Şimdi Ara

jailbreaklı ıphonedan anlayan acil yardımm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar ıphone 3gs kullanıyorum telefonum yurt dısından geldı ve sanırım sımlockluydu.telefoncuya goturdum cıhazı kapatmamam gerektıgını ve eger kapanırsa acılması ıcın tekrar ona goturecegımı soyledı.2 ay once telefona restore attım bı sorun olmadı.bugun sarjı bıttı ve kapandı.sarja takıp actım ve telefon 2 kere titreyip sorunsuzca acıldı.telefonda suan hıc bır sorun yok.neden telefoncu bana oyle soyledı?NOT:telefonda cydia yok yanı jb li değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formen53 -- 6 Aralık 2013; 22:02:58 >

• formen53 kullanıcısına yanıt
    Hocam tethered jailbreakli olduğu içindir.yani tethered jailbreakli telefonlarda kapatıp açtığınızda cydia telefonda gözükmez.(jb olduğu gibi durur).fakat tethered(bağımlı)jailbreak olduğu için pc ye bağlayıp reboot etmeniz gerekiyor cydianın görünür olması için.redsnow programıyla reboot yapabilirsiniz internette araştırın bulursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur0159

Hocam tethered jailbreakli olduğu içindir.yani tethered jailbreakli telefonlarda kapatıp açtığınızda cydia telefonda gözükmez.(jb olduğu gibi durur).fakat tethered(bağımlı)jailbreak olduğu için pc ye bağlayıp reboot etmeniz gerekiyor cydianın görünür olması için.redsnow programıyla reboot yapabilirsiniz internette araştırın bulursunuz

peki telefonu sürekli kapatıp açsam bir sorun olur mu?
    Her kapatıp açtığınızda reboot etmeniz gerekli cydianın gelmesi için hocam

• quote:

Her kapatıp açtığınızda reboot etmeniz gerekli cydianın gelmesi için hocam

çok sağol kardesım benım ben cydia nın gelmesını ıstemıyorum dıyelım yanı telefonu normal bır telefon olarak kullanmak ıstıyorum.bu sekılde istediğim zaman acıp kapatsam bı sorun olur mu?telefoncu telefonu verdığindede cydia yoktu fakat telefonu hiç kapatmayın demişti.
    Hocam telefonunuzun donanımsal olarak bir sorunu yoksa kapatıp açmanız sorun oluşturmaz

• quote:

Hocam telefonunuzun donanımsal olarak bir sorunu yoksa kapatıp açmanız sorun oluşturmaz

çok sağol hocam yanı cydia nın gelmesını ıstemediğim surece telefonu açıp kapayabılırım.sorun çözülmüştür arkadaslar onur0159 kardesıme tesekkurler
    Sende sağol hocam rica ederim

• Tethered jailbreak yapılmış ondan demiş. Fakat sonrafan restore attıysanız zaten jb gitmiştir, artık farketmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Tethered jailbreak yapılmış ondan demiş. Fakat sonrafan restore attıysanız zaten jb gitmiştir, artık farketmez

fakat telefonda bır sorun yok hocam servise goturmeden once sım kartı taktıgım halde 'servis yok' hatası verıyordu cıhaz.servıstekıler telefonu verdıkten sonra kapatmamam gerektıgını soyledıler.restore attım fakat hiç bir şey olmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.