Şimdi Ara

1 Yıllık Cyberghost VPN sadece 7 dolar!!! (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.211
Cevap
59
Favori
88.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anti fingerprinting ve content blocker nedir ne işe yarar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.vpnoneclick.com/tk/styled/index.html Arkadaşlar, fiyat uygun denenebilir....
  • Yasal 1 Aylık , 1 Yıllık PİA VPN Uygun fiyatlarla temin edebilirim.

VPN'nin en önemli özelliklerinden ; kayıt tutmaması , 5 farklı platformda kullanabilmesi vs.

1 Aylık Sitesinde: 18 TL
    1 Yıllık Sitesinde: 100 Tl

1 Aylık Satış: 7 TL
    1 Yıllık Satış: 40 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ddgreat -- 22 Mart 2015; 12:25:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddgreat

Yasal 1 Aylık , 1 Yıllık PİA VPN Uygun fiyatlarla temin edebilirim.

VPN'nin en önemli özelliklerinden ; kayıt tutmaması , 5 farklı platformda kullanabilmesi vs.

Yanlis anladigim icin ozur dilerim.

Alacaklar icin iyi bi firsat uzun zamandir kullandigim vpn ler icinde en iyisi pia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltrg -- 22 Mart 2015; 13:44:50 >
  • Merhaba ben bu forumda önceden de aynı tür üzerinden satış yapmıştım. Hesaplar tamamen kullanıcının üzerinedir.
    3-5 kuruş için küfür yemeye değmez.
    Verdiğim süre boyunca kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ddgreat -- 22 Mart 2015; 13:57:09 >
  • ddgreat D kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kimseyi 3-5 lira icin uzmeye degmez zaten hayirli satislar dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltrg -- 22 Mart 2015; 13:45:40 >
  • Forumda benim için insanların yorumlarını okumak yeterli oluyordu. O yüzden uzun bir süre forum'a kayıt olmamıştım. Forumda tek üyeliğim budur.

Evet dediğiniz gibi üyelik bilgileri E-mail adresine geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Tm madem oyle bana gecerli bi aciklama yap. (Yeni uye oldugunu sormuyorum ble o ayri bi konu zaten )

Bana sunu soyle; kendi sitesinde dahi uyelik yok yani parayi odeyince maile geliyor user-password.ve hicbi sekilde kiralama gbi biseyde soz konusu deil.sen nerden aliyosun ? Da kisiye ozel satiyosun ? Bunu bana soyle herseyi kabul edcem.ama gecerli mantikli bi cvp olacak.

Eğer bana karşı şüpheniz varsa sizde kabul edersiniz 1 Aylık PİA VPN hesap bilgileri vermek istiyorum ?

• ddgreat D kullanıcısına yanıt
    Yok hocam nye suphem.olsun sadece sordum almak isteyenler icin iyi bi firsat .

Teeekkur ederim.ama.ben suan kullaniyorum simdi alirsam acgozluluk yapmis olurum.hayirli isler dilerim.hocam

• Bu vpnoneclik 'in fiyatı iyiymiş. Windows ve ipad için ayrı ayrı mı ücret ödemek gerekiyor?

Kendi yazılımını kullanmadan, openvpn üzerinden kullanabiliyor muyuz? Hız testi yapan var mı?
  • Arkadaşlar hepinize VPS öneriyorum kurmak 10-15dk arası sürüyor, hızınız diğer vpnler gibi düşmüyor. Aylık $5

• quote:

Arkadaştan bir aylık aldım. sonucu yazarım
  • her defasında farklı ip veren bir program önerir misiniz ? Zenmate aynı ipleri veriyor. En fazla İp veren program hangisi ?
  • quote:

Tek cihaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

quote:

Tek cihaz mı?

Merhaba 5 farklı platform'da kullanabildiği için tek cihaz gibi bir sınırı yoktur.

• fortinet gibi firewall kısıtlaması olan yerlerde bunu kullanabilirmiyiz? bir faydası olur mu?
  • cyberghost ta bir kampanya yok mu? 5 cihaz için almıştım. bitti süresi. Nadir kullandığım için fazla para vermekte istemiyorum.
    Hem tablet , hem bilgisayarda kullanılabilecek hızı iyi başka ne servis var?
  • Ben cyberghost bitince bir aylık denemek için pia aldım. emin olun birkaç gömlek daha üstün.
  • Cyberghostun 5 ülke 1 cihaz yıllık 10$ paketi var. Biraz araştırınca nette çıkıyor. Daha uygunu hala yok.
  • Daha önce sattığım pia vpn hesaplarını arkadaşların yorumlarını görmekle beraber kesinlikle kullandığım en iyi hız,güven,şeffaf bir vpn şirketidir.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.