DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
MATLAŞAN BOYA
9
Cevap
0
Favori
2.314
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      401 Mesaj
      02 Ağustos 2006 14:07:59
      arkadaşlar babamın arabasının boyası yer yer (bu yerler baya çok) matlaşmış boyanın üzerindeki cila tabakası tamamen yok olmuş sizce ne yapmalı bu ayın sonunda rizeye gidiyor arabası burada kalacak bu işi halledeyim diyorum sizlerinde yardımıyla şimdiden teşekkürler

TOYOTA TAKIMI
      2006 COROLLA TERRA 1.6 HB
    • Emekli Yönetici
      10736 Mesaj
      02 Ağustos 2006 14:10:34
      Piyasada boya canlandırıcı,parlatıcı,koruyucu bir sürü ürün var, onlara bi baksana.
      Formda bu ürünleri kullanan arkadaşlarımız varsa sana yardımcı olurlar.

• Binbaşı
      1573 Mesaj
      02 Ağustos 2006 14:16:26
      matlaşmışdediğin yerleboya yanığı ise yapacak birşey yok.
      ama parlaklığpın gitmesiyse turtlewax'ın filan cilaları var.kendi kendine uygulayabilirsin

• Çavuş
      55 Mesaj
      05 Ağustos 2006 22:27:01
      eğer kendim yapamam diyorsan bu işi iyi yapan firmalar var. bu yöntemi uygulatıp memnun olan birkaç kişi tanıyorum google'den aratırsan ulaşabilirsin.

Geliyoruz!
    • Yüzbaşı
      401 Mesaj
      07 Ağustos 2006 09:10:18
      pardon hangi yöntemi?

quote:

Orjinalden alıntı: bizimev

eğer kendim yapamam diyorsan bu işi iyi yapan firmalar var. bu yöntemi uygulatıp memnun olan birkaç kişi tanıyorum google'den aratırsan ulaşabilirsin.

TOYOTA TAKIMI
      2006 COROLLA TERRA 1.6 HB
    • Binbaşı
      1924 Mesaj
      07 Ağustos 2006 09:20:41
      şimdi matlaşma dediğin şey verniğin bozulması gib bişeyse ve hafifse pasta sonra da cila uygulanır. Ama derin bişeyse boyanması lasım

• Çavuş
      85 Mesaj
      07 Ağustos 2006 09:29:04
      Firma ismi vermeyeceğim ama Unkapanı'nda bi firma var S....X die 100 euroya boya koruma yapıyorlar şahsen kendim yaptırdım gayette memnunum.Kaportaya kadar inmemiş çizikleri sürtünmeleri lekeleri yok ediyor ayrıca extra bir parlaklıkta sağlıyor.

[DH]OpelTakımı
      2008 OpeL Combo 1,7 CDTI 100 hp Gümüş gri[34 UK 661]
      97 Kartal SLX Ateş kırmızı [53 AK 726]
      ...SERKAN/1986/TRABZON'lu ama ISTANBUL'da/BEŞIKTAŞ-SARIYER ARASI MINIBUS PILOTU...
    • Binbaşı
      1152 Mesaj
      07 Ağustos 2006 10:17:56
      quote:

Orjinalden alıntı: LazRaiL53

Firma ismi vermeyeceğim ama Unkapanı'nda bi firma var S....X die 100 euroya boya koruma yapıyorlar şahsen kendim yaptırdım gayette memnunum.Kaportaya kadar inmemiş çizikleri sürtünmeleri lekeleri yok ediyor ayrıca extra bir parlaklıkta sağlıyor.

• Yüzbaşı
      741 Mesaj
      07 Ağustos 2006 10:25:24
      Kardeş Televizyonda izledim geçen Adam Aurio Gold mu Auro goldmuı öyle birşey adam beze dökür sürdü sonra sırıtarak hepsi bu dedi ve 100%100 Memnuniyet garantisi dediler iade garantiside var fiyatı 69ytl ve yanındada şampuan cam koruma falan filan feşmekan veriyolar
      ve bu ürünü matlaşmış boyalara sürün diyolar ilk günkü canlılığına kavuşacak diyolar izle al Araba Boyatması Kolaymı Nere Kime Boyatcan 2 milyardan aşa boyarlarmı.

garip
    • Binbaşı
      1948 Mesaj
      14 Ağustos 2006 12:21:11
      benim eski arabada da sorun vardı. boyası güneşten matlaşmış hatta yıkamadan sonra silerken beze leke bırakıyordu.
      babam cila attırmış pırıl pırl oldu diyor. ben arabayı henüz görmedim. araba mersinde ben istanbuldayım

Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.