Şimdi Ara

ASUS Memo Pad ME180A- 8 inç 16 GB [ Ana Konu] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
7
Favori
41.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serdaryildirim

quote:

Orijinalden alıntı: musto44

ASUS Memo Pad ME180A- 8 inç 16 GB [ Ana Konu]

Kılıfım gelgi. 15 Günde geldi. çok güzel. Tavsiye ederim. İndirimdeydi, ekran koruyucu ile 11.5$ a aldım

hayırlı olsun kardeşim nasıl kalitesi hemen kopacak bişey değildir umarım.

Aynı kılıftan bende de var hocam gayet iyi kılıf imkanı olan alsın

• quote:

Orijinalden alıntı: serdaryildirim

quote:

Orijinalden alıntı: musto44

Kılıfım gelgi. 15 Günde geldi. çok güzel. Tavsiye ederim. İndirimdeydi, ekran koruyucu ile 11.5$ a aldım

hayırlı olsun kardeşim nasıl kalitesi hemen kopacak bişey değildir umarım.

Sağol arkadaşım. Kalitesi iyi. Öyle adi bişey değil. Sağlam duruyor. Ayrıca kapağı kapatınca cihaz uykuya geçiyor. Kapağı açınca açılıyor. Ben bunu bilmiyordum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar me180a için beyaz kılıf + ekran koruyucu satılıktır. isteyenler pm atabilir.
     ASUS Memo Pad ME180A- 8 inç 16 GB [ Ana Konu] ASUS Memo Pad ME180A- 8 inç 16 GB [ Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usermm1 -- 24 Haziran 2014; 14:10:45 >

• Kitkat güncellemesi gelsin artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozuyuk32

Kitkat güncellemesi gelsin artık

Boşuna bekleme bence..
  • Bu tablete neden Kitkat gelmez anlamıyorum. Saçma sapan bir sürü tablete kitkat geldi Asus ta hala bi numara yok.
    Şeytan diyor sat yeni çıkan İntel işlemcili Asus veya Dell al gitsin. Zararsa zarar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atlantiel

SORUNA İDARELİK BİR ÇÖZÜM BULDUM

1)Öncelikle geliştirici ayarlarını aktif etmemiz gerekiyor, bunun için ayarladan hakkındaya gelip ordan yazılım bilgilerine gelip kernel versiyonu yazan yere 6-7 kez tıklıyoruz ve böylece geliştirici ayarları aktif oluyor (google ın patavatsızlıkları )

2)Sonra geliştirici ayarlarından USB Hata Ayıklama modunu aktif edip pc ye bağlıyoruz tableti ve driverın yüklenmesini bekliyoruz

3)http://www.kingoapp.com/download/android_root.exe

bu programı indirip root yapıyoruz kolay bir şekilde hallediyor (root garanti dışı bırakabilir bu konuda herhangi bi bilgim yok sorumluluk kabul etmem)

4)Son olarak play store dan GL to SD(root) u indiriyoruz ve program sayesinde appleri sd ye taşıyabiliyorsunuz..

Denedim oldu

selam

bendede memo pad 8 ( me180a )var fakat bu program desteklemiyor diyor sitesinde.

4.2.2 kurulu

Teşekkürler

• tilsimtr kullanıcısına yanıt
    Sitesinde demesede, bendede me180a 4.2.2 yüklü ve bu denilen program ile root yaptım.
  • By40bir kullanıcısına yanıt
    Selam,

Benim cihazı takıyorum driverları yüklüyor fakat program cihaz bağlı değilgi görmüyor. Siz xp mi win7 mi kullandınız
  • tilsimtr kullanıcısına yanıt
    Win7 ve Win8 de kullanmıştım. Dediğim gibi, işletim sistemi farketmeksizin sorun yaşamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • By40bir kullanıcısına yanıt
    bende olmadı birtürlü not connected diyor program içinde win 7 win 8 hepsinde denedim :(
  • arkadaşlar şuan tabletin sürümü nedir ve stabilitesi genel olarak nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitalpgur

arkadaşlar şuan tabletin sürümü nedir ve stabilitesi genel olarak nasıl

4.2.2 yüklü hocam ,kitkat gelmedi ,performans olarak tablet fifa 14 ,real racing 3 gibi oyunları sorunsuz bir şekilde çalıştırıyor,oyunlar takılsa bile arayüzde herhangi bir donma olmuyor,performans olarak gayet iyi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yigitalpgur

arkadaşlar şuan tabletin sürümü nedir ve stabilitesi genel olarak nasıl

4.2.2 yüklü hocam ,kitkat gelmedi ,performans olarak tablet fifa 14 ,real racing 3 gibi oyunları sorunsuz bir şekilde çalıştırıyor,oyunlar takılsa bile arayüzde herhangi bir donma olmuyor,performans olarak gayet iyi

hocam ilginize çok teşekkür ederim ancak superonline yeni nesil asus memo pad 8 me181c verdi ve kesinlikle mükemmel
  • beyazejder B kullanıcısına yanıt
    Memo pad 8 kullanan arkadaslar bu cihaz piyasada 500 tl iken intel atom islemcili model 330 a alinabiliyor ustelik android 4.4 lu sekilde fiyat farki neden o haldeyse islemci desen daha hizli? 300 tl ye 2. El buldum alsam deger mi 330 a atom islemcili 7" lik modeli mi alsam? Kitkat gelmez mi bu cihaza veya cm gibi mod var mi? Tesekkurler simdiden...

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Memo pad 8 kullanan arkadaslar bu cihaz piyasada 500 tl iken intel atom islemcili model 330 a alinabiliyor ustelik android 4.4 lu sekilde fiyat farki neden o haldeyse islemci desen daha hizli? 300 tl ye 2. El buldum alsam deger mi 330 a atom islemcili 7" lik modeli mi alsam? Kitkat gelmez mi bu cihaza veya cm gibi mod var mi? Tesekkurler simdiden...

Bizimkininde atom işlemcilisi çıktı..Superonline artik ondan veriyor.Bir üst mesajda arkadaşın söylediği tablet...Ben olsam onu takip ederdim... Dün öylesine baktim sahibindene 400 liraya bi tane buldum...

• quote:

Orijinalden alıntı: furlaka

quote:

Bizimkininde atom işlemcilisi çıktı..Superonline artik ondan veriyor.Bir üst mesajda arkadaşın söylediği tablet...Ben olsam onu takip ederdim... Dün öylesine baktim sahibindene 400 liraya bi tane buldum...

400 tl dusundugum rakami asiyor hocam bir haftalik 300 tl buldum sizce 100 tl vermeye deger mi? 400 verince olmusken lg gpad olsun derim kesin en iyisi cikmamak oralara :)

• quote:

Hocam 7 inç küçük bence. 8 inç çok ideal bir boyut. Bende aldım 300 liraya ikinci el. Memnunum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem güncellemesi geldi
  • quote:

Sistem güncellemesi geldi

Kitkat?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.