Şimdi Ara

iZombie (2015- ) | The CW | 5. Sezon Onaylandı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
6
Favori
9.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olayların karışacağı bölümler geldi anlaşılan.

Ravi zombi olmaz umarım, bu haliyle iyi zombi çekilmez.

Diziyi Liv <3 için izlediğim gerçeği.
  • 1x9

İstisnasız her dizide, bir bayanın verdiği bir ciddi karara güvenen bizler ölüyourz, wp liv. -_-

Dağ gibi adamı öldürdüler iyimi. :D Liv yine yalnız, muhtemelen yakın zamanda Liv'in eski nişanlısı işlere dahil olur ölüceğini sanmıyorum.
  • Abi nasıl bitti ya. Hiç beklemiyordum, üzüldüm
  • Gitti güzelim çocuk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi nasil sizce. Ilk bolumu izledim çok sıkıcıydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kaç bölümden sonra baya sardı, güzel olmuş
  • 1X09....

Şu son bölümde o kadar sinirlendim ki yani liv yanimda olsa bilmiyorum ne yapardim.. Gerçi o beni yamulturdu ama yinede denerdim...

Ulan gerizekali Livvvvv.. Kadin milletinin sözüne hiç bi zaman güvenipte işe kalkişmayacaksin ne kadar doğru be.. Arkadaş kime ne derse desin Lowell'i Blaine değil Liv öldürdü.. Liv öldürdü saysinlar.. Resmen insanliğin adina bi tane virüsten kurtulamiyosan ve sevdiğin adami '' sen merak etme ben halledicem '' diyip kurban olarak yem olarak kullaniyosan, İşin sadece tetik çekme kismina gelipte sevdiğin insani kurt sofrasinda birakip, özlü salak salak sözler sonrasinda sms'den '' ksr bkma yapamiyom aşhkitomm ühühü '' diyosan senin o varya bembeyaz +%^&'%+'%+' edeyim emi ? Gitti aslan gibi çocuk.. Bundan sonra birine yanaştiğini, hoş gözle baktiğini görürsem bildiğim Tüm küfürleri ederim.. Zaten sallantida giden dizide sen niye öldürürsün lan adami ? Orda liv denen salağin yerinde Kim olsa Blaine'in beynini açmişti Sniperla.. Hele hele Eğitimli bir askerin beynini yemişken, Görev yarida birakilmaz mantiğiyla giderken..

Yazik oldu be...

Bu arada dizi nasil başlanir mi diye merak edenleri yazayim, İlk 3 4 bölüm iyi değil sıkıcı ama sonraki bölümler güzelleşiyor her dizi gibi... Sonuçta yeni bi dizi... Ama şunuda yazayim Hiç bir bölümü '' Ohh be bu bölüm çook güzelmiş iyi ki izledim '' Dedirtmez izleyene..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 16 Mayıs 2015; 4:15:23 >

• Benim anlamadığım nokta tr dublaj var bir kanalda falan mı çıkıyo ?
  • Liv'in makyajını bu sefer tam anlamıyla başarbilmişler gibi geldi bana?

1x10

Liv bu sefer eski nişanlısını öldürtecek anlaşılan, ne tesadüftür ki gittiği hastanede kendi gibi olan biriyle karşılaştı.

Liv önce yumruk attı sonra taş firlattı hadi çizik oldu diyelim adam gemi moturunda parçalandı okadar kanın denizde gözükmesi için bunun olması gerekiyor. Bu adam nasıl olduda sadece ağır çizik diyebileceğimiz şekilde zombiye döndü?

• Beyler ilk 2 bölümü izlemiştim baş roldaki bağyana hasta olmuştum devam edeyim mi güzel gidiyor mu? biriksin biraz diye bırakmıştım izlemeyi :D
  • Senin ben ta pudra $#$@$@##@# Olivia, gitti dag gibi adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yine güzel bir bölümdü, yavaş yavaş artıyor dizinin kalitesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

yine güzel bir bölümdü, yavaş yavaş artıyor dizinin kalitesi.

Sondaki adam zombi olmasa daha iyi olacaktı sanki , geminin arkasından o kadar kan çıkınca adam iki üç parça olmuştur diye düşünmüştüm. Onun dışında güzel bölümdü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Engineer -- 21 Mayıs 2015; 22:43:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar 11 bölümdür izliyorum şu en son bölüm 10

evet burada bizim gerizekalı maloş baş karakterimizin sevgilisi maloşluğu yüzünden ölünce sinir oldum....

bölüm 11 izliyorum, bugün de farklı bir dizi çıktı stitchers diye, bildiğin izombie kopyası.. izledim ama stitchers hiç beğenmedim, zaten izombie

gibi kaliteli bir yapım varken stitchers gibi dandik bir kopyayı neden yaparlar??

merak eden varsa izombie gayet kaliteli bir yapım.
  • 1X11

Dizinin en iyi bölümüydü bence.

Ben o spikerin bir garip davrandığını anlamıştım, yani kim yeni tanıdığı biriyle hemen o işleri yapar diyordum ki şizorfren adamın yansımasıymış felan acayip acayip iyiydi.
    O çocuğun öğrenmesine sevinmiştim ama böylesi daha iyi sürdürülebilir hikaye gibi.

@Rindaman, dostum galiba kafan kıyakken yazmışsın yazıyı. 11 bölümdür izliyorum 10 bölüm felan neyse sorun o değil.

Stitchers'in Izombie ile alakası yok, nasıl izledin bilmiyorum ama ikisininde okusunun aynı olduğu noktalar dahi yok.
  • çüş be çüüşş..

iki karakter de ölenlerin hafızalarından yola çıkarak cinayet çözüyor. Olay örgüsü de böyle gelişiyor.. Daha ne anlatıyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

çüş be çüüşş..

iki karakter de ölenlerin hafızalarından yola çıkarak cinayet çözüyor. Olay örgüsü de böyle gelişiyor.. Daha ne anlatıyim?

Sanki buraya yazmak olsun diye gelmişsiniz. Bana öyle geldi en azından. İlk yazdığınız yorumu tekrar okursanız.

Diğer olayı direkmenize gelirsek Olaylar tamamiyle farklı, konu kopya değil öncelikle bu fikir seneler boyu gelen birşey. İkiside farklı türün türevi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustLetmego -- 28 Mayıs 2015; 0:56:22 >
  • valla 10 bölüm izombie izle, sonra gel 1 bölüm stitchers izle sanki zombisiz versiyonunu izlemiş gibi olacaksın..

oyunculuğu da kaliteyi de izombie'den çok daha düşük buldum..

ikisi de polisiye, ikisi de bilim kurgu, dedektiflik, ölüm kalım, cinayet vs vs gidiyor..

anakarakterler kadın.... daha ne diyim.
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    Daha fazlada uzatmak istemiyorum, sizin görüşünüz.

Sanırım dikkatli yazmadığınızdan dolayı, ilk yazdığınız mesajdan birşey anlaşılmıyor. 2 mesajdır söylüyorumda onuda tınlamadınız. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustLetmego -- 28 Mayıs 2015; 1:04:51 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.