Şimdi Ara

fiat uno nasıl

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
233
Cevap
2
Favori
260.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir araba almaya karar verdim. Fiyat olarak 6-7 milyarlık bir bütçem var. lpg li bir araç istiyorum. bu noktada parçasının ucuzluğundan sürüş rahatlığından uno dediler. ama forumun bazı yerlerinde uno ya tepkiler gördüm.

uno kullanıcıları. nasıl bir araba bu. bilgi verirmisiniz

• Aman aman sakın...98 de uno almıştı bizimkiler, Toyota Corolladan sonra bir an geberiyorum zannettim, süspansiyonlar aşırı sert, konforsuz iğrenç lanet bir arabaydı... Halamda almıştı o arabadan oda öyleydi zıkkım...6- 7000 ytlye çok daha iyi araçlar varken...Uno modası geçmiş ve fiatın başarısız olduğu bir araç tipidir.
  • yani una'dan bişey bekleyemezsin hepi topu fiatın eski modellerinden birisi ama gidip toros alcağına uno al

bide bindim geçenlerde arkası bir haylide geniş

ve rahatlığı bana göre renolardan çok iyi
  • bence fiyat/performans açıısndan iyi bir araba
    yalnız sana uno s değil uno sx öneririm
    sx'in donanımı fazla
    otomatik cam
    hidrolik direksiyon
    enjeksiyonlu
    merkezi kilit

aksesuarada çok iyi gidiyor
    bu resimdeki araba bizim arkadaşın,turbo filan bağlattı,şimdi 1.6 arabaları çok rahat geçiyor:
     fiat uno nasıl

fiat uno nasıl

• 6-7 ye uno almayın diyorsunuz ne alabilirim alternatif olarak. ayrıca unonun direksiyonu hidrolik mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ankarametinerr

ayrıca unonun direksiyonu hidrolik mi

uno s'lerin ki hidrolik değildir
    uno sx'lerin ki hidrolik direksiyondur
  • Arkadaşım dikkat et alacağın şey şu arkadaşın koyduğu gibi değil ultra dandik bir araba gelecek hem ufacık bir arabadır zaten uno...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TSMC

Arkadaşım dikkat et alacağın şey şu arkadaşın koyduğu gibi değil ultra dandik bir araba gelecek hem ufacık bir arabadır zaten uno...

aynı fiyata ne tavsiye ediyorsunuz,
  • alacağın araba öyle modifiyeli olmayacağından uno ufak tefek bi araba

fiat uno nasıl

büyük bir ihtimal alacaksan alacağın uno buna benzeyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nolamaz -- 28 Temmuz 2006; 0:15:19 >
  • quote:

Arkadaşım dikkat et alacağın şey şu arkadaşın koyduğu gibi değil ultra dandik bir araba gelecek hem ufacık bir arabadır zaten uno...

kardeşim araba dandik filan değil
    o yılların teknolojisine göre üretilmiş
    makul fiyatlı bir otomobil uno
    zaten adam da tutup daböle bişi almayacak
    ben bu resmi aksesuara da gittiği için koydum
    adam da zaten fazla para olsa uno alcam demez
    o paraya başka bir araba sölesene o modelde
  • arkadaşa işte böle bişi lazım:
     fiat uno nasıl
  • araçtan fazla bi beklentin yoksa al parçası falan ucuzdur lpg li oldugu için de az yakar
  • Uno zamanındada fiyatına göre rezil bir araçtı. Gidip 0 almıştık, lanet olsun dedik sonra. Bana gelip öğretmeyin malımı

6-7 milyara söyliyeyim, 92 Model 5.20 i almıştık 8.5 milyara...

88-89 kasa bir Bmw 3 serisi düşürmeye bak hocam...Gerisini düşünme, Unonun yapacağı arızalarla zaten arabanın 2 katı para ödeyeceksin. Temiz uno bulmak samanlıkta iğne aramak gibi, daha adam gibisini göremedim trafikte.

@ Şu yukarıda arkadaşın koyduğu istisna heralde, dünyanın en iyi Unosudur o. Arkadaş sanırım Fiat Uno Turbo modelinden esinlenerek hazırlamış aracını...
  • quote:

Uno zamanındada fiyatına göre rezil bir araçtı. Gidip 0 almıştık, lanet olsun dedik sonra. Bana gelip öğretmeyin malımı

6-7 milyara söyliyeyim, 92 Model 5.20 i almıştık 8.5 milyara...

88-89 kasa bir Bmw 3 serisi düşürmeye bak hocam...Gerisini düşünme, Unonun yapacağı arızalarla zaten arabanın 2 katı para ödeyeceksin. Temiz uno bulmak samanlıkta iğne aramak gibi, daha adam gibisini göremedim trafikte.

@ Şu yukarıda arkadaşın koyduğu istisna heralde, dünyanın en iyi Unosudur o. Arkadaş sanırım Fiat Uno Turbo modelinden esinlenerek hazırlamış aracını...

o modelde temiz bmw bulmak daha zor
    burda bi dünya var uzay kasa 3 serisinden
    adamı lanet ettiriyor arabayı aldığına
    hepsininde motorunda tuhaf tuhaf sesler geliyor

sen beğenmedin diye herkesde beğenmemek zorunda değil
    bugün dediğin bmw yi o paraya alabalirsin ama aldığın paraya satabilirmisin 2.elde
    tempra-tipo-uno-doğan-şahin satıpta zarar eden görmedim ben bugüne kadar

tamam bmw ucuz ama herkes sen gibi yaklaşmıyor öle arabalara,parçası pahallı diyor adam
    servisi heryerde yok diyor
    2.eli yok diyor

ayrıca en iyi uno diye iddia da etmiyorum

• Olsun bmw bmw dir...Bmw nin rahatlığı tartışılmaz, ettiğiniz zararıda mutlaka kapatır o araç konforuyla sorunsuzluğuyla vs. Birde, bmw çok sağlam bir arabadır, uno tenekedir. Fiatların çoğu çürük, bmw 5.20 taş gibi bir arabaydı...

O zaman, satışda zarar ediyoruz diye, mercedes, cherokee, bmw almayalım ( biz hep bu tür araçları 2. el aldık satarken zarar ettik ), şahin, doğan alalım, 2. eli düşünmek için.

Aracı adam yıllarca kullanacak belki, alırken "satarmıyım" diye bir zihniyet olurmu allah aşkına? Nasıl bir mantıkdır bu?

Birde hangi bmw den anormal sesler geliyormuş anlamadım? Sen unonun o dandik motorundan çıkan sesi hiç duymadın herhalde.

Bmw nin servisinin her yerde olmamasıda ayrı bir komedi zaten. Hemen hemen bütün büyük şehirlerde vardır servisi...Dağ başında yaşıyorsa adam o zaman kamyon alsın kendine.

Dediğim gibi senin sorduğun kişiler büyük ihtimalle parçacı, bu işin ticaretini yapan adamlar, e tabi adam bmw ye öyle der...Ama bu adamın açısından bakarsak söylediklerinin alakası yok.

Bmw yi geçtim, 93-94 kasa bir Toyota Corolla alınadabilir... AMA YETERKİ UNOYA BULAŞILMASIN.

• kayışlardan,siboplardan gelen sesler yeter 93-95 model 3 serisinin
    çoğu böyle
    ama temiz olanı da var

adam zaten 6-7 milyarlık araba soruyor
    sana
    sen de 5.20 bmw demişsin
    bu araba hiç arıza yapmasa muhakkak genel bakıma girecek
    işte o zaman 6-7 milyarlık araba alacak olan adam bmw servisine girdiğinde kaç parayla çıkar?
    ama uno alsa dediğin gibi arıza da çıkarır ama bmw gibi pahalı tutmaz
    en azından uno'nun 3 periyodik bakım masrafı senin dediğin 5.20 bmw'nin tek bakım masrafı ile aynıdır

o yüzden öneride bulunurken kişinin içinde bulunduğu koşullara göre yorum yapalım

zaten bmw alacak olan adam tutp da buraya 6-7 milyarlık araba alıcam,yardım edin yazmaz
  • fiat una dönemin teknolojisiyle üretilmiş bir araçtır.. arkadaş toyotadan inip uno ya binmiş miş çok kötüymüş..

mercedesten inip toyotaya binersende toyota kötü gelir merak etme..

una gayet güzel kullanışlı bir araçtır.. yedek parça fiyatları uygundur.. sx modeli hidrolik direksyondur.. bütçesi fazla olmayanlar için dört dörtlük bir araçtır .. bilmem anlatabildim mi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bucakli

kayışlardan,siboplardan gelen sesler yeter 93-95 model 3 serisinin
    çoğu böyle
    ama temiz olanı da var

adam zaten 6-7 milyarlık araba soruyor
    sana
    sen de 5.20 bmw demişsin
    bu araba hiç arıza yapmasa muhakkak genel bakıma girecek
    işte o zaman 6-7 milyarlık araba alacak olan adam bmw servisine girdiğinde kaç parayla çıkar?
    ama uno alsa dediğin gibi arıza da çıkarır ama bmw gibi pahalı tutmaz
    en azından uno'nun 3 periyodik bakım masrafı senin dediğin 5.20 bmw'nin tek bakım masrafı ile aynıdır

o yüzden öneride bulunurken kişinin içinde bulunduğu koşullara göre yorum yapalım

zaten bmw alacak olan adam tutp da buraya 6-7 milyarlık araba alıcam,yardım edin yazmaz

Hocam duygularıma tercuman oldun. Arabayı o rakamlarda aramamın ve uno istememin sebebi, arızalarda da bünyeyi sarsmamak.

Param olsa zaten Maybach alırım :) mercedese de, kağnı derim

• kardeş sen gene de temiz bi uno sx bulursan kaçırma
    zaten çoğu lpg li dir
    eğer lpg yoksa bile taktırırsın
    bide uno nun bakım masrafları gerçekten çok tutmaz
    ayrıca araba sürekli arıza çıkarıcak diye bişi yok
    sen düzgün kullandıktan sonra,bakımlarını zamanında yaptırdıktan sonra o araba niye arıza çıkarsın ki?
    zaten kendimiz özel fiat servisiyiz
    bakım maliyetleri düşük bir araba,öle dediklerine kulak asma
    yok arıza çıkarır,yok yolda bırakır,yok dandiktir....
    adamın biri takmış arabaya sürekli kötülüyor
    neyse sen genede temiz bulursan kaçırma tüplü
    vergisi de az(1.4 motor)
  • quote:

Olsun bmw bmw dir...Bmw nin rahatlığı tartışılmaz, ettiğiniz zararıda mutlaka kapatır o araç konforuyla sorunsuzluğuyla vs. Birde, bmw çok sağlam bir arabadır, uno tenekedir. Fiatların çoğu çürük, bmw 5.20 taş gibi bir arabaydı...

O zaman, satışda zarar ediyoruz diye, mercedes, cherokee, bmw almayalım ( biz hep bu tür araçları 2. el aldık satarken zarar ettik ), şahin, doğan alalım, 2. eli düşünmek için.

Aracı adam yıllarca kullanacak belki, alırken "satarmıyım" diye bir zihniyet olurmu allah aşkına? Nasıl bir mantıkdır bu?

Birde hangi bmw den anormal sesler geliyormuş anlamadım? Sen unonun o dandik motorundan çıkan sesi hiç duymadın herhalde.

Bmw nin servisinin her yerde olmamasıda ayrı bir komedi zaten. Hemen hemen bütün büyük şehirlerde vardır servisi...Dağ başında yaşıyorsa adam o zaman kamyon alsın kendine.

Dediğim gibi senin sorduğun kişiler büyük ihtimalle parçacı, bu işin ticaretini yapan adamlar, e tabi adam bmw ye öyle der...Ama bu adamın açısından bakarsak söylediklerinin alakası yok.

Bmw yi geçtim, 93-94 kasa bir Toyota Corolla alınadabilir... AMA YETERKİ UNOYA BULAŞILMASIN.

arkadaşım uno dandik olabilir.

hatta arkadaşın unosu vardı bende az kullanamdım.iyi araba değildir.
    hatta 90 ı geçmemek dahi insan sağlığı açısından en hayırlısıdır.

ancak soruyu soran arkadaşın bütçesi belli.bmw falan olmaz.
    6-7 milyarlık bişey istiyor.(bütçe bu kadarsa)bmw alsa başına 2 milaylık dert açsa ne yapacak?
    arabasını tamir ettirmek için bankadan kredi mi çeksin?

şehiriçinde kullanacaksa uno da iyidir.işini görür.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.