Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: en!gma Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
33.389
Cevap
470
Favori
1.644.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dreamparks

Bu fiyata bir daha zor bulursunuz. De?erlendirin.

LG TÜRKYYE GARANTYLY LAS454B SOUNDBAR KABLOSUZ SES SYSTEMY

http://urun.n11.com/soundbar/lg-turkiye-garantili-las454b-soundbar-kablosuz-ses-sistemi-P127549920

teşekkürler acaba lg sh3 le farkı nedir
  • Elimde SONY 42 W805C TV-----PS 4--------UYDUNET var ve ev sinema sistemi değilde sadece bunlardan kaliteli ses alacağım ses sitemi arıyorum...öZELLİKLE TV DEN maç izlerken???

Sony nin ana sayfasında Sony HT-CT390 Kablosuz Soundbar öneriliyor...Uygun mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sereal

Elimde SONY 42 W805C TV-----PS 4--------UYDUNET var ve ev sinema sistemi değilde sadece bunlardan kaliteli ses alacağım ses sitemi arıyorum...öZELLİKLE TV DEN maç izlerken???

Sony nin ana sayfasında Sony HT-CT390 Kablosuz Soundbar öneriliyor...Uygun mudur?

Sony HT-NT5 aldim yarin gelicek test edip buraya yazarim. 4k ve hdr destekli bakalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan-

quote:

Elimde SONY 42 W805C TV-----PS 4--------UYDUNET var ve ev sinema sistemi değilde sadece bunlardan kaliteli ses alacağım ses sitemi arıyorum...öZELLİKLE TV DEN maç izlerken???

Sony HT-NT5 aldim yarin gelicek test edip buraya yazarim. 4k ve hdr destekli bakalim.

Nereden ve kaça aldın?
  • Dreamparks kullanıcısına yanıt
    Gsa elektronik 2100, bütün sony bayilerinde fiyat 2300 tl ürünün yurt dışı fiyati 700 dolar sağolsun gsa orhan bey foruma yardımcı olup güzel fiyatlar veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 6 Eylül 2016; 17:01:23 >
  • hocam ürün tabiki güzel ama maddiyatta beni aşar...
  • quote:

quote:

Hayirli olsun. Merak ettigim 4k olmasinin faydasi ne olacak bu cihazda?

Saygilarimla.

• quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

quote:

quote:

Hayirli olsun. Merak ettigim 4k olmasinin faydasi ne olacak bu cihazda?

Saygilarimla.

Cihazda 3 hdmi 2.2 giris var. Bu girislere 4k m. playerimi benzeri cihazlarimi takar tek hdmi ile tv aktaririm yarayacagi bu.

• Bu işlemi tüm cihazları tv'ye bağlayıp, arc özellikli hdmi ile soundbara bağlantı sağlayarak da yapabilirsiniz. 4k upscailing başarısı önemli hale geliyor sizin yapacağınız bağlantılarda. Umarım cihaz yeterli performans sergiler.

Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denostar

Arkadaşlar ürünü bende yeni aldım salon için bluray , wd media player ,cihazları bağladım müzik,film ve radio dinlemek için bence fu fiyata bu ürüne kötü demek büyük haksızlık olur hem amfi hem hop hem sub alıyorsunuz vede bağlantı seçenekleri gayet tatmin edici ayrıca iphone ile bluetoth ile gayet başarılı bağlanıyor kısacası bence Lg 3530 veya 3531 gayet başarılı vede beklentimin çok üstünde performans sergiledi ve bütçe olarak 499 tl n11 gibi siteden temin edebiliyorsunuz bence düşünenler için gözü kapalı alınabilecek bir ürün.Yanlız şunu belirteyim dijital kaynağınız vede dinlediğiniz format nekadar üst düzeyse bu üründen o kadar yüksek performans sağlıyorsunuz.Birde kablosuz olması işin bir diğer artısı

Hocam ben de sony tv var uyum sağlar mı LG sOUNDBAR?

• quote:

Bu işlemi tüm cihazları tv'ye bağlayıp, arc özellikli hdmi ile soundbara bağlantı sağlayarak da yapabilirsiniz. 4k upscailing başarısı önemli hale geliyor sizin yapacağınız bağlantılarda. Umarım cihaz yeterli performans sergiler.

Saygılarımla.

Sony güvenirim. Yabancı sitelerde guzel puanlar almis bu cihaz isi becerir. yeni nesil soundbrlar tr gelmeye basladi. Almisken iyi birsey almak istedim. hifi sistemden sonra bakicaz ne derece kesicek ses konusunda fazla beklentim olmadigi icin yeticektir. Tv sesinden biraz hallice olsun yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 7 Eylül 2016; 13:24:33 >
  • Selamlar!! Lg SH7 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Şu anda soundbar optik kablo ile televizyona bağlı. merak ettiğim DTS sesleri tvnin mi soundbarın mı çözdüğünü nasıl anlarız?
  • Ki-Adi K kullanıcısına yanıt
    Soundbar dts çözmez. Optik bağlantılarda ses dd/dts kayıt ise soundbar ya da anfi çözülmüş olarak geleni optik kablo ile kayıpsız alır ve sesi yükseltir. Tek etki edeceği yer bas, tiz, hoparlör ayarıdır. Samsung tv kullanıyorsanız ve dts neo 2:5 opiyonu kullanıyorsanız soundbarın bass-tiz ayarları da devre dışı kalır.

Saygılarımla.
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgilendirme yapmayalım. Benim vestel tv dts çözemediği için özellikle dts çözebilen soundbardan yönelmiştim. Lg 5540 kullanıyorum ve dts çözebiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Soundbar dts çözmez. Optik bağlantılarda ses dd/dts kayıt ise soundbar ya da anfi çözülmüş olarak geleni optik kablo ile kayıpsız alır ve sesi yükseltir. Tek etki edeceği yer bas, tiz, hoparlör ayarıdır. Samsung tv kullanıyorsanız ve dts neo 2:5 opiyonu kullanıyorsanız soundbarın bass-tiz ayarları da devre dışı kalır.

Saygılarımla.

Soundbarın DTS çözemediğine eminmisiniz? buraya bakarsanız When you're watching movies, the LG will decode both Digital Dolby and DTS (though not the HD versions) şeklinde bir ibare göreceksiniz ki bu DTS ve DD çözebildiği söylemektedir.

• Iki lg soundbarimda dts logosunu gormedim. Bir tanesi las 750, digeri las 950. Cozerse iyi olur ama zaten tv'den direk bagli oldugu icin tv'nin cozmesi yeterli benim icin. Lg tv'ler cok uzun sure dts codec cozemedikleri icin samsungun gerisinde kalmisti yanlis hatirlamiyorsam.

Saygilarimla.

• Elimde SONY 42 W805C TV-----PS 4--------UYDUNET var ve ev sinema sistemi değilde sadece bunlardan kaliteli Ses alacağım ses sitemi arıyorum...öZELLİKLE TV DEN maç izlerkeN VE PS 4 OYNARKEN???

Sony nin ana sayfasında Sony HT-CT390 Kablosuz Soundbar öneriliyor...Yalnız 1000 TL civarı...Sizce bu kadar vermeye gerek var mı?? Daha uygun Lg, phılıps vs. soundbara mı yönelmeliyim?
    Bu konularda cahilim ve yardımlarınızı bekliyorum..Teşekkür ederim şimdiden
  • Ben de bu akşam SONY 43W805 i alıp kurdurdum ...İlk incelemelerim olumlu...Bir futbolsever olarak görüntü gayet iyi akıcılıkta sorun yok...Android de hızlı yalnız digitürkplay yok ya da ben bulamadım bu sıkıntı ama laptoptan halledeceğim... Görüntü ps 4 için de iyi...Yalnız tek sıkıntı bence ses ...Klasik ...LG 32LN 575S MODELİNDE SES çok daha iyi geldi bana.. Bu yüzden NASIL BİR SOUNBAR önerirsiniz bu tv ye???

Bu arada ürünü 1994 tl ye teknosadan gittigidiyordan aldm...2günde geldi 1 günde kuruldu...Bilginize...

NASIL BİR SOUNBAR önerirsiniz bu tv ye???
  • Bir tavsiye de ben istiyorum lütfen. Sony 55xd8505 tv aldım. Soundbar bakıyorum. Sony ht ct390 mı yoksa lg sh7 mi alsam bilemedim. Bu işte pek bilgim de yok, ilgilenen arkadaşlar acaba ne önerirler? Teşekkürler...

• gncel
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.