Şimdi Ara

tempra sx ak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
41.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İtalyandır Fiat Tempra, japonla ilgisi yok zaten japon olsaydı o tasarım olmazdı.
  • kısaca 40 50 bin ytl yi boşa boraya vermiş şuursuzlar 7000 e bir tempra tamamdır :D

herkes arabasını sever artılarını göstermek ister ama bunu abartmadan yapmak lazım.140 ile giden bir volvo bile perte çıkarken tempra sağlam garip geliyor.
  • tempra sx ak almayı düşünüyorum sizce almalımıyım yorumlarınız nelerdir arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugr06

tempra sx ak almayı düşünüyorum sizce almalımıyım yorumlarınız nelerdir arkadaşlar

Konu hortlamış.

O yaşdaki aracın temizi bulunursa alınabilir ancak ne kadar temiz de olsa yaşından dolayı problem çıkartmaya aday bir araçtır. Temizi bence zor bulunur.
  • usta ben de temiz bi araba bulsanda beceriksiz bi ustanın elinde hurda haline gelebilir tıpkı bendeki uno s60 gibi tek marşda calışırken simdi akü bitecek nerdeyse calışmaya baslarken o yüzden bakımlı araba alın adam gibi usta ya bakımlarını yaptırın
  • valla arkadaşlar bende 92 model tepmra sx var sxa dan farkı hıdrolık dıreksıyon yok ve ön camlar otamatik ama su bı gercekkk bugunun doganı sahını gıbı 100 tane araba eder el frenını cekıp gerı vıtese taktınmı o hareketı yeter zatenn tmm bozuk yolu sevmeyebılır araba ama asfalt yolda gıdısı gıbı de gıdıs yok tepmra alıcılarına soyluyorum perıyodık bakımlarını yaptırıp hor kullanmassan sana koç gıbı arabalık yapar korkmayın abartılı fıyatlara aslı yok zaten tepmra bmw mercedes gibi şöför secer
  • 2012de de aynılarını duymak isteriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tepmracı50

valla arkadaşlar bende 92 model tepmra sx var sxa dan farkı hıdrolık dıreksıyon yok ve ön camlar otamatik ama su bı gercekkk bugunun doganı sahını gıbı 100 tane araba eder el frenını cekıp gerı vıtese taktınmı o hareketı yeter zatenn tmm bozuk yolu sevmeyebılır araba ama asfalt yolda gıdısı gıbı de gıdıs yok tepmra alıcılarına soyluyorum perıyodık bakımlarını yaptırıp hor kullanmassan sana koç gıbı arabalık yapar korkmayın abartılı fıyatlara aslı yok zaten tepmra bmw mercedes gibi şöför secer

Tempra kullanırken bende böyle düşünüyordum. Onu satıp Marea alınca, aynılarını Marea için düşündüm. Sonra aynılarını G.Punto ve 156 için Sonu yok bunun. Ama ne yalan söyleyeyim el freni+geri vites olayı başka hiçbir arabaya yakışmıyor
  • slm lar arkadaşlar bendede 92 sx var italyan kasa hidrolik direksiyon var ben küçüklüğümden beri tempra hastasıyım ama tabi hayat şartları falan bir türlü binmek nasip olmamıştı ve sonunda aldım ama arabamı ankardan almıştım gelirken yolda triger kopmuş tabi ben bilmiyorum çünkü ilk defa bindim tempraya satan şahıs bana triger yeni değişti demişti oda 5 tl lik triger taktırmış. sonra sibob kesmiş araba tabi bana komple üst kapak siboblar bujiler hortumları falanda değişti değişmişken keceleri falan işçilik 1.800 ye yaklaşık bi maliyet çıktı ama her ne olursa olsun tempraya aşığım. banada çok demişlerdi alma elinde patlar falan die ama aldırış etmedim kalbimin sesini dinledim memnunum suan ama size bi sorum olacak ön takımdan epey ses gelmeye başladı ne kadara maal olur yaptırsam ve neleri değiştirtmem gerekiyor şimdiden tşkler arkadaşlar
  • 94 Sxa Ak bulduk bir tane 8 bin civarı temiz araç sizce alınır mı? Bu bütçeye bundan iyisini bulamadık şahin doğandan başka araçta yok
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.