Şimdi Ara

1 inci zh.tug. kh. ve kh.bl. / KIRKLARELİ BABAESKİ / KIRKLARELİ BURAYA (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
15
Favori
112.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tertipler benm listede adım varmı bilmiorum ama benmde esas birlk lojistik...sınıf bakım
    Çşb 10 ama komutana sordum öğlen yemek yesekte gitsek fln olurmu diye? bizede 10 dediler ama pek bişe olmaz çok geç kalmadan 12-1 gibi gidebirisnz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestylermode

quote:

Orijinalden alıntı: Hoylu Bey

volkan senle aynı yerdeyiz onu anladım da diğer arkadaşta bizimle mi olacak :D

evt tertip listeye bak onun adıda volkan sinan esas birliğimiz aynı 3 çümüzün

tertip o zmn orda muhakkak birbnirimizi bulalım bn 6sına teslim olacam 1 gibi

ve askeri malzeme aldınız mı

• TERTİPLER SÜLÜS EN NİHAYETİNDE ALINDI
    TESLİM TARİHİ 06,11,2013 SAAT 10.00 KADAR TESLIM OLUNACAKTIR DEDİLER AMA BU SAATE MİLLETİN GELMESİ İMKANSIZ
    BEN ŞAHSIM ÖĞLEN 13,00-14,00 GİBİ TESLİM OLACAGIM İNŞALLAH
    İSTANBULDA BULUŞMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR LÜTFEN BENİ FACEBOOKTAN EKLEYİN ONA GÖRE HAREKET EDELİM
    SELAMETLE

https://www.facebook.com/fth.ylmz.96
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirganli_34

tertipler benm listede adım varmı bilmiorum ama benmde esas birlk lojistik...sınıf bakım
    Çşb 10 ama komutana sordum öğlen yemek yesekte gitsek fln olurmu diye? bizede 10 dediler ama pek bişe olmaz çok geç kalmadan 12-1 gibi gidebirisnz..

kardeşim yanlış anlama ama orası hani dışarıdaki gibi rahat olmaz hani askerlik disiplin demek ilk günden belki göze batabilirsin benden tavsiye hani zamanında warmak iyidir :)
  • S.a Tertipler bende 1 inci ZH. TUG. Kh. vekh bl /Kırklareli babaeski ye gidiyorum. Sınıfım Tank mış:) salı gecesi 00.00 da otobuse binecegim sabah 7 gibi babaeski de otogar da olurum artık. yalnız esas birliği ögrenemedim. kütük Giresun İkametgah Bursa
  • YB123 Y kullanıcısına yanıt
    TERTİP BENDE BURSADAN EKLE BENİ GÖRÜŞELİM

https://www.facebook.com/fth.ylmz.96
  • arkadaşlar askeriyenin adresi varmı sizde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freestylermode kullanıcısına yanıt
    VOLKAN ASKERİYENİN 3 TANE KIŞLASI VAR BİZ HANGİSİNE GİTCEZ O BİLE BELLİ DEОİL ÖZDEN VAR ORDAN DAОITIYORLAMIŞ SAN
  • Öğrendiğim kadarıyla; Özden, cebesoy ve ildeniz olmak üzere 3 kışlası var. Birlik ve bölümlerimize göre nerede olacağımız değişicek

• quote:

Orijinalden alıntı: geth

Öğrendiğim kadarıyla; Özden, cebesoy ve ildeniz olmak üzere 3 kışlası var. Birlik ve bölümlerimize göre nerede olacağımız değişicek

geth sen de bakımcısın heralde... biz hangi birliğe teslim olacağız bir bilgin var mı? yoksa gittiğimiz herhangi bir birlikten gideceğimiz yerlere mi yönlendirecekler
  • ben de bakımcıyım.. şimdi başta acemilikte hepimiz aynı yerde oluruz sanırım. daha sonra yani ustalığa geçince lojistik destek olanlar Özden kışlasına geçecek diye öğrendim ben.
  • @arkadaşlar yaptığım listeyi yazıcıdan çıkarmanızı tavsiye ederim orda birbirimizi daha rahat buluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freestylermode -- 3 Kasım 2013; 11:32:38 >
  • quote:

ben de bakımcıyım.. şimdi başta acemilikte hepimiz aynı yerde oluruz sanırım. daha sonra yani ustalığa geçince lojistik destek olanlar Özden kışlasına geçecek diye öğrendim ben.

Peki geth, acemiler nerede toplanacaklar o konuda bilgin var mi?

• Arkadaslar listeye baktim adimi goremedim. Adim Alaaddin bakimciym. Araniza izmirden katiliyrm. 5inde teslim olacagm insallah

• Bir bilgim yok tertip gidince göreceğiz. senin teslim tarihin 5 mi? çoğumuzun 6 sında ondan soruyorum
  • Herkes Özden Kışlasına teslim olmak zorunda, ana merkez orası olduğu için. Orada gerekli işlemler yapıldıktan sonra gideceğiniz kışlaya götürüyorlar sizi.
  • peki özden kışlasına nasıl gideceğiz:) otogarda inecez sonra...:)
  • BEYLER 6 SINDA SABAH 10 DA ESENLERDE OLACAM ORDA OLACAK VARMI
  • Bahsi geçen özden kışlasının yerini bilen varsa google mapsten işaretleyip paylaşabilir mi
  • quote:

Bir bilgim yok tertip gidince göreceğiz. senin teslim tarihin 5 mi? çoğumuzun 6 sında ondan soruyorum

hacım ben uçakla geleceğim de istanbul aktarma falan baktım herkesin 6sı.. Bir gün önce teslim olayım sıradır strestir çekmeyeyim dedim. Bir de 6sında sabah saat 10a yetişmem imkansız ilk günden gereksiz fırça küfür hakaret vb... yemeyeyim dedim
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.