Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oly1786 , BILGILI , mustitrg92 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
33.408
Cevap
470
Favori
1.644.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
89. Sırada  bugün en iyi #31
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • j450 aldım ve kullanıyorum f/p olarak gerek ses yuksekliği gerekse ses kalitesi olarak oldukça tatminkar..müzik kulağım iyidir ve ben tavsiye ediyorum.daha iyileri pek tabi olabilir müzik sistemlerinde sınır yok ancak fiyatlarda artıyor haliyle..
  • samsung ku7350 model tv mevcut bende.bu tv ye uyumlu hangi soundbarı tavsiye edersiniz.sadece optik çıkış mevcut bu tv'de bir de hdmı..

soundbarı tv'ye kablosuz olarak tanıtıp o şekildemi kullanabiliyoruz acaba?

ben hem ps3 hemde tv nin sesini sürekli kablo tak çıkar yapmadan sürekli harici bir hoparlörden almak istiyorum.soundbar benim işimi görürümü bu konuda?

tavsiye bir soundbar modeli bekliyorum sizden ricam,dts, surround sesleri çözebilen bir model olursa tercihimdir.
    saygılar.
  • elimde hepsi 8 ohm olan valt ve markaları değişik olan 10adet hop var amfide 8 16 ohm yazıyor 6 kanal var hepsini nasıl bağlayabilirim
    SOUNDBAR [ANA KONU]SOUNDBAR [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: jacko_aj_s

samsung ku7350 model tv mevcut bende.bu tv ye uyumlu hangi soundbarı tavsiye edersiniz.sadece optik çıkış mevcut bu tv'de bir de hdmı..

soundbarı tv'ye kablosuz olarak tanıtıp o şekildemi kullanabiliyoruz acaba?

ben hem ps3 hemde tv nin sesini sürekli kablo tak çıkar yapmadan sürekli harici bir hoparlörden almak istiyorum.soundbar benim işimi görürümü bu konuda?

tavsiye bir soundbar modeli bekliyorum sizden ricam,dts, surround sesleri çözebilen bir model olursa tercihimdir.
    saygılar.

Lg las750 edindim bu hafta sonu.cok fazla inceleyemedim işim oldugu icin.ancak optik olarak ses alabiliyorum lg tv den.hdmi,wifi,bluetooth,optik gibi bircok baglanti türünü destekliyor.ses konusunda profesyonel olmamakla birlikde tv üzerindeki hoparlörden sonra çağ atlatan bir deneyim oldugunu soyleyebilirim...sounbar ile sub kablosuz haberlesiyor.yine cep telefonunuz izerindeki medyayi gönderebilirsiniz.Yine cep relefonuna music flow uygulamasinj yukleyerek sporify muzikleri dinleyebilirsiniz....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• moon74 M kullanıcısına yanıt
    Bilgi için saolun.bu soundbarın ustunde kaç adet giriş var?hem tv hem play station aynı anda baglanırmı?

• LG Las 750 diye bakın internete su anda bilemicem hocam.lakin optik 1 adet diye hatirliyorum.2 adet hdmi vardi sanirim.:ps yi tiviye hdmi ile bagliyacaksiniz.tv nin ARC uyumlu hdmi portundan da sounbarin ARC uyumlu hdmi portuna bagliyacaksiniz.bu sekilde tum sesleri sounbardan alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moon74 -- 7 Kasım 2016; 13:14:54 >
    LG Las 750 yi nereden aldınız hocam acaba ?
  • quote:

Bilgi için saolun.bu soundbarın ustunde kaç adet giriş var?hem tv hem play station aynı anda baglanırmı?

TV nizin üzerinde optik çıkış varsa hdmi ile bağlı tüm cihazlarınızda ses çıkışı alabilirsiniz.

Tüm harici cihazlarınızı hdmi ile tvnize bağlayın.

Optik kablonuzun bir ucunu tv optık cıkısını baglayın diğer ucunuzda soundbar ın optik girişine bağlayın.

Soundbar kumandanızdan optic seçeneğini seçin hepsi bu kadar.
  • İhtiyacı olan varsa Samsung HW-H551 satıyorum. Kablosuz woofer. Sıfır kondisyonunda.
  • rueta R kullanıcısına yanıt
    Bursa teknosa da denk geldi.teşhir ürünü aldim 700 tlye.kozmetik bir sorunu olmayinca gözü karartip aldim

tamamdır hocam teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

quote:

TV nizin üzerinde optik çıkış varsa hdmi ile bağlı tüm cihazlarınızda ses çıkışı alabilirsiniz.

Tüm harici cihazlarınızı hdmi ile tvnize bağlayın.

Optik kablonuzun bir ucunu tv optık cıkısını baglayın diğer ucunuzda soundbar ın optik girişine bağlayın.

Soundbar kumandanızdan optic seçeneğini seçin hepsi bu kadar.

bu şekilde olması güzelmiş.bu arada kulaklık çıkışı yok ama aux dan kulaklık için ses almam mümkün olurmu?

fakat odam bıraz uzun yani tv bana 4 metre kadar uzak.odanın köşeleri boş.acaba soundbar yerine 5.1 sistem dahamı iyi olur.

hoparlörlerde kablo sorunu olmasa alıcam ama asıl sıkıntım bu işte.acaba kablosuz modeller varmı hiç göz atmadım açıkçası,bakmak gerek.

bu soundbarlar sourround efektin tam olarak veremez değil mi mantıken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacko_aj_s -- 8 Kasım 2016; 0:11:10 >

• LG 32" 620S Televizyonum için soundbar tavsiye edebilirmisiniz? Sadece 1 aparat olan soundbar istiyorum yanında başka bir kutu falan olamayacak (Subwoofer gibi) hepsi içinde olacak.

Telefonla blutooth bağlanma TV ye kablosuz bağlanma, veya Optik kablosu içinden çıkan optik bağlantılıda olabilir. İnternet sitelerinde özellik bölümlerinde bu ayrıntıların hiçbirini göremiyorum. Lütfen yardımcı olun arkadaşlar.
  • cradleofden C kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de sizin projeksiyon cihazınızdan var lg pb60g ses sistemi olarak nasıl bişey kullanmalıyım. Piyasada satılan lg marka soundbar larda kablosuz ve optik kablo haricinde bağlantı yok. Ne önerirsinuz.

• @ahmedsaid

Ben yine forumda gördüğüm günlük indirimle Lg'nin bir soundbar'ını almıstım yaklaşık 5-6 ay önce
    ancak dedğiniz gibi bağlantıyı kulaklık girişinden yapıyorum.O yüzden daha iyi ve uyumlu birşey almanızı
    tavsiye ederim çünkü benimki uygun bir ücrete(250 TL) geçiştirmek içindi.
  • Beyler,
    bütçem 500 tl.
    soundbarda ihtiyacım olan özellik;
    HDMI girişi-çıkışı ile veri aktarımı olması.
    300 W olması.
    Bu özellikte soundbar tavsiye edene hayır duası edilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: tetra2

Beyler,
    bütçem 500 tl.
    300 W olması.

Asagidaki cihazi belki kampanya ile 500TL'ye yakalrsiniz. Guzel cihazdir. Selefini kullaniyorum.

Saygilarimla.

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lg-sh3-kablosuz-300-w-soundbar-ev-sinema-sistemi-1164320.html

• quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

quote:

Orijinalden alıntı: tetra2

Beyler,
    bütçem 500 tl.
    300 W olması.

Asagidaki cihazi belki kampanya ile 500TL'ye yakalrsiniz. Guzel cihazdir. Selefini kullaniyorum.

Saygilarimla.

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lg-sh3-kablosuz-300-w-soundbar-ev-sinema-sistemi-1164320.html

Teşekkürler, ancak "lg sh3" te HDMI yok.
    LG soundbar larda HDMI girişi olduğunda fiyatlar 800-1000 tl bantına çıkıyor.
    O nedenle elimdeki televizyonum LG olmasına rağmen Samsung un aşağıdaki modelini alacağım gibi.
    Şimdilik bunu bulabildim:

http://urun.n11.com/soundbar/samsung-hw-j450tk-300w-21-kablosuz-soundbar-ev-sinema-sistemi-P117961661?cid=700501&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&utm_content=102_214_3106&utm_term=

• arkadaslar selam, 2 soundbar arasında kaldım.. biri lg sh3 , diğeri SAMSUNG HW-J450.. tv olarak lg 635v kulanıyorum. sizce hankisini alıyım

• Samsung daha iyi bence. Sahibinden de LG oled tv lere bandaj yapilmis sh7 leri satanlar var. belki uygun dusurursun.

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.