Şimdi Ara

Dizüstü bilgisayarlar için en küçük adaptör: FSP Twinkle 65W inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güç kaynağı üreticisi FSP, dizüstü bilgisayarlar için dünyanın en küçük ve hafif 65 Watt şarj adaptörünü hazırladı. Evrensel yapısı ile marka ve model bağımsız pek çok dizüstü bilgisayar ile kullanılabilen şarj adaptörünün tüm detayları videomuzda.

• İncelemeyi izlemedim kusura bakmayın. Buraya sormak istiyorum

Tüm Laptop'lara uyumlu mu? Uyumlu laptopları nasıl öğrenirim ya da uyumlu olduğunu nasıl anlarım

Düzenleme: İzledim, ancak yine bir bilgiye erişemedim. Laptopum için 65W yeterli olduğunu nasıl anlarım? Benim de adaptörüm bozuldu, adaptör arıyorum.

Taşınabilirlikten ziyade performans ve kullanım ömrü on planda olan başka hangi modeller var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5AF373BF5 -- 4 Aralık 2013; 20:31:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kompakt, kompakt, kompakt. Kompakt yerine taşınabilir gibi bir kelime kullansaydınız keşke..
  • Erdi bey geçmiş olsun, düşmüşsünüz sanırım..:D diziniz yırtık....:D

• Yurtdışı fiyatı 44.99$
    http://www.fspgroupusa.com/twinkle-65-65w-1820v/p/926.html

Vatan yine yapmış şovunu indirimli haliyle 76$+KDV = 186 TL

2 katı fiyatına satmak biraz abartı değil mi?

• Güzel İnceleme olmuş .. Birde Yeni makanınızdaki şu arka plan uğultusunu halledebilirseniz çok iyi olucak ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Vuh

Kompakt, kompakt, kompakt. Kompakt yerine taşınabilir gibi bir kelime kullansaydınız keşke..

Merhaba,

Aslen her ikisi de videoda geçiyor ancak dediğiniz gibi kompakt kelimesini hiç kullanmasam daha iyi olurmuş. Bu konuda eleştrinize sonuna kadar hak veriyorum.

Teşekkür ederim.

İyi forumlar.
  • bence artık laptop şarj girişleride standart hale getirilmeli

• Türkiyenin vergilerinden sizde artık sıkılmadınız mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence ürün başarılı ama inceleme daha da basarili. Erdi abi dokturmus.

• Çok güzel ve kullanışlı bir ürün. Fiyatı biraz daha uygun olsa almayı düşünürdüm.

Uyumlu modelleri buradan kontrol edebilirsiniz:

http://www.fsplifestyle.com/support_tips.php?LID=1
  • Topraklaması neden yok? Tehlikeli olabilir, özellikle metal kasalı bir notebook kullanıyorsanız kasada titreşim hissettirebilir.

• Evrensel adaptör 11 defa garantiden degiştirdim 12 de yolda

• Video çooook uzak be, az yakından çekseydiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: fx57

quote:

Kompakt, kompakt, kompakt. Kompakt yerine taşınabilir gibi bir kelime kullansaydınız keşke..

Merhaba,

Aslen her ikisi de videoda geçiyor ancak dediğiniz gibi kompakt kelimesini hiç kullanmasam daha iyi olurmuş. Bu konuda eleştrinize sonuna kadar hak veriyorum.

Teşekkür ederim.

İyi forumlar.

Ben teşekkür ederim, ilgilendiğiniz için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski sunum ortamina geri dönün bence. böle şark köşesi gibi hiç ciddi olmuyor.

• Kablo uzunluğu ve kalitesi ile ilgili bir detay verilmemiş. ilginçtir FSP nin sitesinde de bu önemli detayı bulamadım :)

• ürün güzel ama haddinden fazla pahalı

• quote:

Benim de her videoda dikkatimi çekiyor bu tabirler :P Ayıp olmasın diye yazmıyorum ama ne kadar çok "Bakıldığında, baktığımızda, günün sonunda vb." şeyler kullanılıyor. Konsantrasyonum bozuluyor bunları duyunca :D
  • erdi bey ve tüm editörler neden yaratmak erine oluşturan üreten bulan bunları kullanmıyorsunuz yaratmak Allaha mahsus lüfen dikkate al erdi abi bu söylediklerimi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.