Şimdi Ara

iZombie (2015- ) | The CW | 5. Sezon Onaylandı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
6
Favori
9.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s02xe01
    Major ve Blaine'i kurt adam olmaya doğru gidiyor Hiç beklemiyordum ilacın böyle bi yan etki yapacağını
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: bozokluht

quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Bu sezon kaç bölüm olacağı belli mi?

Buraya göre 13 bölüm olacakmış ilk sezon gibi

Ekim'de başladığını gördüğümde 22-24 bölüm arası olabilir diye düşünmüştüm. Hayal kırıklığı oldu

Cw diziden memnun anlaşılan , +5 bölüm daha sipariş geçmişler . Bu sezon 18 bölümden oluşacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• şu diziyi sırf liv'in beyin yedikten sonra ki değişimi için izleyebilirim, hatta bunun için 20 dakikalık komedi dizisi falan yapabilirler

major'a bak ya, hunter oldu adam

• Blaine beyin işini bıraktı uyuşturucu işine girdi.Adamda ticari zeka var.
  • Dizi hakikaten iyiydi 2. Bölümde ufaktan drama kalınca sıkıldım.

İlk ev arkadaşının evden ayrılması baya gıcık bir durum oldu.

• bölüm süperdi ya, çok eğlenceliydi t-bag'i gördük bir de
  • son bölümde
    4.sezon 2. bolumdeki club sahnesindeki şarkıyı soylermisiniz bilen varsa
  • Şu ana kadarki en eğlenceli bölümdü herhalde 2*2 , özellikle Ravi'nin bardaki halleri

iZombie (2015- ) | The CW | 5. Sezon Onaylandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Engineer -- 15 Ekim 2015; 21:48:30 >

• Blaine'in tbag i ezmesi üzdü.Tbag'in cebini çıkartıp Blaine'e tutturmasını beklerdim.
    Ravi'nin sahnelerde bombaydı.
  • Yeni bölümü izleyen olmadı mı?Konu çok sessiz kalmış.

Peyton zombilerin inlerine girecek.Blane de gözükmedi bu bölüm, geçen hafta t-bag'e atar yapmıştı.Blane kötü yola düşmüş olabilir
  • Akriel çeviriyi bırakmış, sezonun ortasında altyazısız kaldık. Yok mu forumdan çevirecek birisi?

http://forum.altyazi.org/index.php?s=&showtopic=223360&view=findpost&p=1064311621
  • kötü oldu bu, dizilab'tan çekeriz artık bu sezonu. onlarda geç çeviriyor ama yorumlardan gördüğüm kadarıyla..
  • İlk sezon fena değildi ama 2.sezona başlamadım. Altyazı da çıkmayacaksa izlemeye gerek yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

İlk sezon fena değildi ama 2.sezona başlamadım. Altyazı da çıkmayacaksa izlemeye gerek yok...

İkinci sezon ilk sezondan daha sağlam gidiyor hocam bence.Beğendiyseniz devam edin.
  • Lu£ kullanıcısına yanıt
    Altyazısız nasıl izleyelim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Altyazısız nasıl izleyelim?

Dizilab'tan veya dizibox'tan?
  • "yessör" çeviriye başlamış. Eski çevirileri genelde turuncu almış ama sorun olacağını sanmıyorum. Kendisine başarılar...

"Çevirilerim bir AkrieL olmasa da ben talibim ve şuan kaldığı yerden çeviriye başlıyorum."
    "Cuma geceye yüklerim inşallah"
  • Arkadaşlar lütfen cevap yazarsaniz sevinirim.. 1. Sezonu komple izlemiştim çiktiği zamanlarda takip ediyodum diziyi yani.. Ancak 2.sezona dair Hiç bişiy izlemedim.. Sizce dizinin 2.sezonu indirip izlemeye değer mi, İzleyenler yorumlarsa çok güzel olur.
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    2. sezon ilk sezondan daha sağlam ilerliyor hocam bence.Ben severek izliyorum. Bir bölümde Ravi'yle Major'un disko performansları var.Sırf onun için bile izlenir.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.