Şimdi Ara

Sony BDV-N9100W 4K 3D Blu-ray Ev Sineması Sistemi alacağım yardım (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
15
Favori
40.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.

Panasonic eski seriler artık kapalı kutu olarak bulunmuyor. ZT60 ve VT60 çok pahalı.Panasonic STW60 ın Samsung' dan daha iyi olduğunu söylüyorsunuz galiba.

O zaman 55STW60 ve BDV-N9100W yeterli bir sistem olabilir mi? İzleme mesafem 4 - 4,5 m olacak.

BDV-N9100W alırsam, ayrıca bir media player da gerekir mi acaba?
  • -Mahoni - kullanıcısına yanıt
    Evet bende şimdi 55 ile 65 arasındaki fiyat farkına baktım. 55STW60 4400TL, 65STW60 7200TL civarı. Ciddi bir fark var.
    Ama şimdiden söyleyeyim 4-4,5mt için 55 ekran eğer maç ve film seyrediyorsanız, size bir süre sonra az gelecektir.
    Bence temiz bir teşhir ürünü bulursanız, kaçırmayın. Çalışma saatine bakın, ekranda da çalıştığında beyaz ekranda iz görmüyorsanız, alın derim.

BDV-N9100W ile Bluray iso dışında benim açamadığım dosya tipi olmadı. Ben Extra bir media player kullanmıyorum. DLNA üzerinden HD kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar1968 -- 22 Ocak 2014; 15:48:13 >
  • Çalışma saatine bakılabiliyor mu televizyonların? Süpermiş ?! Nasıl bakabilirim acaba?
    Özellikle VT60 ve STW60 için verebilirseniz çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Mahoni -- 22 Ocak 2014; 23:15:20 >
  • -Mahoni - kullanıcısına yanıt
    Televizyonun sol tarafındaki ses azaltma tuşuna basılı tutarken, 3 kere kumanda da info (i) tuşuna basın. Sonra 2 tuşuna basın
  • Teşekkürler
  • Merhaba,

Ben de uzun süredir AVR li bir sistem almayı düşünüyordum. Ama istediğim performansda bir sistem 5-6 bin TL civarında çıkıyordu. Şimdilik bu kadar para vermek yerine performans beklentisinide düşürerek ibreyi biraz hazır sistemlere çevirdim. Burada sizlerin açıklamalarıda faydalı oldu ve ben de bdv-n9100w aldım. Bugün kurulacak inşallah. Görüşlerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar, Half SBS 3d izlediğimde altyazıyı bozuluyor, sola ve sağa dağılıyor. Nasıl düzeliyor bilen var mı acaba?
  • Crash_35 kullanıcısına yanıt
    Ben pek çok böyle film seyrettim, bu tip bir probleme rastlamadım. Bana denediğiniz dosyanın tam adını verirmisiniz. İndirip, deneyeyim. Bu arada seyrettiğiniz TV nin marka ve modelini de öğrenebilirmiyim.
  • Sisteminiz kuruludumu, merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar1968 -- 25 Ocak 2014; 13:46:23 >
  • serdar1968 kullanıcısına yanıt
    Hocam kullandığım tv Lg 47lm640s

Dosyanın tam ismi World.War.Z.2013.UNRATED.1080p.BluRay.DTS.x264

Mkv formatın ve side to side şeklinde 3d film.

Sony BDV-N9100W 4K 3D Blu-ray Ev Sineması Sistemi alacağım yardım

Sony BDV-N9100W 4K 3D Blu-ray Ev Sineması Sistemi alacağım yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crash_35 -- 25 Ocak 2014; 21:25:45 >

Verdiğiniz dosya 2d, 3d değil.
    Eğer altyazı gömülü ise, altyazı filme yanlış gömülmüş. Her iki ekranda da ayrı ayrı görünmesi gerekirdi.
    Resimlerini koyduğunuz Wolverine 2013'ü şimdi indiriyorum. Denedikten sonra aynı sorunu görüp, bir çözüm bulursam size yazarım.
    Umarım bir çözüm bulabiliriz.

İlginize çok teşekkürler.
    hocam dikkat ettimde filmin ismini yanlış yazmışım kusura bakmayın,
    doğrusu;

The.Wolverine.3D.2013.1080p.BluRay.Half-SBS.DTS-ES.x264-PublicHD
  • serdar hocam günaydın..
    center hoparlörüm patladı.servise gönderdim.yenisiyle değiştiricekler.. bizim sistemde cem adrian dinlenemiomuş anladığım kadarrıyla :D :D :D
    Evet sistemim kuruldu. Şu anda memnunum. Çok fazla deneme yapamadım. Sadece bir bluray film koydum, ama sesi sonuna kadar açamadım.
    Bir ev ortamı için gayet yeterli bence. Belki bir bas-tiz ayarı yapılabilmesi daha iyi olurdu. Henüz maç seyretmedim. Bu haftasonu da onu dememeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qbika

Evet sistemim kuruldu. Şu anda memnunum. Çok fazla deneme yapamadım. Sadece bir bluray film koydum, ama sesi sonuna kadar açamadım.
    Bir ev ortamı için gayet yeterli bence. Belki bir bas-tiz ayarı yapılabilmesi daha iyi olurdu. Henüz maç seyretmedim. Bu haftasonu da onu dememeyi düşünüyorum.

öncelikle hayırlı olsun Allah içine sindirsin.ara yüzünde bas tiz mesafe db ayarları yapılabiliyor. ancak media oynatırken anlık ayarlama mümkün değil maalesef.
    doğru ses moduyla çok keyif alacağın bir sistem . Allah pişmanlık vermesin.

• mrc_demir kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, seninki de hayırlı olsun. Ben ara yüzde mesafe ayarını buldum ama bas tiz ayarı göremedim ama bugün akşam tekrar bakıyım. belki gözümden kaçmıştır.
    Merhaba Serdar Bey,

Acaba alt yazı problemine bakabildiniz mi? Var mı bir çözümü?
    Malesef geçen ay kotayı doldurduğum için indirme şansım olmadı. Bugün indirmeye başlayacağım.
  • cem adrian dinlerken patlayan center hoparlörüm , bugün servis tarafından yenisiyle değiştirildi. kendileri tarafından verilen bilgiye göre
    center hoparlörün birim fiyatı 300TL imiş. aynı arızayı tekrarlarsa ücrete tabi olacakmış. :D varmı böyle saçma bişey duyan_?cihaz daha 2 aylık.
    birde cihaz ev sineması içinmiş, tiz sesli müzik dinlemicekmişiz :D bi yaşıma daha girdim :D :D :D
    bu nedir yaaa :D
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.