Şimdi Ara

5 mi 5c mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
1.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaslar sizce hangisi ve hangisinin neden oldugunu yazarsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5c daha guncel ve ios7 de 5 den daha hızlı
  • Eminsiniz degilmi 5c yi hic incelemedim peki arkasi plastik diyorlar bu samsung urettigi cőp gibi degil dimi

• performans bakımından 5
  • 5 in benchmark i biraz daha yuksek. Ve daha kaliteli gozukuyor

• 5 al
  • 5C

• 5 alirsaniz iOS 6 ile gelecek. Ve ios 6 kullanan 5 ios 7 kullanan 5S den daha kararli calistigini goz onune alirsak ve ustune bonus olarak jailbreak i da katarsak 5 derim.

• Son teknoloji son çıkan her zaman daha iyidir. O yüzden 5c derim.

• Peki sizce hangisine daha fazla yazilim destegi verilecek uretimden kalkicak diye duydum 5c icin 5 kalkti galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: tolga+xbox

Peki sizce hangisine daha fazla yazilim destegi verilecek uretimden kalkicak diye duydum 5c icin 5 kalkti galiba

5 in üretimi durdu. ama durdu diye çöpe atılacak anlamına gelmez. 5 en son ios 9 u görür 5c ise ios 10 u görür . 5c güncelleme konusunda bir adım önde sadece. ama performans bakımından hangisi daha iyi bilmiyorum. siz iyice bi araştırın. açıkçası 5c nin mavi renklisi benim çok hoşuma gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg7

quote:

Peki sizce hangisine daha fazla yazilim destegi verilecek uretimden kalkicak diye duydum 5c icin 5 kalkti galiba

5 in üretimi durdu. ama durdu diye çöpe atılacak anlamına gelmez. 5 en son ios 9 u görür 5c ise ios 10 u görür . 5c güncelleme konusunda bir adım önde sadece. ama performans bakımından hangisi daha iyi bilmiyorum. siz iyice bi araştırın. açıkçası 5c nin mavi renklisi benim çok hoşuma gidiyor

Evet benimde en cok mavi yi begendim birde klasik iphone gibi degil ya o yuzden ilgimi daha cok cekti birde 5 in islemcisi 1200 mhz 5c 1300 5c daha performansli olmuyormu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg7

quote:

Evet benimde en cok mavi yi begendim birde klasik iphone gibi degil ya o yuzden ilgimi daha cok cekti birde 5 in islemcisi 1200 mhz 5c 1300 5c daha performansli olmuyormu

yanlış biliyorsun iPhonedo nun videosunda iphone 5c=1250 mhz - iphone 5= 1300 mhz
    edit:http://www.youtube.com/watch?v=ImUybbtGjCU linkideki videoda 14:02-14:13 arası saniyeleri izle görürsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HayatBirYalan -- 7 Aralık 2013; 18:58:49 >

• 5 al tabikide hatta 2. el güzel garantili iyi bir fiyata bulabilirsin
  • Kiyas la oyle gozukuyor

• 5C'nin oyuncak gibi duran plastik kasasındansa 5 al.
  • 5 premium 5c samsung gibi leğen plastiği.

• 5c yi eline alip incelersen o plastiğin sıradan bir plastik olmadigini anlarsiniz. 5 e gore daha saglam ve kolay kolay cizilmez 5 gibi

• Suan s4 kullaniyorum ve malzeme kalitesini hic begenmiyorum tel kasiyor pisman oldum 5c iyimidir hangisi daha performanslidir aralarinda

• Bence kesinlikle 5 Zaten Aynı cihazın sırf renkli olsun diye kasasını plastik yaptılar bu arada 5c. 5 ten daha kalın ve ağır

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.