Şimdi Ara

n11 300 TL ve üstü ilk alışverişlerinde anında 50 TL indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
7
Favori
20.449
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    n11.com üyeleri, 26 - 31 Ekim 2013 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 300 TL ve üstü ilk alışverişlerinde anında 50 TL indirim kazanıyor.
    Kampanya, 31 Ekim 2013 saat 23.59’a kadar geçerlidir
    300 TL ve üstü olduğu alışverişlerde sepet toplamından anında 50 TL düşülecektir.
    Katlanan kupon kampanyasından kazandığınız kuponlarınızı bu alışverişinizde kullanabilirsiniz.
    Bir kullanıcı hesabı ile kampanyadan sadece bir kez faydalanılabilir. İlk 300 TL veya üzeri alışverişte indirim kazanılmasını takip eden sonraki alışverişlerde toplam sipariş tutarı 300 TL ve üstü olsa dahi indirim kazanılamaz.
    Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş; Seyahat kategorilerinden yapılacak alışverişlerde bu indirimden faydalanılamaz.
    İptal / İade durumlarında, 50 TL indirim tutarı sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak yüzdesel dağıtılacaktır. İptal / iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır.
    n11.com’un kampanya koşulları ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

link

http://www.n11.com/kampanyalar/300tl-ye-50tl-indirim?icid=200501_b_300tl-ye-50tl-indirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre-29 -- 26 Ekim 2013; 0:57:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Süper

• sanırım katlanan kuponlarla bırlesıyor

edit ilk alısverıs dıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pvp_headshot -- 26 Ekim 2013; 0:40:00 >
  • Kahve makinesi alacaktım süper oldu bu indirim. BKM ile birleşiyor mu acaba?
  • Kat kat kupon kampanyasıyla birleşiyor, daha yeni süpürge almıştım, bugün elime ulaştı, kutusunu açtık artık,
    2 gün önce yapsalardı ya üst modellerden alırdık az daha verip.

yalnız iyi kampanya, çekle birleşince 150 tl indirim, enpara da varsa, 300 de 180 tl indirim oluyor, şaka gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: feverfire

Kahve makinesi alacaktım süper oldu bu indirim. BKM ile birleşiyor mu acaba?

kuponlarla bırlesıyor hocam ben denedım

• 31 ekim de bitmesi kötü.
    enpara 500tl limiti doldu bu ay.
  • Aboooo kampanyaya bak
  • N11 çıldırdı ne

• fenaa
  • Son birkaç çeki kullanmamıştım ama keşke ilk günlerde harcasaydım diyordum. Hemen aklımdaki ürünü aldım ve iyi ki harcamamışım dedim açıkçası :) Bu firma ne yapmaya çalışıyor anlamadım , bu kadarı da fazla 320 lira olan ürünü 33 TL n11 bonus, 100 TL Çek, 50 Tl N11 indirimi ile 137 TL ye almış oldum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elisa38 -- 26 Ekim 2013; 0:57:18 >
  • Yeni hesap mı açmanız gerekiyor şimdi.

• Açılan sekmede 300TL ye 30TL indirim yazıyor. Değiştirecekler mi ne yapacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EKONOMI$T -- 26 Ekim 2013; 0:57:07 >
  • 2 adet 205/55/16 kışlık lastik 50 TL indirim + 50 TL kupon ile 200 liraya mı gelecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 26 Ekim 2013; 0:56:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

Yeni hesap mı açmanız gerekiyor şimdi.

hayır dostum bu tarıhler arasında dıyor eskı hesabınlada alabılırsın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

quote:

Orijinalden alıntı: espial

Yeni hesap mı açmanız gerekiyor şimdi.

hayır dostum bu tarıhler arasında dıyor eskı hesabınlada alabılırsın :)

Daha önce alışveriş yaptım ama

• bu n11 yüzünden ülkede cari açık iyice büyüyecek....

sonu mezarland gibi olmaz inş.
  • bende fırsatı incelerken buraya konu açmakda geç kaldım
    bu son zamanların en iyi sıcak fırsatlarından biri oldu
    zaten bikaç ürün alıcaktım n11 100 tllik çek için şimdi ona bi 100 tllik ürün daha ekledim 300 yaptım
    300-50 : 250
    250-100 (n11 çeki) :150
    150-30 (enpara) :kaldı 120 lira

5 parça ürün alıcam sadece birisinin değeri 120 lira diğerleri bedavaya gelcek resmen
    bence kaçırılmıcak bi fırsat

hatta şöyle bi uygulamada yapılabilir sıcak fırsatcılar arasında
    misal bi kişi zaten 200tlik alışveriş yapcakdır 100lük çek için yanına başkasının alıcağı bi ürünü ekleyip bu indirimden faydalanabilir karşılıklı olarak
    kombinasyonları sağlam yapmak lazım çok iyi bi fırsat bence kaçırılmamalı...
  • espial kullanıcısına yanıt
    Ben de yapmıştım alışveriş, ama 50 TL düştü. Bu indirim tek alışverişe uygulanıyor, ilk alışverişinizden sonra 300 TL lik yeni bir alışveriş yapacak olursanız düşmeyecek indirim onu demek istiyorlar...
  • arkadaşlar en para ile ödeme yaparken taksit seçeneği çıkıyor ben taksit yapmıyo diye biliyorum.anlamadım bu işi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramses-59 -- 26 Ekim 2013; 1:10:12 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.