Şimdi Ara

Dİgitürk DT5103 HD IQ CIHAZ INCELEME (SS li -VİDEOLU) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
1
Favori
46.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

Orijinalden alıntı: NH_RAN

Bu cihaz cok hizli ve guzel. Kesinlikle denemek lazim. Ozellikle kanal gecisleri diger marka kutulara gore cok hizli. Ayrica goruntu kalitesi de gercekten iyi.

Sunny icinmi soylediniz

Evet sunny nin yeni çıkardığı bu cihaz icin dedim. Inceleme videosuna bakinca gayet guzel ve kullanislii oldugunu dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu cihaz IQ cihaz mı, DiGi müşteri hizmetleri bu kutuda plus özelliği yok sadece IQ özelliği mevcut dedi.

• arkadaşlar...digitürkün yeni cihazını tavsiye edermisiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: máwci

Arkadaşlar bu cihaz IQ cihaz mı, DiGi müşteri hizmetleri bu kutuda plus özelliği yok sadece IQ özelliği mevcut dedi.

İq PVR mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...digitürkün yeni cihazını tavsiye edermisiniz...

Plus ta sagecom normal iq hd de sunny en yeni ekimde cikti sunny

• Arkadaşlar birşey takıldı kafama ben şuan 9102 HD cihazını kullanıyorum.2yıl kullanım sonunda bu cihaz tamamen benim olacak mı olmayacakmı?
  • Olsa da bi ise yaramaz

• sunny 5103 cihazda internet portalını kullanınca aylık bir ucret vs oduyor musunuz iq özelliği için.
  • sunny 5103 cihazda internet portalını kullanınca aylık bir ucret vs oduyor musunuz iq özelliği için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: impressM

sunny 5103 cihazda internet portalını kullanınca aylık bir ucret vs oduyor musunuz iq özelliği için ?

HAYIR
  • Bende bu cihaz sürekli kilitleniyor hic bir islem yapamiyorum. Cok sinir bozucu bir sey. Bir cozumu yok mu bu donmalari kilitlenmeleri vs engellemek icin. Boyle devam ederse baska bir cihaz isteyecem yine.

• Tek sorunu bazen 10 dakika sonra, bazen 45 dakika sonra ama mutlaka kilitlenmesi. Elektrik fişini çıkarıp takmaktan bıkkınlık geldi.

• EVET BU RA KITLENIYOR YAZILIM GUNCELEMESI GELDI KURULSUN BELKI DEGISIR
  • digitürke abone oldum bu cihazı getirdiler fakat hiç memnun değilim cihaz kapalıyken kilitleniyor fişi çekip tekrar takmam gerekiyor görüntü kalitesini de pek begenmedim.
    sadece iq portal iyi calisiyor o da benim için o kadar önemli degil evde android media player var bu yuzden iq portal da olmasa goruntu kalitesi en iyi universal lnb ile sorunsuz calisan hangi digitürk cihazı tavsiye edersiniz ? ve bu cihazı degistirirken servis parası ödeyecek miyim ?
  • quote:

digitürke abone oldum bu cihazı getirdiler fakat hiç memnun değilim cihaz kapalıyken kilitleniyor fişi çekip tekrar takmam gerekiyor görüntü kalitesini de pek begenmedim.
    sadece iq portal iyi calisiyor o da benim için o kadar önemli degil evde android media player var bu yuzden iq portal da olmasa goruntu kalitesi en iyi universal lnb ile sorunsuz calisan hangi digitürk cihazı tavsiye edersiniz ? ve bu cihazı degistirirken servis parası ödeyecek miyim ?

Cihazda problem var muhtemelen bende bayagi iyi hd SD bu olmazsa da alatech 7103 öneririm ama TV bin kumandasiyla cakisti bende

• bilmiyorum cihaz arızalı olabilir geldiği günden beri bazen kanallar da eksiliyor 2-3 günde bir eutelsat kurulumu yapmaktan bıktım. servisi çağıracağım ama hangi cihazı isteyeyim servisten ona karar veremedim.
  • quote:

bilmiyorum cihaz arızalı olabilir geldiği günden beri bazen kanallar da eksiliyor 2-3 günde bir eutelsat kurulumu yapmaktan bıktım. servisi çağıracağım ama hangi cihazı isteyeyim servisten ona karar veremedim.

Alatech isteyin

• teşekkürler hocam.
    umarım alatech goruntu kalitesinden memnun kalirim özellikle hd kanallarda. bir de alatech universal lnb ile sorunsuz calisir mi ? alatechin kira bedeli var mı aylık ?
  • quote:

teşekkürler hocam.
    umarım alatech goruntu kalitesinden memnun kalirim özellikle hd kanallarda. bir de alatech universal lnb ile sorunsuz calisir mi ? alatechin kira bedeli var mı aylık ?

Kira yok LNB uyar

• arkadaslar bende dt 9102 hd var sizce kotu mu suan kullandigim bundan iyisi var mi acaba varsa hangisidir

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.