Şimdi Ara

ios 7 aktivasyon çıkmazı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ipadimi ios7'ye yükselttim. Aktivasyon ekranına geldiğimde kayıtlı mail olarak eski iş mailimi gösteriyor ancak artık öyle bir mail yok. Şifre olarak ne denediysem kabul etmedi. Icloud.com'dan da giriş yapmayı denedim orda da şifreyi kabul etmiyor. Şifremi unuttum dediğimde mail adresi artık varolmadığı için gizli soru seçeneğini seçiyorum ama bu sefer de doğum tarihimi kabul etmiyor.

Kullandığım bütün şifreleri denedim farklı bir şey olması mümkün değil, hadi oldu diyelim doğum tarihimi yanlış yazmam.

Gerçekten bilgileri yanlış mı giriyorum yoksa başka bir sorun yüzünden olmuş olabilir mi?

Bu ipadi aktive edebilir miyim yoksa tuğla mı oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bildiğim kadarıyla ios 7 de o şifreyi girmeden cihazı kullanma imkanınız yok. doğum tarihi olarak geçiştirerek 01 01 falan girmiş olabilir misiniz bir deneyin isterseniz.
  • Faturasını filan taratıp applea mail at belki açar

• Bu kadar cidddi bir koruma olduğunu tahmin etmiyordum. Daha kolay bir yol bulamazsam fatura aramaktansa o mailin domaini hala bende, hosting alıp tekrar maili aktive edeceğim.

• apple a maıl atsanızda acmazlar, cihaz gitti ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sena

Ipadimi ios7'ye yükselttim. Aktivasyon ekranına geldiğimde kayıtlı mail olarak eski iş mailimi gösteriyor ancak artık öyle bir mail yok. Şifre olarak ne denediysem kabul etmedi. Icloud.com'dan da giriş yapmayı denedim orda da şifreyi kabul etmiyor. Şifremi unuttum dediğimde mail adresi artık varolmadığı için gizli soru seçeneğini seçiyorum ama bu sefer de doğum tarihimi kabul etmiyor.

Kullandığım bütün şifreleri denedim farklı bir şey olması mümkün değil, hadi oldu diyelim doğum tarihimi yanlış yazmam.

Gerçekten bilgileri yanlış mı giriyorum yoksa başka bir sorun yüzünden olmuş olabilir mi?

Hocam garantisi varsa garantiye gönderin.

Genpa'nın yaptığı açıklama. En alttaki cümleyi okuyun
    https://www.genpa.com.tr/newsletter1/TSBilgilendirme.pdf

• quote:

Bu kadar cidddi bir koruma olduğunu tahmin etmiyordum. Daha kolay bir yol bulamazsam fatura aramaktansa o mailin domaini hala bende, hosting alıp tekrar maili aktive edeceğim.

Hostingi alıp yapsan iyi edersin bu olayın çözümü yok ilerde şikayetler arttıkça Apple bit çözüm sunacaktır fatura fax olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Arwen Undomiel

quote:

Ipadimi ios7'ye yükselttim. Aktivasyon ekranına geldiğimde kayıtlı mail olarak eski iş mailimi gösteriyor ancak artık öyle bir mail yok. Şifre olarak ne denediysem kabul etmedi. Icloud.com'dan da giriş yapmayı denedim orda da şifreyi kabul etmiyor. Şifremi unuttum dediğimde mail adresi artık varolmadığı için gizli soru seçeneğini seçiyorum ama bu sefer de doğum tarihimi kabul etmiyor.

Hocam garantisi varsa garantiye gönderin.

Genpa'nın yaptığı açıklama. En alttaki cümleyi okuyun
    https://www.genpa.com.tr/newsletter1/TSBilgilendirme.pdf

Müthiş Haber , Açmaya korkuyordum ılerde maıl gıderse falan dıye :)

• quote:

Bu kadar cidddi bir koruma olduğunu tahmin etmiyordum. Daha kolay bir yol bulamazsam fatura aramaktansa o mailin domaini hala bende, hosting alıp tekrar maili aktive edeceğim.

domain sizde ise 10 15 tl ye halledersiniz dediğiniz gibi yapın en güzeli.
  • quote:

Mail server ip'si vereyim, mx'i o ip'ye point edin halledelim isi. Ucretsiz sekilde cozelim bugun. Hosting almaya gerek yok. Mesajla ulasirsaniz, detaylari konusalim.

• Jpetrucci sağolsun domaini onun hostingine yönlendirdim, mail adresini tekrar aktif hale getirdik. Apple şifre sıfırlama mailini gönderdim diyor ancak hala gelen giden yok.

Sabaha kadar mail gelmezse artık faturasını bulup genpa'ya vereceğim.

Başta jpetrucci olmak üzere herkese çok teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.