Şimdi Ara

SAMSUNG HT-E3550 3D BLURAY EV SİNEMA SİSTEMİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
5.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ürün nette ciddi indirime girmiş. Tavsiye eder misiniz arkadaşlar?

http://www.teknosa.com/urunler/110100685/samsung-ht-e3550-3d-bluray-ev-sinema-sistemi

• Bende merak ediyorum tavsiye eden olursa bende alacağım .
  • Diğer sitelerde fiyatı gerçekten çok yüksek. Videosunu izledim 300 watt gerçek ses var. Ve de Blu-ray destekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Merhabalar;

Ürün nette ciddi indirime girmiş. Tavsiye eder misiniz arkadaşlar?

http://www.teknosa.com/urunler/110100685/samsung-ht-e3550-3d-bluray-ev-sinema-sistemi

merhaba, ürün indirimi ne kadar sürecek bilgin var mı ? birde bu üründe kolonlarla sistem arasında hiç kablo yok dimi ?
  • Hala indirimde hocam. Pek bilgi sahibi değilim bende. O sebeple konu açtım (:
  • kablosuz çok ürün araştırdım aslında bunun da kablosuz oldugunu biliyorum ama insan tırsıyor yinede. bu fiyata gerçekten iyi.yüzde elli dediğine bakma aslında diğer yerlerde 800 tl aslında. ama 200 indirim 50 de indirim çeki gerçekten güzel. yarın almayı düşünüyorum
  • meçeç M kullanıcısına yanıt
    Kablosuz derken kardeşim. Hdmi kablosu mu yoksa wireless mi?
    Hdmi çıkışı yok diye okudum bir yerde. Direk bağlantıymış.
  • Arkadaşım bir adet aldı bu sistemden bakarım test etmeye gidicem bir gün
  • Ben satın aldım. Cihaz geldi. Akşam deneyeceğim.
  • sonucunu bekliyorum bende alayım mı
  • quote:

Diğer sitelerde fiyatı gerçekten çok yüksek. Videosunu izledim 300 watt gerçek ses var. Ve de Blu-ray destekli.

diğer sitelerde fiyatı aşırıda yüksek değil gibihttp://www.akakce.com/ev-sinema-sistemi/en-ucuz-samsung-ht-e3550-fiyati,773129.html
  • Cihazı kurdum. Şu an için gayet memnunum. Zaten Samsung smart tv olduğu için elimde daha rahat ettim. Kumanda aynı. Arc girişli olduğunu için televizyon direk hdmi kablosu ile ses + görüntü aldım. İçinden hdmi kablosu çıkmıyor. Haberiniz olsun. Kablolar gayet hoş, kibar ve dayanıklı. Kurulumu çok basit. Sesi hiç bir zaman sonuna kadar denemeyeceğim kötü olan o. (320 Kbps müziklerde ses yarısı olduğu halde inliyor ev, daha fazla açamazsınız.)
    Enpara ile satın aldım. 599 olan cihaz. 499 liraya geldi ve 50 TL'lik teknosa çeki aldım. 450,00 TL. Tavsiye edilir. Ekstra bilgi ya da resim isteyen olursa yazabilir. (:
  • quote:

Cihazı kurdum. Şu an için gayet memnunum. Zaten Samsung smart tv olduğu için elimde daha rahat ettim. Kumanda aynı. Arc girişli olduğunu için televizyon direk hdmi kablosu ile ses + görüntü aldım. İçinden hdmi kablosu çıkmıyor. Haberiniz olsun. Kablolar gayet hoş, kibar ve dayanıklı. Kurulumu çok basit. Sesi hiç bir zaman sonuna kadar denemeyeceğim kötü olan o. (320 Kbps müziklerde ses yarısı olduğu halde inliyor ev, daha fazla açamazsınız.)
    Enpara ile satın aldım. 599 olan cihaz. 499 liraya geldi ve 50 TL'lik teknosa çeki aldım. 450,00 TL. Tavsiye edilir. Ekstra bilgi ya da resim isteyen olursa yazabilir. (:

Selamlar hocam.

O ses sistemini çok araştırdım gittim denedim hayal kırıklığına uğradım. Subwoofer'ı çok ufak ve yetersiz geldi bana uydular iyi olabilir ama Son ses te bana düşük geldi bilmiyorum ben Z5500 ümü sattım Samsung ev sinema sistemi alayım diye iyi bir bass ve çok net bir tiz olsun diye ama bunu dinleyince bir an pişman oldum. Gözümü SAMSUNG HT-E6750W 3D BLURAY EV SİNEMA SİSTEMİ'ne diktim ben Ciğerlerim yerimden oynasın verdiği tiz ilede kulak zarımı tırmalasın istiyorum birde değiştirmemek ve bir kere alayım yeter demek istiyorum. Bende ki televizyon beko 40" o yüzden blue ray oynatıcı ihtiyacımı fazlası ile karşılar ama işte kararsız kaldım Logitech'i 7 - 8 Yıl kullandım artık yıpran ma payını göz önünde bulundurarak sattım bakalım nasıl birşeye karar vereceğim bir türlü çıkamıyorum işin içinden.

• DeVil_BoZZo kullanıcısına yanıt
    Bunlar hep tercih meselesi hocam. Pek televizyon ile aram yok. Benim için önemli olan sinema kısmı. İnanılmaz keyif veriyor bana. Ki geceleri film izlemesini çok severim. Normal televizyonun hoparlörü ile bile kısık seste izlerken, bu cihaz fazla bile geldi bana. Dediğim gibi tercih meselesi. Ben memnun kaldım. Ortalama seviye bir ses sistemi isteyen varsa tavsiye edilir. Sonuç itibariyle maksimum sesi alamıyorsun hiç bir zaman. Apartmanlarda yaşıyoruz. Altımızda üstümüzde ailecek yaşayan insanlar mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeVil_BoZZo

quote:

Cihazı kurdum. Şu an için gayet memnunum. Zaten Samsung smart tv olduğu için elimde daha rahat ettim. Kumanda aynı. Arc girişli olduğunu için televizyon direk hdmi kablosu ile ses + görüntü aldım. İçinden hdmi kablosu çıkmıyor. Haberiniz olsun. Kablolar gayet hoş, kibar ve dayanıklı. Kurulumu çok basit. Sesi hiç bir zaman sonuna kadar denemeyeceğim kötü olan o. (320 Kbps müziklerde ses yarısı olduğu halde inliyor ev, daha fazla açamazsınız.)

Selamlar hocam.

O ses sistemini çok araştırdım gittim denedim hayal kırıklığına uğradım. Subwoofer'ı çok ufak ve yetersiz geldi bana uydular iyi olabilir ama Son ses te bana düşük geldi bilmiyorum ben Z5500 ümü sattım Samsung ev sinema sistemi alayım diye iyi bir bass ve çok net bir tiz olsun diye ama bunu dinleyince bir an pişman oldum. Gözümü SAMSUNG HT-E6750W 3D BLURAY EV SİNEMA SİSTEMİ'ne diktim ben Ciğerlerim yerimden oynasın verdiği tiz ilede kulak zarımı tırmalasın istiyorum birde değiştirmemek ve bir kere alayım yeter demek istiyorum. Bende ki televizyon beko 40" o yüzden blue ray oynatıcı ihtiyacımı fazlası ile karşılar ama işte kararsız kaldım Logitech'i 7 - 8 Yıl kullandım artık yıpran ma payını göz önünde bulundurarak sattım bakalım nasıl birşeye karar vereceğim bir türlü çıkamıyorum işin içinden.

Istersen feristahini al.. Z5500 un yarisi kadar ses veremez hicbiri. Cok net bir tiz falan.. Yanindan gecemez hepside birbirinden kalitesiz teneke gibi ses veriyorlar.

z5500 pek cok acidan amator bir aletde olsa bu ev sinema paket sistemlerinin topundan cok daha iyi bir sistemdir. Hata yapmissin..

Bu saatten sonra alman gereken avr li aktif subwooferli bir sistem kurmak. Yoksa sadece bosuna para harcamis olursun.

• @JakX

Şimdi dediğin doğru arkadaşım ama Logitech tiz bakımın dan çok yetersiz kalan bir ses sistemi dikkat etti isen uydularından hem bass'ı hem tiz i bir arada vermeye çalışıyor dolayısı ile ne kadar EAX da olsa çevresel sesleri veremiyor ve kayboluyor bundan dolayıda şu anda yeni çıkan ses teknolojilerinde kullanılan ayrıcalık Z5500 de malesef yok Bass olarak evet gerçekten iyi ama tiz olarak aynı şeyi söyleyemem PC olarak üzerine tanımıyorum fakat artık PC de kulaklık kullanmaya karar verdiğim için benim içinde arkadaşın dediği gibi sinema da ki ses çok önemli bakalım 2 - 3 ay geçsin fiyatlarda biraz değişiklik olur ise Yukarıda yazmış olduğum HT-E6750W modelini düşünüyorum.

Sesi çok hoşuma gitti en güzel özelliği zaten Ampul lu Amfi kullanması bu da ses de inanılmaz bir netlik sağlıyor çevresel sesleri zaten uyduların da bulunan her 3 kanaldan verdiği için tek tek herşeyi duyabiliyoruz. Tabi kişisel zevk ve tercih meselesi ben hala arayıştayım emin olmak istiyorum çünkü aldığım zaman 1 - 2 yıl değil 8 - 9 yıl kullanmak için alıyorum @Evo arkadaş a da tekrardan hayırlı uğurlu olmasını iyi günlerde kazasız belasız kullanmasını dilerim.

• bu ürün teşhirde 299a satılıyor. kumanda yok. kumanda temin edebilir miyim çakma veya başka bir şekilde. bir de bana sadece yatay hoparlörden ses geliyor gibi geldi. hoparlör ve renkler konusunda soru işaretlerim var bu konuda elinde ürün olanlar bilgi paylaşabilir mi teşhir ürünü tekrar denemek istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scavenger Of Human Sorrow

bu ürün teşhirde 299a satılıyor. kumanda yok. kumanda temin edebilir miyim çakma veya başka bir şekilde. bir de bana sadece yatay hoparlörden ses geliyor gibi geldi. hoparlör ve renkler konusunda soru işaretlerim var bu konuda elinde ürün olanlar bilgi paylaşabilir mi teşhir ürünü tekrar denemek istiyorum

Kumandayı her şekilde temin edebilirsiniz. 2013 senesinde almıştım ben bahsettiğim paraya.

299 liraya saniye düşünmeyin.
  • ^^Evo^^ ^ kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkür ederim..

daha yeni 3d bluray oynatıcı almış olmasam alırdım hemen..

aklımı karıştıran bluray oynatıcı ezilmiş darbe almış , uzun hoparlörlerden biri kırık gibi.. eğer bluray oynatıcı bozulursa samsung çağrı merkezi hoparlörleri başka bir şekilde kullanamam demişti. oynatıcı 1 yıla giderse elde kalır gibi..

yine ses konusunda sıkıntı var gibi hoparlörleri doğru taktığımdan emin değilim tüm jakları taktım sadece yatay uzunluktaki ufak hoparlörden net ses geliyordu.. yarın yine gideceğim hoparlörleri denemek için bu konuda yardımcı olabilir misin. hangi hoparlör nereye takılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scavenger Of Human Sorrow -- 19 Temmuz 2016; 22:15:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scavenger Of Human Sorrow

cevap için teşekkür ederim..

daha yeni 3d bluray oynatıcı almış olmasam alırdım hemen..

aklımı karıştıran bluray oynatıcı ezilmiş darbe almış , uzun hoparlörlerden biri kırık gibi.. eğer bluray oynatıcı bozulursa samsung çağrı merkezi hoparlörleri başka bir şekilde kullanamam demişti. oynatıcı 1 yıla giderse elde kalır gibi..

yine ses konusunda sıkıntı var gibi hoparlörleri doğru taktığımdan emin değilim tüm jakları taktım sadece yatay uzunluktaki ufak hoparlörden net ses geliyordu.. yarın yine gideceğim hoparlörleri denemek için bu konuda yardımcı olabilir misin. hangi hoparlör nereye takılıyor

Hocam hoparlörleri doğru bağlamışsınızdır. Tüm kabinlerin çalışması için mod vardır. Örnek normal tv kanallarında benim cihazda matrix modunda tüm kabinlerden ses alıyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.