Şimdi Ara

Evkurdan laptop aldım bilgi ve öneri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • lerinize ihtiyacım var arkadaşlar . Maddi olarak çok zor durumda olduğum için evkurdan laptop siparişi verdim büyük ihtimalle kabul edilecektir . Alır almaz elimden çıkartıcam satıcam yani .

ASUS Intel Core i5-3230M 2,6GHz İşlemci,6GB RAM, 1GB Ekran Kartı,750 GB HDD, 15,6" Dizüstü Bilgisayar

laptop bu özellikler bu sizce elden çıkartabilir miyim hemen , ya da nereye satabilirim 10 taksit 2.380liraya aldım bilmiyorum bunun makul fiyatı ne kadardır kaça satabilirim

• bence satamazsın aynı özelliklere sahip bilgisayar mediamarktta 1900, lira aynı özelliklerde pcdepoda 1600 civarinda. Bence onu alan kimse olmaz , siparişini iptal ettir bence evkurdan bilgisayar falan alınmaz
  • aga 1500e satsam yine razıyım göze aldım onu ben yeterki elden çıkartabileyim
  • kutuyu açtınmı açmadıy san geri gönder paranı ıste açtıysan sahibin***.com a ilan ver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyin kafası bu? İptal ettir kardeşim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan4161

aga 1500e satsam yine razıyım göze aldım onu ben yeterki elden çıkartabileyim

kardeş evkurda ürün kodu bile yazmıyor, boşver git bankadan kredi çek ya da kredi kartı al altınla ihtiyacını gider. Yanında hediyesi var diye de istiyorsun sanırsam ama bana göre alan cıkmaz gibi geliyor ama yine de sen bilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

quote:

Orijinalden alıntı: cancan4161

aga 1500e satsam yine razıyım göze aldım onu ben yeterki elden çıkartabileyim

kardeş evkurda ürün kodu bile yazmıyor, boşver git bankadan kredi çek ya da kredi kartı al altınla ihtiyacını gider. Yanında hediyesi var diye de istiyorsun sanırsam ama bana göre alan cıkmaz gibi geliyor ama yine de sen bilirsin.

Kredi veya kredi kartı kullanabilcek durumda değilim maalesef şuan , buna mecbur kaldığım için yapıyorum 2.el satıcılara veremez miyim bir anda ters tepki oluştu forumda içime kurt düştü
  • cancan4161 C kullanıcısına yanıt
    Evkur pahalı mal satar bazen vadeyi uzun tuttuğu için vatandaşa uygun gelir ama fiyat olarak içe gidersin,sizin yaptığınız yanlış bir durum almış olduğunuz model asus'un k55vj yada k55vd modeli 1500tl seviyesinde bilgisayar bunlar satarken 1500tl bunlara kimse vermez 1000tl-1100 olursa öp başına vur,gidin geri verin işi kurtarmak için böyle saçma yollara girmeyin içeri girersiniz
  • iptal ettirdim aga bukadar ters tepki gelince korktum , teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancan4161 -- 13 Kasım 2013; 11:15:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.