Şimdi Ara

353. Dönem 65 İNCİ MKNZ. P. TUG. KH. VE KH. BL. Lüleburgaz/KIRKLARELİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
8
Favori
54.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de 65 İNCİ MKNZ.P.TUG.TOP.TB. 2 NCİ 155/39 MM.LİK K/M OB.BT. / KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ / KIRKLARELİ
    Obüsler bizi bekliyor. Bakalım nasıl geçecek.
    Buradaki milletle çarşamba tanışacağız muhtemelen.
  • merhaba gencler :) 3-5 nobetınden herkese selamlar... Kompozıt baslık caprazı sever mısınız? 4 gozle beklıyoruz allaha emanet olun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Solufain kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam okudum hepsini sağolasın olursa pmden akarım :)
  • bende de sadece bu yazıyor
    65 İNCİ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ / KIRKLARELİ
    sanırım egıtımde esasta burada olacağız hakkımızda hayırlısı olsun çarşamba sabahı orada olacağım.
    hepimize şimdiden hayırlısı olsun
  • Arkadaşlar merhaba.acemi ve usta :
    65 İNCİ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ / KIRKLARELİ
    6.sinda teslim oluyorum.
    Herkese hayırlı teskereler görüşmek üzere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son 1 gun

• Son gün sokağa cıkıp boş boş yürücem özgürlüğün tadını çıkarmak lazım
  • Yarın sabah 10 da askeriye kapısında görüşmek üzere

• komac K kullanıcısına yanıt
    ben perşembe geliyorum hocam hayırlısı olsun.

• bugün istanbulun tadını çıkarttım beyoğlu, istiklal, taksim, bebek, beşiktaş :) sadi celil cengiz, fırat tanış ve mahallenin muhtarlarındaki muhtarı gördüm :)

• bu izabella ne guzel seymis :d carsı iznine cıktıgımda favori mekanım belli oldu :D

• quote:

Orijinalden alıntı: F_u_R_K_a_N

bu izabella ne guzel seymis :d carsı iznine cıktıgımda favori mekanım belli oldu :D

ozsut un serpme kahvaltısı da ıyıdır

• Özsüt iyi hoş ama hiç bir şey o izabella'nın açık büfesini geçemez. Deli gibi çay içer kek tatlı yer muhabbet edersin kahvaltı bittikten sonra bile. Haftasonu tek amacım izabella idi zaten. Sırf o yüzden çarşı kilittermeden geçirdim askerliği :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Solufain

Özsüt iyi hoş ama hiç bir şey o izabella'nın açık büfesini geçemez. Deli gibi çay içer kek tatlı yer muhabbet edersin kahvaltı bittikten sonra bile. Haftasonu tek amacım izabella idi zaten. Sırf o yüzden çarşı kilittermeden geçirdim askerliği :D

dede kahve diyarından selamlar atarsa 78

• kahve dıyarında waffle a bayılıyorum hele hele haftaiçleri
     353. Dönem 65 İNCİ MKNZ. P. TUG. KH. VE KH. BL. Lüleburgaz/KIRKLARELİ

• luleburgaz zordur denetimi bitmez.
    tugay komutani da gecen senekiyle ayniysa rutbelileri cok sikar bu da askerlere yansir.

Ben orduevinde kalmistim lulevurgaz merkz iyidir zaten kucuk sikisik biyer.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

kahve dıyarında waffle a bayılıyorum hele hele haftaiçleri
     353. Dönem 65 İNCİ MKNZ. P. TUG. KH. VE KH. BL. Lüleburgaz/KIRKLARELİ

Afiyet olsun :D Bitiyor bitiyor.

• acemi bitti istanbula kacıyorum :d ustada doraya geciyoruz umutlarımız cok yuksek seviyede pamirin ardından :D acemide yıkanmının kıymetini anladık :d pamirde kalan arkadaslara simdiden kolay gelsin :d ins kısa surede dus calısmaya baslar kurtulursunuz sefaletten

• quote:

acemi bitti istanbula kacıyorum :d ustada doraya geciyoruz umutlarımız cok yuksek seviyede pamirin ardından :D acemide yıkanmının kıymetini anladık :d pamirde kalan arkadaslara simdiden kolay gelsin :d ins kısa surede dus calısmaya baslar kurtulursunuz sefaletten

yemınınız hayırlı olsun kardes. Ben de doradayım ama dedenız oluyorum 352. Donem.pamırden sonra dora cennet gıbıdır onda suphen olmasın ama tabı dorada kendı ıcınde ayrılıyor,hangı bolug dustugun de onemlı. Sımdıden tez ve hayırlı teskereler

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

quote:

acemi bitti istanbula kacıyorum :d ustada doraya geciyoruz umutlarımız cok yuksek seviyede pamirin ardından :D acemide yıkanmının kıymetini anladık :d pamirde kalan arkadaslara simdiden kolay gelsin :d ins kısa surede dus calısmaya baslar kurtulursunuz sefaletten

yemınınız hayırlı olsun kardes. Ben de doradayım ama dedenız oluyorum 352. Donem.pamırden sonra dora cennet gıbıdır onda suphen olmasın ama tabı dorada kendı ıcınde ayrılıyor,hangı bolug dustugun de onemlı. Sımdıden tez ve hayırlı teskereler

eyw dedee :d ben tank 1. Bolukteyim az cok bilgimiz var revire kacan arkadaslardan nadir dus zamanlarında uzun donemlerle konusuyorduk . Herkesin sikayeti nobet olayı onun dısında pek sıkıntılı bisey duymadım . Pamir e gore askerler daha duzgun gibi duruyor . Muhabbetleri iyidi konustugumuz cocukların . Bu arada aralıkta bi 250 kisi daha geliyor diye duymustum astsubaydan ama buralar cok sessiz bu rakam ne kadar dogru bilmiyorum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.