 Ekim 2016; 18:45:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.