Şimdi Ara

app store kredi karti sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yillardir iphone ve ipad kullaniyordum ve hesabimi acarken kredi kartsiz yöntemi secmistim ve gayet kullaniyordum fakat 1 yildir filan android kullaniyordum dün ipad air aldim ve app store hesabimi tanittigim da hesabinizi gözden gecirin diyip kredi karti girmemi istiyor.

girmedigim taktirde hesabimi aktif edemiyorum , nasil kurtulurum bu kredi karti olayindan? mevcüt hesabim var yillar önce actim kullandim fakat simdi kredi karti istiyorlar

• Eğer sanal kart falan kullanıyorsanız 1 tl falan limit belirleyin. 0,33 krş çekim yapıp sonra iadesi yapılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Since1903 kullanıcısına yanıt
    dostum o tarz seyler hic kullanmiyorum malesef aslina bakarsan kredi kartim da yok. Yani cok sacma yahu ben kredi karti eklemek zorunda degilim ki bu hesabi acmisim zaten 3 4 yil önce yani..

umarim bi sekilde hallederim yoksa yeni hesap acmak zorunda kalicagim fakat iste game center filan yazik olucak yani
  • Dostum kredi kartı eklemezsen olmaz ki. Yeni bir hesap açsan da kart bilgisi isteyecek senden.

• Since1903 kullanıcısına yanıt
    Kredi kartsız yeni bir hesap açılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum kredi kartsız tabi ki yeni hesap açılır ama illaki aynı sorunu yaşayacak arkadaş. Ödeme kısmına gelince illaki kredi kartı bilgisi isteyecek.

• Dostum beni yanlis anladin sanirim ben ücretsiz uygulamalari yüklüyorum sadece birsey satin almak istemiyorum. Bundan dolayi benden kredi karti istemesi abez geliyor bana

yeni hesap acarsam kredi kartsiz kullanabilirim fakat ben kendi hesabimi aktif etmek istiyorum
  • hocam amerika hesabı açmayı dene. kardeşimin iphone 5 için türkiyede hesap açtık kredi kartı zorunluydu kendime 5s aldım amerikadayken kaydı gerçekleştirdim kartsız şekilde.
  • KSK_istayfa kullanıcısına yanıt
    zaten mevcut hesabimi actigimda 3 4 yil önce Amerika üzerinden kayit ettirmistim ve kredi karti kismina none secip devam etmistim. Sorun suan tekrar kredi karti bilgilerini istemesi login oldugum da.

yeni hesap acmada sorun yok acarim fakat ben mevcüt hesabimi aktif edebilirmiyim diye sorusturuyorum ama bakalim ne cikicak
  • Slm ipad üzerinden app stora giriyorsun free bir uygulamayı indir dedikten sonra karşına gelen hesap giriş ekranında kredi kartsız seçeneğini görebilirsin. Ayarlar kısmından vb yerden olmuyor. Free bir uygulama indirirken yeni hesap açma yoluna gittiğinde kredi kartsız seçeneği beliriyor. Eski hesap bilgilerinide bu yol üzerinden bi dene yine kredi kartsız seçeneğini bu yöntemle görürsün sanırım...
  • yslmturan Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba ;
    kredi kartsiz hesap acarken bu yöntemi kullaniyoruz ayni seyi mevcüt hesabimda denedim malesef olmadi. ücretsiz bir uygulama buldum ve indir dedigim de giris bilgileri cikiyor mevcüt hesabimi girdigim de ise beni kredi karti eklemem icin yönlendiriyor tekrardan
  • Aynı yöntemi bilgisayarla itunes üzerindende bir dene istersen.
  • denedim o da ise yaramadi artik cildirmak üzereyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakıncası yoksa bana özelden kullanıcı adı ve şifreni gönder bende deneyeyim. hallolursa giriş yapar şifreni değişirsin :)
  • rasgele kredi kartı bigileri gir. sorun olmaz.
  • İninal Kartla alabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.