Şimdi Ara

Renault 2014 Liste Fiyatları Açıklanmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen gün farkına vardım, bugün açılan Chevrolet konusundan sonra soğuk su etkisi yarattı. Renault'nun bu kadar yüksek fiyata araba satmaya çalışması da ilginç, eskiden ucuz olduğu için tercih edilen bir markaydı. Keşke bu da Avrupa'dan çekilse...

http://www.renault.com.tr/fiyathesaplama

• ulen Gm kurtlar sofrasına bıraktın türkiye piyasasını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gopluumit

ulen Gm kurtlar sofrasına bıraktın türkiye piyasasını

aynen öyle, çok daha büyük zamlara hazır olun.
  • 2.ci el piyasasıda coşar chevy dahil bu saatten sonra araba alacaklar yandı ki ne yandı
  • 2014 yılında b segmenti araçlarını 60.000 barajına doğru taşıyacağız heralde.
  • Ya bir git diyecektim ama linke tıklayınca acı gerçeği gördüm. Captur'a bile 50k fiyat çekmişler....
  • clio 57.100tl, 1-2 opsiyon eklet tamamdır
  • 2008 de 60 bin liraya b7 kasa a4 almistik. Artik araba mi aliyoruz devlete bagis mi yapiyoruz anlayamiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • insanların tercihlerine saygı duymakla beraber çok şaşırıyorum,şuan ülkemizde araba fiyatları uçuk eyvallah fakat bu paraları veripte renault almam kesinlikle heleki megane fluence felan
  • ve bu fiyatlara rağmen hala gidip bu markaların araçlarını sıfır alanlar var.Millet tepki koymayı bilmiyor ki.Almayın, bakın nasıl indiriyorlar fiyatları paşa paşa.
  • Renault artık premium olmus.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Yeni Fluence Icon 1.6 dCi 130 bg
    75.650 TL

EDC bile yok ilginç.

Full Cruze 45 bin. Fluence 75 bin. Bu nasıl bir zamdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Yeni Fluence Icon 1.6 dCi 130 bg
    75.650 TL

EDC bile yok ilginç.

Kafayı yemişler iyice.
  • Bu chevy nin yaptığından sonra umarım diğerlerine ders çıkaracak sonuçlar ortaya çıkar.şuan araba alacak olsam kesinlikle bu piyasa ürünlerinden değil chevrolet olurdu.bu arabalara verilen paraya gerçekten yazık

• 1-2 haftadır var bu fiyatlar. hatta bir konuda da bahsedilmişti.
    neyse, reno fena çakmış fiyatlara..c segmenti araçlar artık 65-80 bin tl bandına dayandı. birileri hala chevrolete laf ediyor ama onun gitmesiyle bu fiyatları azıcık aşağıda tutacak bir neden kalmadı artık..
  • N'olmuş bu piyasaya böyle?

90hp dizel manuel Clio 50 binden başlıyor. Ben mi yanlış görüyorum.
  • Ama Renault, F1 şampiyonu hedehödö...
  • Yerli üretim araçların fiyat avantajı olması gerekir ama ters bir etki söz konusu anlaşılan. 50000 tl Clio için uçuk bir rakam. Diğer modellerde uçmuş . Renault bu kafayla devam ederse işi zor , bu fiyatlara marka algısı çok daha yüksek markalara kayar millet. Bana göre Bu fiyatlara devlet el atmalı danışıklı dövüş var resmen .

• Renault'un devri kapanır yakında.
  • reno ya bak bea

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.