Şimdi Ara

KASTAMONU 5.JANDARMA EĞİTİM ALAY KOMUTANLIĞI (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
33
Favori
107.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı bayramlar cevaplar için teşekkür ederim. Kafamda gideceğim yer hakkında az çok bi fikir oluştu. Allah razı olsun. Artık kalanını yaşayarak öğreneceğiz.
  • strong01 S kullanıcısına yanıt
    Devrem aynı yerdeyiz ben istanbuldan geliyorum kardeşim sen nerden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orhan.k O kullanıcısına yanıt
    rica ederim size de hayırlı bayramlar
  • efkarperdesi E kullanıcısına yanıt
    Benimde ayni gizlide tlf gonder @efkarperdesi @efkarperdesi

• arkadaşlar istanbuldan gidenler için birlikte hareket edip gidersek çok sıkıntı yaşamayız daha eğlenceli olur diye düşünüyorum
  • Gençler cümlenize hayırlı teskereler diyeyim. Usta Yalova var mı aranızda, 353/2 olarak askerlik deneyimi aldık TSK sayesinde. Hem Kastamonu için hemde Yalova için tecrübelerimi paylaşabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahyusufin -- 1 Ağustos 2014; 2:46:33 >
  • Cümleten merhaba hocam. Öncelikle herkese şimdiden sıkıntısız sorunsuz vakit geçirmeler dileyeyim. Kısa dönem jandarma er acemi birliği kastamonu usta birliği ise gaziantep il jandarma komutanlığı birliğe katılma tarihi ise 13 ağustos ama ben birgün öncesinden kastamonuya geçmiş olacağım arkadaşımla. İlgilenen olursa mail whatsap vb haberleşip ortak hareket edebiliriz.. iyi akşamlar
    berkaykargi@gmail.com
  • 17-19 Eylül kastamonu teslim olacak arkadaşlar kimler? Haberleşelim ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • var eylülde gidiyorum usta birlikte kayseri
  • sahyusufin S kullanıcısına yanıt
    Benim usta yalova il jandarma
  • Muşa düşmüş gariban varsa beni bulabilir, engin tecrübem ile yardimci olurum.
  • merhaba arkadaslar benim teslim tarihim de 19 eylul. thynin istanbuldan 12:40 ucagiyla kastamonuna geliyorum. ayni ucakta olan varsa haberlesip birlige beraber gidelim. bu arada usta birligi yozgat il jandarma olan haber etsin ;)

• 18 eylülde teslim olacak kimler var. Havaalanında buluşalım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahyusufin

Gençler cümlenize hayırlı teskereler diyeyim. Usta Yalova var mı aranızda, 353/2 olarak askerlik deneyimi aldık TSK sayesinde. Hem Kastamonu için hemde Yalova için tecrübelerimi paylaşabilirim.

4.bolukt iicn bilgilerinizi paylasirmisiniz, eski binada sanirim

istanbul-kastamonu 19 eylul ucagi full asker olarak. havalimaninda gorusmek uzere devreler
  • 8. bölüğe düşmüşüm
  • 1.tabur cem komutan nam-i diger rambo
    sctik mi beyler
  • Arkadaşlar Kastamonu'dan usta birliğine dağıtım izni almazsak sevkler nasıl oluyor askeriye kendi toplu mu götürüyor yoksa herkes istediği şekilde mi gidiyor ve yol parası, izni veriliyor mu?

• @MrPinkFloyd Nasıl öğrendiniz acaba bu bilgiyi?

@yeappa Lakabı Rambo ise,eğitim esnasında biraz zorlar belki önyargı yaparsak =)

@ahmtbs arkadaşımızın sorduğu soruyu bende çok merak ediyorum arkadaşlar,cevaplarsanız sevinirim.
  • Arkadaşlar Merhaba,

354/2 dönem olarak acemi birliğini burada 7. bölükte yaptım. Dağıtıma gelince merak etmeyin otobüs firmaları gelecek fakat heryere otobüs kalkmaz yakın yerlerden gidersiniz.Yol parasına gelince o para daha sonra sizin adınıza açılan ziraat Bankası hesabına yatar. Yol süresi de gideceğiniz yere göre hesaplanır. Ayrıca usta birliğini Kayseri'de yaptım. Kayseri veya Kastamonu ile ilgili soru sormak isterseniz elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih_sas -- 14 Eylül 2014; 1:35:27 >
  • fatih_sas kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,öncelikle cevap için teşekkürler..
    Dağıtım zamanında,illa bu firmalardanmı yada otobüslemi ulaşımı yapmalıyız? Dağıtım günüm belli olduğunda,ailemi arayıp benim adıma bilet almalarını sağlasam,uçakla falan gidemezmiyiz =) kaldıki ben belki önce memleketime uğramak istiyorum 1 gün bile olsa falan diyelim..
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.