Şimdi Ara

iphone 5s wifi açıkken ses karşı tarafa düşük gidiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün iphone 5s aldım ama şöyle bir sorun var. Wifi açıkken karşı tarafa sesim bazen olması gerektiği gibi bazende uzaktan ve cılız gidiyor. Wifi kapattığımda ise normale dönüyor sorun olmuyor. Sürüm olarak son sürüm 7.0.4 yüklü. bu yazılımsalmıdır yoksa donanımsalmıdır? Bu problemi yaşayan oldumu hiç?

• Arkadaşlar bu problemi yaşayan olmadımı. Konuşurken telefonu ağzımdan biraz uzaklaştırdğımda sesim az gidiyor karşı tarafa. Yakınlaştırdığımda normal. Ses kaydettiğimdede normal bir sorun olmuyor.
  • Merhaba,

Bahsettiğiniz şey sorun değil aslında. Telefonun Ayarlar-Genel-Erişebilirlik kısmında altta İşitme sekmesi var. Orda telefon gürültüsünü gider seçeneğini kapatıp öyle deneyin. Bu özellik gürültülü ortamlarda sadece sizin sesinizin karşı tarafa gitmesini sağlamaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grknreis

Merhaba,

Bahsettiğiniz şey sorun değil aslında. Telefonun Ayarlar-Genel-Erişebilirlik kısmında altta İşitme sekmesi var. Orda telefon gürültüsünü gider seçeneğini kapatıp öyle deneyin. Bu özellik gürültülü ortamlarda sadece sizin sesinizin karşı tarafa gitmesini sağlamaktadır.

Hocam dediğinizi denedim sorun düzeldi teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokbiloz -- 6 Aralık 2013; 0:34:13 >
  • Rica ederim, iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grknreis

Rica ederim, iyi günler.

hocam bende zte grand x aldım bikaç gün önce.android 4.0.3 ics var.aynı problem var bende gürültü giderme özelliğini kapat diye bi seçenek erişilebilirlikde yok yada herhangi bir yerde bulamadım.bilginiz varmı bu konuda cidden büyük sıkıntı yaratıyor zaman zaman
  • emrem343 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bahsettiğiniz telefon ile alakalı maalesef ki bir bilgim yok, ama eğer çift mikrofon varsa mutlaka bu özelliğin kapatılacağı bir yer vardır diye düşünüyorum.
  • teşekkür ederim. evet çift mikrofon var.arayüz menülerinde böyle bir seçenek yok.huawei lerde secret code'larla erişmişler.bundada zte engineer mode'A ulaşmam gerekiyormuş.ama rootlamadan oda olmuyor.telefon daha yeni olduğu için rootlamakda istemiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.