Şimdi Ara

NEW STAR SOCCER PRO LİSANS SINIRLI BİR SÜRE İÇİN ÜCRETSİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
6.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Noluo bu pro lisans. Premium tarzi bisi mi ? Ona gore indircem oyunu. Duymustum bu oyunu oynayanlari

• Oyundaki puanlamalar ciddi anlamda berbat. Hoca 1 sezondur beni ikinci yarı oyuna alıyor. Sebep? Aram iyi değilmiş kötü oynadığım için Arkadaş ben her oyuna girdiğimde asistler goller atıyorum, yinede takım ve hoca eksi puan veriyor maç sonu. Bazende ikinci yarı alıyor ve bana sadece 2 kere falan pas atmalık pozisyon geliyor, layıkı ile pasımı atıyorum ama maç sonucundaki oylar, o da ne? -4'ler -5'ler havada uçuşuyor.

Aynı şekilde maçın başından beri oynadığımda elimden geleni yapsam, hatasız oynasam bile bir bakıyorum 0 puan almışım takım ve hocadan. Oyun çok iyi ama bunlar düzeltilmezse beş para etmez.
  • Pro lisansın özelliği nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçersiz indirme url mesajı veriyor play store
  • Apk hali vardı iyi oldu bu sağolasın

• quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Oyundaki puanlamalar ciddi anlamda berbat. Hoca 1 sezondur beni ikinci yarı oyuna alıyor. Sebep? Aram iyi değilmiş kötü oynadığım için Arkadaş ben her oyuna girdiğimde asistler goller atıyorum, yinede takım ve hoca eksi puan veriyor maç sonu. Bazende ikinci yarı alıyor ve bana sadece 2 kere falan pas atmalık pozisyon geliyor, layıkı ile pasımı atıyorum ama maç sonucundaki oylar, o da ne? -4'ler -5'ler havada uçuşuyor.

Aynı şekilde maçın başından beri oynadığımda elimden geleni yapsam, hatasız oynasam bile bir bakıyorum 0 puan almışım takım ve hocadan. Oyun çok iyi ama bunlar düzeltilmezse beş para etmez.

Takımla aranı iyi tutarsan daha çok pas gelir, Gol ve asist çok önemli fazla olursa 10 puan geliyor maç sonu ve antrenörle aran iyi olsun ki her maç alsın seni ilk 11 e

• Para vermeye kıydığım nadir oyunlardan biri. Gerçekten çok zevkli bağımlılık yapan bi oyun. Futbolcu olup kariyerinde kumar oynayabiliyorsun şike yapabiliyorsun pc versiyonu daha da detaylıymış hatta. Bence ücretsizken deneyin

• indirip silmiştim,tekrar kurayım bakalım kaçırdığım birşeyler var belli.

• kesinlikle pc versiyonun tadını vermiyor. ayrıca baya saçma olmuş maaş sistemi, ilişki puanlama sistemi falan.
  • Oyun on numara ayrıntıya takılmıcan bırakıcan kendini oyunun kollarına şarjın bitince kudurcak kıvama geleceksiniz.
  • Peh telefonu backupdan geri yukledim
    pro lisansim gitti simdi satın almam lazım,
    oyun lisansı google play hesabına entegre etmiyor

Pro lisansın + ları neler,
    oyuncunuz +1 star oldugunda sozlesme yenile deyip geliriniz arttırmanız mumkun,
    başka takımlara gecebiliyorsunuz.

lisans yokken sanırım sadece takıma gelen transfer tekliflerinde kabul edebiliyorsunuz.
  • 0.90dolar istiyor suan

• Bu futbol oyununu indirdim,
    Daha eğlenceli geldi bana, (ingilizce) bence deneyin pişman olmazsınız
    Flick Kick Football Legends
  • bu oyunun pc versiyonunda türkçe desteği var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus_4151

bu oyunun pc versiyonunda türkçe desteği var mı

var hocam
  • 5 kere ust uste maçın yıldızı oldum daha sonra 1 maç kotu oynadım dıye yedek kaldım sacma bıraz
  • Bir rüşvet kabul ettik diye hayatımız kaydı iyi mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Limon Adam

Bir rüşvet kabul ettik diye hayatımız kaydı iyi mi

ben bunun pc versiyonunu oynarken takım arkadaşımın oynak sevgilisi benim eve geldi benim de eşim yoktu evde. eve aldım bunu neyse basıldık tabi. eşim terketti. boşanırken de mal varlığımı sömürüp gitti. takımla aram bozuldu takım bana cephe aldı performansım düştü öyle olunca teknik direktör kadro dışı bıraktı. ahlak dışı olay yaşadığım için milli takımdan kovuldum kariyerim tepetaklak olduydu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.