Şimdi Ara

Apple Online Store Personeli İle Garanti Hakkında Konuşmam.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Arkadaşlar Bilindiği Üzere ''Apple Online Store'' Açıldı Ve Online Destek Ekibi İle Yazışabiliyorsunuz. Bende Yaklaşık 10 Dakika Gibi Bir Online Konuşma Gerçekleştirdim Ve Site Üzerinden Alınan Cihazların Garanti Durumları Nedir Dedim Ve Bana Anlamsız Birşey Söylediler. AppleCare Destek Veriyor Dedi Ama Genpa Resmi Satıcımız Dedi. Kurtulamadık Sanırım Bu Garanti Olayından Mağdurları Oynamaktan. Şiparişimi Geri Çektim Şuan 4S ile Yola Devam Edeceğim. Bu İşler Tamamen Netlik Kazandığında Almayı Düşünüyorum Zira Direk Atlamak İstemiyorum. Sizlerinde Bilgisi Olması Açısından Bildirmek İstedim.

Apple Online Store Personeli İle Garanti Hakkında Konuşmam.

BUDA BOZULMAZ BİRŞEY OLMAZ SORUN ETTİĞİNİZ ŞEYE BAK DİYEN ARKADAŞLARA GELSİN;

http://forum.donanimhaber.com/m_83683033/f_//tm.htm#83683033

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengiz Elektronik -- 9 Kasım 2013; 17:56:53 >

• Defalarca konuşuldu. Ana konuyu takip ediniz lütfen.
  • Apple store İstanbul açılınca kendi servislerinde bakıcaklar cihazlara. Garanti süresi 2 yıl. Defalarca yazıldı, buradaki arkadaşlarda bu konu hakkında görüşme yaptılar, anlaşılmayacak veya muallakta kalan bir durum yok.
  • Genpa garantisi var diye telefon mu alınmazmış? Hele sipariş vermişken iptal ettirmek saçma. Al gitsin işte resmi ihtalat cihaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vires

Apple store İstanbul açılınca kendi servislerinde bakıcaklar cihazlara. Garanti süresi 2 yıl. Defalarca yazıldı, buradaki arkadaşlarda bu konu hakkında görüşme yaptılar, anlaşılmayacak veya muallakta kalan bir durum yok.

İyi Güzel Ben Şimdi Aldım Geldi Cihaz 2 Gün Sonra Elimde Kaldı Tuşu Bozuldu, Ekran Gitti, v.s Kime Gidicek Bu Tel Kasap Genpa'ya. Daha AppleStore Yok Piyasada Onu Anlatmaya Çalışıyorum.
  • Yani şuan Apple Store' dan online olarak yapılan alışverişlerde Genpa teknik servis hizmeti verecek, Apple Store mağaza olarak açılana kadar. Açıldıkdan sonra Apple kendisi mi verecek teknik servis hizmetini?..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

quote:

Apple store İstanbul açılınca kendi servislerinde bakıcaklar cihazlara. Garanti süresi 2 yıl. Defalarca yazıldı, buradaki arkadaşlarda bu konu hakkında görüşme yaptılar, anlaşılmayacak veya muallakta kalan bir durum yok.

İyi Güzel Ben Şimdi Aldım Geldi Cihaz 2 Gün Sonra Elimde Kaldı Tuşu Bozuldu, Ekran Gitti, v.s Kime Gidicek Bu Tel Kasap Genpa'ya. Daha AppleStore Yok Piyasada Onu Anlatmaya Çalışıyorum.

Genpa apple la anlaşmalı zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahmut-Keskin

Yani şuan Apple Store' dan online olarak yapılan alışverişlerde Genpa teknik servis hizmeti verecek, Apple Store mağaza olarak açılana kadar. Açıldıkdan sonra Apple kendisi mi verecek teknik servis hizmetini?..

Aynen Öyle Dua Edin AppleStore Açılana Kadar 5S Bozulmasın Su Almış Diye Geri Yollarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

quote:

quote:

Genpa apple la anlaşmalı zaten

Anlaşılsa Ne Olucak Hocam. AppleCare Gibi Hizmet Vericek Mi. Burda Ne Konular Açıldı Genpa İle İlgili Adam Telefonu Gözü Gibi Bakıyor Darbe Var Su Almış Diye Garanti Dışı Bırakıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

Genpa garantisi var diye telefon mu alınmazmış? Hele sipariş vermişken iptal ettirmek saçma. Al gitsin işte resmi ihtalat cihaz.

Almam Neden Alıcam Hocam Şimdi Alıcam O telefonda Bir Sorun Olucak Genpa'ya Telefon Göndermem Kesinlikle Sağlam Gideni Bile Bozarak Gönderiyorlar.
  • Samsung oneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Samsung oneririm

tamam
  • quote:

quote:

Genpa garantisi var diye telefon mu alınmazmış? Hele sipariş vermişken iptal ettirmek saçma. Al gitsin işte resmi ihtalat cihaz.

Almam Neden Alıcam Hocam Şimdi Alıcam O telefonda Bir Sorun Olucak Genpa'ya Telefon Göndermem Kesinlikle Sağlam Gideni Bile Bozarak Gönderiyorlar.

Bugüne kadar genpa ile hiç sorun yaşamadım ben.
  • abi ne zihniyette insanlar var, adamlar ülkene store açıyorlar, anlaşmalı ithalatçıları da var, hala yok öyle yapar bunlar yok böyle yapar. Al gitsin işte, küçük hesaplar peşinde olmayın.
  • quote:

Samsung oneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: jrbatu

abi ne zihniyette insanlar var, adamlar ülkene store açıyorlar, anlaşmalı ithalatçıları da var, hala yok öyle yapar bunlar yok böyle yapar. Al gitsin işte, küçük hesaplar peşinde olmayın.

Hesabin kucuk mu buyuk mu olduguna siz karar veremezsiniz. Adam 2000 kusur lira para verecek karsiliginda rezil rusva olma ihtimalini istemiyor dogal olarak. Hele de alternatifi varken, apple store acilacakken. Niye baglasin ki o kadar parayi simdi? Gonul rahatligi meselesi. Alan alir lafim yok.

Edit: adamlar storeu da senin hayrina acmiyorlar kardes. Adamlar o kadar amerikalardan gelmis bi 5s almak lazim mi diyorsun? Asil senin zihniyetinde ciddi problemler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cellman406 -- 8 Kasım 2013; 15:11:51 >
  • Cengiz Elektronik kullanıcısına yanıt
    Ocak' da açılacak falan diyorlardı ama her kafadan bir ses çıkıyor, geçen bende Apple Store ile online' dan bir konuşma yapmıştım ilk açıldığı gün. Kesin bir bilgi vermediler.

İnşallah birşey olmaz hocam açılış gerçekleşene kadar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellman406

quote:

Orijinalden alıntı: jrbatu

abi ne zihniyette insanlar var, adamlar ülkene store açıyorlar, anlaşmalı ithalatçıları da var, hala yok öyle yapar bunlar yok böyle yapar. Al gitsin işte, küçük hesaplar peşinde olmayın.

Hesabin kucuk mu buyuk mu olduguna siz karar veremezsiniz. Adam 2000 kusur lira para verecek karsiliginda rezil rusva olma ihtimalini istemiyor dogal olarak. Hele de alternatifi varken, apple store acilacakken. Niye baglasin ki o kadar parayi simdi? Gonul rahatligi meselesi. Alan alir lafim yok.

Edit: adamlar storeu da senin hayrina acmiyorlar kardes. Adamlar o kadar amerikalardan gelmis bi 5s almak lazim mi diyorsun? Asil senin zihniyetinde ciddi problemler var.

Cevap Bile Vermem Bu Tür İnsanlara Sen Beni Anladın Hocam O Bana Yeter. 2000TL Bağladığım Telefonu Baytar Genpa'ya Veremem. Bozulsun Bozulmasın Açılsın AppleStore Elime Alim Telefonu İncelim Stok Varmı Diye Sorim Garanti Kim Diye Sorim O Zaman Alırım. Ama Şuan Kesinlikle Alınmaz Genpa Lanetlisine Telefon Verilirmi Allah Aşkına.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mahmut-Keskin

Ocak' da açılacak falan diyorlardı ama her kafadan bir ses çıkıyor, geçen bende Apple Store ile online' dan bir konuşma yapmıştım ilk açıldığı gün. Kesin bir bilgi vermediler.

İnşallah birşey olmaz hocam açılış gerçekleşene kadar...

Aynen Bende Sordum Çalışmalar Sürüyor Daha Belli Değil Dedi. Ocak'ta Felan Açılmaz Orası Kimse Ümitlenmesin Bence.
  • quote:

quote:

He yani bugüne kadar apple store dışından herhangi bir apple cihazı alan herkes saf mı oluyor?

Vay arkadaş ne kafaymış.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.