Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.134
Cevap
78
Favori
117.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fena durmuyor bakmak lazım. IMDB'de bu sezon başlayacak diziler arasında gezinirken rastladım, konusu var mı acaba diye merak etmiştim 3 sayfa olmuş bile

Edit: Vesileyle 4. sayfanın ilk mesajı bizden olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeTaXs -- 18 Mayıs 2014; 22:13:42 >
  • heyecanla bekliyorum costantinle birlikte
  • Gotham (2014 - 2019)Gotham (2014 - 2019)Gotham (2014 - 2019)Gotham (2014 - 2019)Gotham (2014 - 2019)Gotham (2014 - 2019)Gotham (2014 - 2019)Gotham (2014 - 2019)
  • arrow'dan sonra dc artık her karakteri dizimi çekecek nedir anlamadım.önce arrow daha sonra flash sonrada gotham
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

arrow'dan sonra dc artık her karakteri dizimi çekecek nedir anlamadım.önce arrow daha sonra flash sonrada gotham

Gotham karakter değil bir şehir.

Fena olmaz aslında. Bu kahramanların çoğu 50 yılı geçirmiş karakterler. O kadar şeyi bir filme sıkıştırmaktansa bu şekilde dizi yapmak daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garp the Fist

quote:

arrow'dan sonra dc artık her karakteri dizimi çekecek nedir anlamadım.önce arrow daha sonra flash sonrada gotham

Fena olmaz aslında. Bu kahramanların çoğu 50 yılı geçirmiş karakterler. O kadar şeyi bir filme sıkıştırmaktansa bu şekilde dizi yapmak daha iyi olur.

gotham'da dc evreninden diye bağlamak istemiştim olayı ama haklısın o kısmı eksik yazmışım
  • Gotham in karanlık atmosferini yansitabilirlerse ortaya güzel bir dizi çıkacaktır. Ayrıca kötü karakterlerin de gençliğini görmek ilginç olacak ....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce tanıtımı izledim ilgimi çekti benimde.

kaç sezon olacak tahmini ?
  • Hayvanlar gibi bekliyorum diziyi de, Bruce Wayne'i oynayan velet olmamış arkadaş! Bu kadar karakterle alakası olmayan bir seçim olamaz...

• Tamamen kendi çevirimdir. (Hatalar olabilir, kusuruma bakmayın.)
  • My name is Bruce Wayne.

Başlasın artık dayanamıyorum.
  • Ben mckenzie ne kadar yaşlanmış piii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garp the Fist

quote:

Marvel filmlerle DC dizilerle götürüyor piyasayı şimdilik. Marvel hafiften dizilere geçiyor (Agents of Shield vs) DC de hafiften filmlere geçiyor (Superman, Batman). Bu rekabetten en çok izleyici kazanıyor :)
  • Batman yok değil mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bruce wayne canlandıracak velet hiç yakışmamış batman beginste bruce waynenin çocukluğunu canlandıran kişi nasılda tam uymuştu bruce wayne
  • Marvel' de 2015' ten itibaren başlıyor dizilere.
  • myo_1433 M kullanıcısına yanıt
    yalnız 2005 de çekildi o çocuk 20-25 yaşındadır şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter M.

Batman yok değil mi ?

Batman daha çocuk bu dizide.
  • Herşeyin dizisi si yapılır oldu. İse güce gitmeyip sunlari takip etsek anca vakit yetecek. Fırsat bulursam izlerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biliyoruz heralde sen yazımı iyice okuyup anlamamışsın dikkat edersen beginste ki çocuğu oynatsınlar demiyorum beginsteki gibi bruce wayne yakışacak başka veled bulamamışlar mı diyorum karakterlerin çoğunu beğenmedim zaten karakter seçimi berbat seçtikleri oyuncular o karakterlere hiç yakışmamış
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.