Şimdi Ara

Yargıtay kararını verdi Cama siyah film çekene kötü haber (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
3
Favori
6.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: CarlBenz

Yahu anlamıyorum alt tarafı bir cam filmi, ben aracımın içi görülmesin istiyorum.
    Bundan daha dogal ne olabilir.
    Ulan nasıl bir ülke burası ya, nasıl bir ülke bi anlamadıgım gitti arkadaş.
    Lanet gelsin böyle ülkeye.

• Ceza yemiş bir polis aracı var mıdır acaba ülkemizde !
  • Yargıtay madem karar vermiş; o zaman çifte standart yapmasın ! Devlet erkanına da yasak , polise de yasak, vatandaşa da yasak olsun.. Onlar güvenliği idi,bilmem neyi diye kullansın : vatandaş bilmem neci? Aracında film kullanamasın ! Bunları gümrükten sokmaz, vergisini dee almazsın olur biter.Nedir bu yaa? Ne suçmuş arkadaş? Polis sanki şüphelendiği ve suçu olan aracı durdurup hesap soramıyor sanki de, uzaktan bakıp aracın içene ona göre davranacak öylemi yürüyor bu işler?
  • Ruhsatlarımızda geçen HUSUSİ ARAÇ ibaresi ne anlama geliyor acaba? Şahsa özel demek değil mi? İnsanlar kendi malına bir sticker yapıştıramaz,aynasına araç kokusu veya nazar boncuğu bile asamaz diyor o bahsi geçen kanun maddesine göre ! Merak ediyorum acaba yeni kişiselleştirilmiş CLİO'ların ruhsatlarında ne yazıyorda cezaya tabii olmuyorlar? Tüm bunlar niye oluyor biliyormusunuz? Tuv den ve artık iyi kötü araç parkımızın yaş ortalamasının düşmesinden dolayı,artık öyle döküntü araçlar yok yollarda.Buda araç kusurlarından ceza kesememek DEMEK.
    Eee o zaman ne olacak devletin kasasına para nerden gelecek? İşte böyle her kapıya çıkan KANUN MADDELERİ varken KULLAN GİTSİN BUNLARI diyerek
  • Ya o degilde bu dolmus kornalari yasak degilmi magirusculer cani sikildikca abaniyorlar. Arabada uyuyan cocuk Ziplayarak uyaniyor
  • Her çevirme yapılan yerde aha gitti filmler demekten sıkıldım ve bugün filmleri söktüm.
  • Bende sıkıldım,arabam garaja veya çevirmesiz güzergahlara mahkum oldu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viper74 -- 30 Kasım 2013; 18:46:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

2 numara filim var memnunuz halimizden daha hic cevirmeye denk gelmedim

hocam inşallah bu güne kadar gelmemişinizdir çevirmeye denk. Ben de aynısını diyordum dün bir tane kitlediler. Hatta polis belgeleri istedi öyle bir rahatlıkla verdim ki arabadan bi indim inmemle ceza kağıdını elime vermeleri bir oldu :) hangi ara yazdın sen cezayı :)) Mahkemeye vermeyi düşünüyordum ancak yargıtayın bu kararı kötü oldu :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: umm.7

Karartilmis cam da ayni cezayi yer demi

Bildiğim kadarı ile karartılmış cam cezaya dahil değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmnder16

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

2 numara filim var memnunuz halimizden daha hic cevirmeye denk gelmedim

hocam inşallah bu güne kadar gelmemişinizdir çevirmeye denk. Ben de aynısını diyordum dün bir tane kitlediler. Hatta polis belgeleri istedi öyle bir rahatlıkla verdim ki arabadan bi indim inmemle ceza kağıdını elime vermeleri bir oldu :) hangi ara yazdın sen cezayı :)) Mahkemeye vermeyi düşünüyordum ancak yargıtayın bu kararı kötü oldu :(

Geçmiş olsun hocam bende de aynısı oldu o kadar rahat ve istekli bi şekilde tutuşturdum ruhsatı vs eline nasılsa bişey eksik değil diye sonra cezayı görünce suratımın anlık şekil değiştirmesini unutamam

• quote:

Orijinalden alıntı: kadri61

Her çevirme yapılan yerde aha gitti filmler demekten sıkıldım ve bugün filmleri söktüm.

Aynen öyle oluyo ya insan rahat rahat binemedikten sonra hep tedirginlik hep tedirginlik nereye kadar en iyisini yapmışsınız.
  • Ya bu cam filminin ne zararı var hükümete
  • Madem güvenlik diyolar, radarları kaldırsınlar. Sonuçta dalga gönderip hızı ölçüyorlar. Bir miktarda olsa zararlı gönderdiği dalgalar. Allah muhafaza o dalgadan dolayı şöför rahatsızlansa ?

Yaptıkları iş(!) yukardaki örnek kadar saçma.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.