Şimdi Ara

watchon kumanda ayarları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
7.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung watchon yeni bir güncelleme yayınladı ve dsmart ve digitürküde dahil etti
    ama bizim kullandığımız uydu alıcıların hemen hemen hiçbirini ben göremedim.
    listede 200 e yakın marka ve model olmasına rağmen.

next / goldmaster / hiremco bunların hiçbiri yok
    ben hiremco turbo hd kullanıyorum bulamadım nereden bulabiliriz bunları

• dsmart hd pace marka var ama kumanda edemiyorum
  • Ben Smart Remote adlı yazılımı black friday indirimi kapsamında 5 dolara aldım ve uydu alıcımı kontrol etmeyi başardım. (Nextwave marka)
    WatchON'a da markette ingilizce yorum yazarak eklenmesini istediğimi yazdım. Ekibimize ilettik dediler ama henüz değişen birşey yok görünüyor.
  • Bende dsmart'ın Humax 2002s model hd reciveri var. Watch on la kumanda edebilen var mi
  • Pace HDSmart var ve kontrol edemiyorum WatchOn ile. Kontrol edebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheSanitarium

Pace HDSmart var ve kontrol edemiyorum WatchOn ile. Kontrol edebilen var mı?

aynı sorun bende de var. dsmartı kontrol edemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thorondor06

quote:

Ben de edemedim. Sorun bildir kısmına gönderdim. Belki diğer uydular arasında frekansı tutan denk getirilebilir ama tek tek denemek lazım.
  • digitürkü kumanda eden var mı çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_mentor

quote:

quote:

Ben de edemedim. Sorun bildir kısmına gönderdim. Belki diğer uydular arasında frekansı tutan denk getirilebilir ama tek tek denemek lazım.

Aynı şekilde bende de aynı cihaz var ben de edemedim denemediğim marka kalmadı nerdeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahweto

quote:

quote:

quote:

Aynı şekilde bende de aynı cihaz var ben de edemedim denemediğim marka kalmadı nerdeyse

Arkadaşlar sanırım yeni güncelleme ile arçelik de geldi ve arçelik seçince bende pace kutuyu çalıştırdı. Bir deneyin isterseniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahweto

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar sanırım yeni güncelleme ile arçelik de geldi ve arçelik seçince bende pace kutuyu çalıştırdı. Bir deneyin isterseniz.

D smart için Google den aradım foruma yönlendirdi bende humax hd var arçelik çalıştırdı, Teşekkürler...

• Bu programın mantığını çok sevdim ama anlamadığım bir kaç husus var. Örnek yaban TV'de Şu program var gözüküyor izlemek istiyorum 200 küsürlerde başka bir kanal acıyor bende yaban tv 15 de. Kanal numaralarını benim tv me göre editlemek mümkün değil mi? Bir diğer husus da filmler kategorisinde hiç film gözükmüyor nerdeyse (Turksat) ?

• Goldmaster marka D-SMART HD olmayan alıcıyı Setüstü kutu seçeneğinden arçelik seçildiğinde çalıştırıyor.

Bu tip siyah eski tip d-smartların hepsinin çipini humax üretiyor hepsinin içi aynı dolayısıyla next botech ve diğerlerini de arçelik seçeneği ile kullanılabilir.
  • samsung watch on dsmart beko hd cihaz için Arçelik seçeneği tamamdır.
  • Arkadaşlar

Dsmart Pace HD+ cihaz kullanıyorum dün baya denedim pace - humax vs.. ama kontrol edemedim :(

Dsmart HD+ için arçelik çalıştırıyor mu acaba?
  • D smart'ın humax modeli için arçelik'i seçebilirsiniz. Ben de çalıştı.

• Teşekkürler arkadaşlar bendede dsmart hd olmayan cihaz vardı sayenizde arçelik ile çalıştırdım
  • volkanerguner V kullanıcısına yanıt
    Bendede dmsart hd humax 2002s var, Arçelik' i ayarladım ve çalıştı.

• Arçelik 70 ekran tüplü tvyi bile kumanda ediyor watchon. Set üstü uydu olarak Botech B5900 fta uydu alıcısında kendi markasını seçince çalışmıyor. Arçelik seçince de çalıştırıyor ama her tuş yanlış işlevleri yerine getiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zuzzi -- 13 Nisan 2015; 21:17:52 >
  • thorondor06 kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürederim. Arçelik seçilince kumanda edebiliyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.