Şimdi Ara

iPhone 5 arac sarji

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Malum herkesin bildigi gibi telefonun sarji 1 gun bile cok zor gidiyor.

Apple yetkili saticisi troy'da ya da apple online store'da arac icin sarj aletleri gordum. Bunlari kullanmak telefona zarar verir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• iphone'nun kutusundan çıkan adaptörün üzerindeki değerler aynı ise kullanımında bir sıkıntı olmayacaktır. Ama ben genede araç şarzının pek uygun gormuyorum. çünkü dediğim şekilde kullanmama rağmen pilin kalibresini bozdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paldov

iphone'nun kutusundan çıkan adaptörün üzerindeki değerler aynı ise kullanımında bir sıkıntı olmayacaktır. Ama ben genede araç şarzının pek uygun gormuyorum. çünkü dediğim şekilde kullanmama rağmen pilin kalibresini bozdu.

evet bende o yüzden sordum zaten. bi yerde okumuştum ne kadar orjinal bi alet kullansanda arabada telefonu şarj etmek pile zarar veriyor diye.

zaten yanımda taşımaya bi tane akü gibi bi şey aldım apple dan 175 tl ))

7800 mha lık güzel bi alet ama o da hep yanda taşınmaz araçta da bi alet olsun diyordum fakat almamakta yarar var gibi.
  • şarzlı kılıf hakkında iyi bir bilgim yok açıkçası. 7800 mah iyi bir değer. güle güle kullanın.
  • quote:

şarzlı kılıf hakkında iyi bir bilgim yok açıkçası. 7800 mah iyi bir değer. güle güle kullanın.

şarjlı kılıf değil hocam. böyle taşınabilir harddisk gibi. akü diyorum ben ona :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yarkan88

quote:

şarzlı kılıf hakkında iyi bir bilgim yok açıkçası. 7800 mah iyi bir değer. güle güle kullanın.

şarjlı kılıf değil hocam. böyle taşınabilir harddisk gibi. akü diyorum ben ona :)

onu anladım hocam :)
  • Taşınabilir şarj aleti almanız sizi epey rahatlatmıştır hocam iyi günlerde kullanın. Araç şarj aletlerini de bilindik markalardan alırsanız sıkıntı yaşamazsınız biz Belkin'i test ettik sıkıntı yaşamadık. Fakat 1-2 dolara satılan ürünlerde mevcut onların zarar vermesi doğal olur. Göz atmak isterseniz buyrun:http://www.fonefon.com/?urun-253-iphone-arac-sarj-aparati
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.