Şimdi Ara

Almanya apple store?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Almanya'da nerede iphone 5s bulunur şuan, kuzenime aldıracağım ama online store'dan sipariş teslimine 2-3 hafta arası yazıyor. Yine media mark, saturn vs onlar da öyle. En yakın apple store Oberhausen daymış oraya gitse şuan 5s alabilir mi acaba? Saygılar

• Hocam perşembe günü 2 tane aldım ben münih apple storedan fakat sadece 16 gb siyah kalmış. Sabah erken gidersen alabilirsin büyük ihtimal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arwen Undomiel

Hocam perşembe günü 2 tane aldım ben münih apple storedan fakat sadece 16 gb siyah kalmış. Sabah erken gidersen alabilirsin büyük ihtimal

Cevap için teşekkür ederim bir şey daha soracağım şu an Almanya da tüm apple storelar da mı stok sıkıntısı var acaba? ve sence öbür ayın 15 ine kadar falan bulabilir mi acaba kuzen apple storelarda rahatlıkla?
  • farukclkk kullanıcısına yanıt
    ben berlindeyim hala burda yok satışı 21 ekimde başlandığında 3 saatte bitti sabah erken saatlerde gitmeme rağmen amerikada sıralar gibi sıra vardı alamadık, 2. partiyi bekliyorum online üzerinden de denedim applestoreden ordada 3 hafta yazıyo, 1 kasımdan itibaren bütün heryerde stok sınırı olmadan bulunacağını söylüyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: AHMETSELCUK

ben berlindeyim hala burda yok satışı 21 ekimde başlandığında 3 saatte bitti sabah erken saatlerde gitmeme rağmen amerikada sıralar gibi sıra vardı alamadık, 2. partiyi bekliyorum online üzerinden de denedim applestoreden ordada 3 hafta yazıyo, 1 kasımdan itibaren bütün heryerde stok sınırı olmadan bulunacağını söylüyorlar

2.parti ne zaman satılacak acaba ve 1 kasım'dan sonra sıkıntı olmayacağını kim söyledi? saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukclkk

quote:

Orijinalden alıntı: Arwen Undomiel

Hocam perşembe günü 2 tane aldım ben münih apple storedan fakat sadece 16 gb siyah kalmış. Sabah erken gidersen alabilirsin büyük ihtimal

Cevap için teşekkür ederim bir şey daha soracağım şu an Almanya da tüm apple storelar da mı stok sıkıntısı var acaba? ve sence öbür ayın 15 ine kadar falan bulabilir mi acaba kuzen apple storelarda rahatlıkla?

Babam ayın 20sinde frankfurt a gitmişti oradan alacaktı ama kalmamıştı. Bence rahatlamasi en az 1 ayı bulur

• quote:

Orijinalden alıntı: farukclkk

quote:

Orijinalden alıntı: AHMETSELCUK

2.parti ne zaman satılacak acaba ve 1 kasım'dan sonra sıkıntı olmayacağını kim söyledi? saygılar.

berlin apple store deki çocuk :) bende alacağım bekliyorum işte , mit vetrag lı yani 2 yıl sözleşmeli burda uygun oluyor.
  • Bende yaklaşık bir hafta önce Oberhausen daki store a gitmiştim Mac im de bir sorun vardı. iPhone 5S sorduğumda ellerinde sadece altın rengi olanlardan 16 ve 32 gb kaldığını söylemişlerdi. Bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masterbronze12

Bende yaklaşık bir hafta önce Oberhausen daki store a gitmiştim Mac im de bir sorun vardı. iPhone 5S sorduğumda ellerinde sadece altın rengi olanlardan 16 ve 32 gb kaldığını söylemişlerdi. Bilginize

Teşekkür ederim bilgi için sizce kuzen 1 hafta sonra gitse rahat alabilir mi? sıra vs var mıydı
  • farukclkk kullanıcısına yanıt
    Apple store kalabalıktı ama iphone kuyruğu yoktu. Teknik servis için gelenler ve öğrenme grupları vardı. Ben hem mac im için hemde iphone 5s satın almak için gitmiştim. Hollanda da okuyorum ailem geldiği için araba ile gittik oraya. 5s sadece altın renginde 16 ve 32 gb kaldı dediklerinde hayal kırıklığına uğramıştım. Beyaz olan olsa belki alabilirdim de altını kesinlikle beğenmiyorum. Hollanda da cuma günü satışa sundular bende internet sitesinden satışa sundukları anda sipariş verdim. 2-3 hafta aralığında gelir diyordu. Başlangıçta bile böyle bir tarih aralığında yolluyorlarsa talepleri karşılayabilecek yeterli stokları yok gibi gözüküyor. Bulabilir diye ben tahmin ediyorum bir hafta sonra ama yinede garanti olur mu olmaz mı bilmiyorum. Kuzenin alırsa vergi iadesi de alsın. Tax refund formu istesin. Vergiyi çıkartınca daha iyi bir fiyatı oluyor cihazın. hollanda da 64 gb 899 euro vergisi 161 euro.
  • Hacilar euro 2,7 iken nasil alabiliyosunuz 700 eurolardan telefon anlayamiyorum
    Herhalde tl ye cevirmiyonuz iciniz sizlamasin diye

• oguzhantezel92 kullanıcısına yanıt
    Türkiye yede iphonelar euro fiyatları ile giriyor. 4,4s,5 euro fiyatı ile geldi. 5s te böyle gelecektir. vergisiz fiyatı ilede gelse ötv ve kdv bindikten sonra cihazlar buradaki fiyatlardan daha da pahalı olacak. 899 euro cihaz vergiyi cıkarınca ve Türk lirasına çevirince 1992 TL ye denk geliyor. bunun üstüne %25 ötv ve üstüne birde %18 KDV koyarsan 2938 TL gibi bir fiyat oluyor. Baktın mı 1000 lira gibi bir fark oluyor. Ben Türkiye de yaşamadığım için buradan alıyorum. Belki fiyatlandırmada indirime giderler Türkiyede 3000 lira oluyor 64gb o paraya bildiğin macbook air alırsın Türkiyede. Ben iphone 4 ümü iki yıl önce amerikadan almıştım ve kur o zamanlar 1.5 gibi bir şeydi. Şu iki yıllık dönemde Türk lirası çok değer kaybetti haliyle ithal cihazlarda fiyatlar yükselecek. Her sene iphone fiyatları yükseliyor gibi duruyorda aslında her sene Türk lirası değer kaybettiği için yükseliyor gibi duruyor.

• quote:

Apple store kalabalıktı ama iphone kuyruğu yoktu. Teknik servis için gelenler ve öğrenme grupları vardı. Ben hem mac im için hemde iphone 5s satın almak için gitmiştim. Hollanda da okuyorum ailem geldiği için araba ile gittik oraya. 5s sadece altın renginde 16 ve 32 gb kaldı dediklerinde hayal kırıklığına uğramıştım. Beyaz olan olsa belki alabilirdim de altını kesinlikle beğenmiyorum. Hollanda da cuma günü satışa sundular bende internet sitesinden satışa sundukları anda sipariş verdim. 2-3 hafta aralığında gelir diyordu. Başlangıçta bile böyle bir tarih aralığında yolluyorlarsa talepleri karşılayabilecek yeterli stokları yok gibi gözüküyor. Bulabilir diye ben tahmin ediyorum bir hafta sonra ama yinede garanti olur mu olmaz mı bilmiyorum. Kuzenin alırsa vergi iadesi de alsın. Tax refund formu istesin. Vergiyi çıkartınca daha iyi bir fiyatı oluyor cihazın. hollanda da 64 gb 899 euro vergisi 161 euro.

Kuzen Almanyada ikamet ediyor tax free olmuyormuş o yuzden ve kasım 17 de türkiyeye gelcek inş. o zamana kadar uzay grisini bulur.s

• quote:

Türkiye yede iphonelar euro fiyatları ile giriyor. 4,4s,5 euro fiyatı ile geldi. 5s te böyle gelecektir. vergisiz fiyatı ilede gelse ötv ve kdv bindikten sonra cihazlar buradaki fiyatlardan daha da pahalı olacak. 899 euro cihaz vergiyi cıkarınca ve Türk lirasına çevirince 1992 TL ye denk geliyor. bunun üstüne %25 ötv ve üstüne birde %18 KDV koyarsan 2938 TL gibi bir fiyat oluyor. Baktın mı 1000 lira gibi bir fark oluyor. Ben Türkiye de yaşamadığım için buradan alıyorum. Belki fiyatlandırmada indirime giderler Türkiyede 3000 lira oluyor 64gb o paraya bildiğin macbook air alırsın Türkiyede. Ben iphone 4 ümü iki yıl önce amerikadan almıştım ve kur o zamanlar 1.5 gibi bir şeydi. Şu iki yıllık dönemde Türk lirası çok değer kaybetti haliyle ithal cihazlarda fiyatlar yükselecek. Her sene iphone fiyatları yükseliyor gibi duruyorda aslında her sene Türk lirası değer kaybettiği için yükseliyor gibi duruyor.

2900 falan deyip milleti yanıltmasak keşke, maksimum 2300 tl olur fiyat. Üstelik 2 yıl garantili, orada +1 yıl garanti ücreti ne kadar onu da eklediğinizde Türkiye'den almak daha mantıklı, üstelik taksitli alınır buradan.

• quote:

Orijinalden alıntı: ctarık

quote:

2900 falan deyip milleti yanıltmasak keşke, maksimum 2300 tl olur fiyat. Üstelik 2 yıl garantili, orada +1 yıl garanti ücreti ne kadar onu da eklediğinizde Türkiye'den almak daha mantıklı, üstelik taksitli alınır buradan.

Bence de fiyat maksimum 2300 olur gibime geliyor ama turkcell hala iphone 5s 16 gb 2200 tl ye satıyor

• Benim bahsettiğim fiyat 64 gb modelinin fiyatı 2900 olaraki 2300 ve 2400 lira arası olur bence 16 gb. 2300 liraya 64 gb iphone zor bulursunuz gecen sene 64 gb iphone 5, 2700 lira gibi bir rakama satılıyordu ki euro geçen sene bu kadar yüksek değildi. Taksit işi aynen dediğiniz gibi Tükiyede avantajlı bir hal alıyor. Artık bazı kredi kartları paraf ing pegasus wings (bir kaç tane daha var) arasıra kampanyalar ile mesela 100 tl üzeri için taksitlendirme veriyor. Direk 6 taksit yapıyor peşin ödemeleri mesela böyel bir kampanya yakalarsanız avantajlı olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.