Şimdi Ara

(353. Dönem Kasım 2013)İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. İSKENDERUN / HATAY (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
768
Cevap
16
Favori
121.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orijinalden alıntı: rodri

quote:

sabiha gökçenden anadolu jetle mi gidiyorsun ?

Evet.

aynı uçaktayız o zaman devrem

Otel işini nasıl yapacaksın? Aynı uçakla başka giden var mı?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

sabiha gökçenden anadolu jetle mi gidiyorsun ?

Evet.

aynı uçaktayız o zaman devrem

Otel işini nasıl yapacaksın? Aynı uçakla başka giden var mı?

yarın detaylıca bir inceleme yapacağım otel konusunda

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtkrgln

Tekrar selam arkadaşlar.

Bugün de konaklama konusunda edindiğim bilgileri sizinle paylaşayım dedim :)

Öğretmen Evlerinde herkes konaklayabiliyor, fakat öğretmenseniz gecelik 35Tl, kamu personeliyseniz 40Tl, ikisi de değilseniz 45Tl ödemeniz gerekiyor.
    İskenderun'da 10 kadar öğretmenevi var fakat bunlardan bir tek İskenderun Öğretmenevi (Tel: 0326 612 24 11) bizim alaya yakın (artık bizim alay demeye başladığıma göre baya baya asker oldum sanırım) fakat o öğretmen evinde de 17-18 aralık geceleri hiç yer yokmuş, 16 aralık gecesi içinde sadece bikaç oda kalmış. Yine de şansınızı denemek isteyebilirsiniz..

18 Aralık'da boş odası bulunan oteller, telefon numaraları, ve ücretleri de aşağıda listeliyorum :)

İmrenay Otel (Tel: 0326 613 2117)
    Tek Kişi Konaklama: 100Tl
    Çift Kişi Konaklama: 140TL

Grand Akçalı Otel (Tel: 0326 617 3636)
    Tek Kişi Konaklama: 110Tl
    Çift Kişi Konaklama: 170Tl

Altındişler Otel (Tel: 0326 617 1011)
    Tek Kişi Konaklama: 60Tl
    Çift Kişi Konaklama: 90Tl

Cabir Otel (Tel: 0326 612 3391)
    Tek Kişi Konaklama: 60Tl
    Çift Kişi Konaklama: 90Tl

Bunlar aynı zamanda alaya taksiyle 5, dolmuşla 10 dakikada olan oteller, hepsi iskenderun merkezde. Ben burdan yola çıkacağım arkadaşla birlikte kalmak için Cabir Otel'de 2 kişilik rezervasyon yaptırdım 18 aralığa. Size de çok geç olmadan yaptırmanızı tavsiye ederim. Hatta burdan ikişerli gruplar oluşturup yaptırırsanız daha rahat edersiniz.

devrem çok faydalı bilgiler vermişsin teşekkürü bi borç olarak bildim sana karşı.google kasıp araştırmaya gerek kalmadı.şimdi ise asıl konu banada otelde bi devre arkadaşı gerekiyor cabir otelde kalınır 45-45 koymaz.ama bi sıkıntı var ben ayın 17sinde ordayım yani 2gece kalcam ?? varmı 17sinde gelen 2gece takılcam..kafamı dinlicem son demlerimi alcam.bu modelde bi devre aranıyor.gazeteye ilan verdirmeyin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cagdasjr

Merhaba Arkadaşlar,

Böyle bir başlık altında buluşmamız gerçekten çok güzel olmuş üstünkörü bakmama rağmen çok faydalı bilgiler görüyorum. Nasip kısmetse bende 19 aralıkta birliğime katılacağım. Bursa'dan geliyorum ismim Çağdaş. Siz arkadaşlarla tanışmak isterim. Acemi/Usta birliği Denizci Hatay/İskenderun

vayyy toprağım bende bursadan geliyorum 17sinde öğlen 12.50 uçağınla gidiyorum yani 3te hatay dayım.haberleşelim.
  • arkadaşlar herkese merhaba öncelikle, forumda konuyu çok geç farkettim geç olsun güç olmasın tertipler benimde kasım celbi İskenderun Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, muhafız er 18 aralık sabiha gökçen anadolu jet 18.00 seferi ile iskenderuna gitmeyi planlıyorum, aynı uçakla gidicek devremlerim beni facebook adresimden ekleyebilir tanışırız alaya beraber katılırız devrelerim facebook.com/yunusemrecelikgalata bu arada Bursa dan geliyorum ismim Yunus Emre herkese şimdiden hayırlı tezkereler
  • Selam arkadaşlar ben Gökhan. İstanbuldan birliğe katılacağım, 2 gün yol izni verdiler 19 Aralık sabah 5.35 sabiha gökçenden istanbul-hatay yolcusuyum :) Aynı uçakta olanlar varsa haberleşelim :)
  • Arkadaşlar, google map ile baktığımızda 1. Deniz Er Eğitim Alayı olarak geçiyor. Gideceğimiz yer burası değil mi?
  • rodri kullanıcısına yanıt
    Evet kardeşim ;))
  • Arkadaşlar er eğitim alayının yerine google map'ten baktığımızda 1. resimdeki gibi gözüküyor.
    Fakat foursquare'den baktığımızda 2. resimdeki gibi gözüküyor.
    Bana 2. resimdeki yer daha mantıklı geldi. Sonuçta gidiceğimiz yer 4000-5000 askeri barındırabilecek kapasite bir yer olmalı, sokak arasındaki ufak bi alana sığacak kadar küçük olmasının imkanı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa.07

Sağol çağdaş kardeşim nasipse görcez bakalım nasıl olcak zorluğu :) Her zaman için denemek de fayda var aslında, belki hazırlanmak için vaktin olmadıysa normaldir ama

Aynen pek zamanım olduğu söylenemez ondan ben vazcaydım hakkım gitmesin diye. Çalışana zaten her şey kolay senlik bir sıkıntı yok o zaman yine de bol şans kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: curva1963

quote:

Orijinalden alıntı: cagdasjr

Merhaba Arkadaşlar,

Böyle bir başlık altında buluşmamız gerçekten çok güzel olmuş üstünkörü bakmama rağmen çok faydalı bilgiler görüyorum. Nasip kısmetse bende 19 aralıkta birliğime katılacağım. Bursa'dan geliyorum ismim Çağdaş. Siz arkadaşlarla tanışmak isterim. Acemi/Usta birliği Denizci Hatay/İskenderun

vayyy toprağım bende bursadan geliyorum 17sinde öğlen 12.50 uçağınla gidiyorum yani 3te hatay dayım.haberleşelim.

Ben 18 aralıkta öğlen civarı İskenderun da olacam. 19 aralıkta teslim oluyorum sen ne zaman teslim oluyorsun hemşehrim haberleşelim tabi.

• Arkadaşlar bu arada aynı tarihlerde gidip otelde kalmayı düşünen arkadaşlar birleşirsek o gördüğünüz fiyatların daha altında fiyatlara kalabiliriz bunun için organize olmamız gerekiyor. Siz hangi gün gideceğinizi ve teslim olacağını belirtin bu başlık altında bütün otellerle görüşelim ya da görüşeyim uygun bir fiyat alalım. Ben 18 aralıkta İskenderun da olacam 19 aralıkta da birliğe katılıcam 1 gece kalmam gerekiyor aynı şekilde olan arkadaşlar varsa bu başlık altına yazsın ne kadar çok kişi olursak o kadar ucuza kalırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProfessorMoriarty

arkadaşlar herkese merhaba öncelikle, forumda konuyu çok geç farkettim geç olsun güç olmasın tertipler benimde kasım celbi İskenderun Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, muhafız er 18 aralık sabiha gökçen anadolu jet 18.00 seferi ile iskenderuna gitmeyi planlıyorum, aynı uçakla gidicek devremlerim beni facebook adresimden ekleyebilir tanışırız alaya beraber katılırız devrelerim facebook.com/yunusemrecelikgalata bu arada Bursa dan geliyorum ismim Yunus Emre herkese şimdiden hayırlı tezkereler

aynı uçaktayız
  • beyler bende geliyorum 18inde ordayım ... muğla tarafından gelen var mı?
  • Gecen sene bugun 12.12.12 teslim olmustum. Simdi Askere mi gidilir :) Bitmezz çömezlerr

Şimdiden Hayirli Teskereler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet devreler herkesin son 4 - 5 günü diyebiliriz son olarak hazırlıklarımız var bende ne götürsem diye çok düşünüyorum gerçi konunun birinci mesajında var ama bir kaç kişide ne götüreceğini yazarsa ona göre karşılaştırma yapacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mek38

Gecen sene bugun 12.12.12 teslim olmustum. Simdi Askere mi gidilir :) Bitmezz çömezlerr

Şimdiden Hayirli Teskereler

Acemilik ne kadar sürmüştü? Bir de deniz kuvvetleri mi sahil güvenlik miydin? yakalamışken soralım
  • slckygn kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben birliği aradım bizzat ordaki askerle konuştum, burda herşeyi veriyoruz çok bişey almayın dediler. Ben de o yüzden küçük ve gerekli şeyleri götüreceğim, benim götürecek listem şu:

Saat
    3 tane kilit
    Silikon taban
    küçük bir fener ( bulunması yararlı )
    6 siyah çorap
    3 atlet
    3 boxer
    1 tane içlik
    Traş bıçağı,köpüğü
    Diş macunu,fırçası
    tırnak makası
    küçük bir kutu ( traş malz. ve diş malz. koymalık)
    2 tane askılık
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan_89

Kardeşim ben birliği aradım bizzat ordaki askerle konuştum, burda herşeyi veriyoruz çok bişey almayın dediler. Ben de o yüzden küçük ve gerekli şeyleri götüreceğim, benim götürecek listem şu:

Saat
    3 tane kilit
    Silikon taban
    küçük bir fener ( bulunması yararlı )
    6 siyah çorap
    3 atlet
    3 boxer
    1 tane içlik
    Traş bıçağı,köpüğü
    Diş macunu,fırçası
    tırnak makası
    küçük bir kutu ( traş malz. ve diş malz. koymalık)
    2 tane askılık

kardeşim atletle boxer ı biraz fazla almanda fayda var. yıkama durumu olmıcak çünkü. gerçi konuşmuşssun ordan veriyorlarsa yeni bilemem. ben biraz fazla almayı düşünüyorum.

• slm arkadaşlar ben siteyi gec fark ettim herkese hayırlı ugurlu olsun.bende ayın 19unda teslim tarıhım ama ben 18 aksam uzeri telim olcam.umrarım devrecilik muhabbetıne maruz kalmayız allah sabır versın hepımıze:))
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.