Şimdi Ara

DH Rammstein FAN CLUB <272 Kişi Olduk> 2014 Güncel (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.028
Cevap
4
Favori
72.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bu gruptan diilim beni sil ben müslüm baba fan clubteyim rammstein kimmiş?
  • quote:

Orjinalden alıntı: rocktr

ben bu gruptan diilim beni sil ben müslüm baba fan clubteyim rammstein kimmiş?

• kardeş şaka manasında söyledim kusra bakma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocktr -- 29 Temmuz 2006; 0:07:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: rocktr

kardeş şaka manasında söyledim kusra bakma

eyv
  • quote:

Orjinalden alıntı: johnmalkow

quote:

Orjinalden alıntı: sexyozzy

quote:

Yok,benim çıkmak istememin kodla filan alakası yok...

hayırdır kardeş ne hatamızı gördün ?

Hiç...

Ehuehue triplere bak. Buda ayrı bir numune galiba. Prototipmisiniz olm
  • quote:

Orjinalden alıntı: demon

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sexyozzy

quote:

Yok,benim çıkmak istememin kodla filan alakası yok...

hayırdır kardeş ne hatamızı gördün ?

Hiç...

Ehuehue triplere bak. Buda ayrı bir numune galiba. Prototipmisiniz olm

• imza kurallara aykırıydı silmiştim yeniden ekledim haberiniz olsun
  • Beni üyelikten çıkartanın

Evdeki bağlantıyı değiştiriyorum, bi hafta içinde evden de bağlanıcam, o zaman görürsünüz, intikamım acı olacak muahaueheuhehahaueehauehe

• quote:

Orjinalden alıntı: ZUĞAŞİBERE

Beni üyelikten çıkartanın

Evdeki bağlantıyı değiştiriyorum, bi hafta içinde evden de bağlanıcam, o zaman görürsünüz, intikamım acı olacak muahaueheuhehahaueehauehe

• @ozzy

Ben bu adamların sıkı bir takipçisiyim, sokakta rammstein diyenlerden çok daha fan ım..

Ama bu imza diretmeside neyin nesi..hadi imzama koyayım sorun değil,de o smile leri koymak konusunda bence fazla kasıyosun..."Grup lideriyim benim sözüm geçer" demeye geliyo haberin olsun...
  • Rammstein'cılar ortam gerilmesin yav burda lyric,bilgi hatta gerekirse arşiv paylaşacağız yeri gelince birbirimize trip atmaya laf koymaya gerek yok..

İmza olayına gelince bence de zorunlu olmasın çünkü önceden başka grupta olup onu imzasına koyan var.2sini birlikte koyunca da imza kuraldışı oluyor.Hatta ben heavy metal grubuna uyeydim ama Rammstein manyağı olduğumdan hemen sattım orayı bu linki imza yaptım ama herkes yapmak zorunda değil..

Burda Rammstein tartışalım arkadaşlar diğer gruplardan farkımız olsun lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: dr0wn1ng

Rammstein'cılar ortam gerilmesin yav burda lyric,bilgi hatta gerekirse arşiv paylaşacağız yeri gelince birbirimize trip atmaya laf koymaya gerek yok..

İmza olayına gelince bence de zorunlu olmasın çünkü önceden başka grupta olup onu imzasına koyan var.2sini birlikte koyunca da imza kuraldışı oluyor.Hatta ben heavy metal grubuna uyeydim ama Rammstein manyağı olduğumdan hemen sattım orayı bu linki imza yaptım ama herkes yapmak zorunda değil..

Burda Rammstein tartışalım arkadaşlar diğer gruplardan farkımız olsun lütfen

kocaman birtane 1
  • quote:

Orjinalden alıntı: big_malibu

@ozzy

Ben bu adamların sıkı bir takipçisiyim, sokakta rammstein diyenlerden çok daha fan ım..

Ama bu imza diretmeside neyin nesi..hadi imzama koyayım sorun değil,de o smile leri koymak konusunda bence fazla kasıyosun..."Grup lideriyim benim sözüm geçer" demeye geliyo haberin olsun...

dostum burada imza koyanlar enayi mi ? Amaç grup olayı . Tamam sorun değil koymayın böyle bir zorunluluğu kaldıralım ok. Grup lideriyim demiyorum fakat amaç bir yerde bütün olma sadece demek istediğim buydu
  • Moruk yaz beni ozaman
  • quote:

Orjinalden alıntı: big_malibu

Moruk yaz beni ozaman

ok kardeşim yazıyorum

Arkadaşlar şimdi rammstein'ın Live Aus Berlindeki olay videosunu koyuyorum +18
  • beni niye eklemediniz ya
    quote:

Orjinalden alıntı: mc.kork

bende rammstein hayraniyim adamlari sarkilarini inanilmaz severim... benide ekleyin su listeye
  • bende varım arkadaşlar.
    müzikleri bence her geçen gün daha iyiye giden bir grup.
    sanırım tüm albümleri bende var MP3 olarak.
  • uyumayın

albümler, albüm kapakları vesaire bi çok şey bendede var ama evdeki bilgisayarımda bi hafta içinde paylaşıcam sizlerle.

Ozzy kodu koyunca imzam kural dışına düşüyo. Kodu kaldırmışsın tekrar ekliycem?
  • Rammstein severek dinlediğim bir gruptur benide eklermisiniz
  • hoca bn de varım yaw en bayıldığım şarkısı ich will
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.