Şimdi Ara

NARENCIYE SIKACAGI FIRSATLARI - Yeni sezon (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.047
Cevap
50
Favori
92.623
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Twonokta

Özellikle büyük boy narlar aldım ve 4 kilo kadar sıktım ve memnun kaldım hocam portakalı denemedim ama daha rahat ve daha çok su çıkarır diye düşünüyorum yarın deneme yapıcam bilgi veririm..Sormak istediğin varsa cevaplayabilirim..

Portakal ile sonucları bekliyoruz hocam, hayırlı olsun
  • Twonokta kullanıcısına yanıt
    Ben de sizin portakal sıkma denemeniz için beklemedeyim. Yorumunuzun ardından sipariş vermeyi planlıyorum. Şimdiden çok teşekkürler @Twonokta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 15 Kasım 2015; 11:40:26 >
  • Aybala5 kullanıcısına yanıt
    Portakalıda denedim onu daha iyi sıktı tahmin ettiğim gibi nar sıkarken tepedeki mekanizma tam kapanmıyordu portakalda fazla güç harcamadan gayet güzel sıktı kenarlarında bırakmadı daha sonra elimle denedim suyu çıkacakmı diye 1 damla bile su çıkmadı sonuna kadar sıkmış yani portakaldan daha çok memnun kaldım diyebilirim..
  • buyukbang kullanıcısına yanıt
    Hocam portakaldan daha memnun kaldım üstte de yazdığım gibi son damlasına kadar sıktı narda mekanizma biraz açık kalıyordu portakalda hiç güç uygulamadan bile rahatlıkla sıkabiliyorsunuz tereddüt etmeden alın derim pişman olmazsınız..
  • quote:

Hocam portakaldan daha memnun kaldım üstte de yazdığım gibi son damlasına kadar sıktı narda mekanizma biraz açık kalıyordu portakalda hiç güç uygulamadan bile rahatlıkla sıkabiliyorsunuz tereddüt etmeden alın derim pişman olmazsınız..

Hocam çok sağolun bilgi için :) Sizin yazıyı okudum, gittim Eminönü Merkez Züccaciye'den aldım geldim. Birkaç kiloda nar aldım. Kısmetse bu akşam ilk kullanımı yapacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 18 Kasım 2015; 14:06:46 >
  • buyukbang kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam güle güle kullanın.. (: siz kaça aldınız pazarlık yapabildiniz mi ben dün çok yapamadım dükkan kalabalıktı ana baba günü gibiydi o sokakta hemen aldım çıktım..
  • quote:

Rica ederim hocam güle güle kullanın.. (: siz kaça aldınız pazarlık yapabildiniz mi ben dün çok yapamadım dükkan kalabalıktı ana baba günü gibiydi o sokakta hemen aldım çıktım..

Ben gitmeden telefon ettim. yusufziya arkadaşımızın söylediği fiyatını baz alarak "Arkadaşım 185'e almış, o fiyata verirseniz gelir alırım." dedim. "Önce piyasada mal yok, bulamazsınız başka yerde, bunu 200'den aşağı vermememiz lazım aslında. Ama siz gelin size 190'a veririz" dedi. Telefonda anlaştık gittim aldım geldim.

Bu arada ilk nar sularımızı içtik. İlk gözlemlerim şöyle: Alet gerçekten çok kaliteli ve bu aletle nar sıkmak oldukça kolay. Bugün aldığım narlar içinde orta boy olanlarda vardı, çok iri olanlarda vardı. Çok iri narlarda hem baskı uygulamak nisbeten zor oluyor (kolu tam indirmek çok büyük güç istiyor), hem de kenarlarda sıkılmayan yerler mutlaka kalıyor. Orta boy narlarda kolayca narı tamamen sıkıyor, sıkılmamış tanecik kalmıyor. Ben Cancan Nar Sıkacağından çok memnun kaldım, herkese tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 15 Kasım 2015; 22:52:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

NARENCIYE SIKACAGI FIRSATLARI - Yeni sezon

.
    .
    .

NARENCIYE SIKACAGI FIRSATLARI - Yeni sezon

selamlar.

arkadaşlar bu 2 üründen birisini alacağım.

yada bu kalitelerde kullandığınız ve memnun kaldığınız ürün varsa tavsiyenize ve

değerli yorumlarınıza ihtiyacım var.

yardımcı olabilirmisiniz.

hangisini tercih etmeliyim.

teşekür ederim saygılarımla.

merhaba,

yaklaşık 2 senedir Cancan kullanıyorum, çok çok memnunum..

ağır olması, bastırırken oynamasını engelliyor,

Metal aksamları çok kaliteli, kolayca temizleniyor..

Özellikle nar, portakal v.b. sıkmalarda çok başarılı.

Kısacası herşeyiyle tavsiye edebilirim..

Ben ankara'da Ulus sobacılar çarşısından almıştım

• Arkadaşlar ben de buna benzer bir ürün araştırıyorum ama 200 tl bir meyve presi için biraz pahalı değil mi?
    Deneyen, görenler için soruyorum kale markalı ürün de var 90 tl civarına, ikisi arasında ev kullanımı için hayati farklar var mıdır? nihayetinde bunu çoğunlukla kış aylarında kullanabileceğiz.
  • yukarida ki mor nar sikacagini bende aldim..kargodan kolu kirik vaziyette geldi..birde yollayan firma ile tartistim neymis onlar saglam yollamis..bende iade ettim.aldigim firma gittigidiyorda ipekhaliceyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

yukarida ki mor nar sikacagini bende aldim..kargodan kolu kirik vaziyette geldi..birde yollayan firma ile tartistim neymis onlar saglam yollamis..bende iade ettim.aldigim firma gittigidiyorda ipekhaliceyiz.

ben ufacık bir ürüne bile güzel paket yapıp gönderiyorum, ama millet hele ki bu işin ticaretini yapanlar bu işlerden para yiyenler bu özeni göstermiyor
    eğer zarar görebilecek bir ürün ise adam gibi paket yapıp gönderirsin ama karakter zayıf bu tip insanlarda maalesef. fabrikadan geldiği kutusu ile sana yolluyorlar o kadar
    yani yapıyorsun bir iş bari üzerine bir şey kat , "bak benden çıktığı belli" diyebil , adam gibi extra paketleme yap, köpük ile donat sağını solunu işte sonra deme hakkın olsun
    ben sağlam gönderdi idim diye ............yok adam olmaz bizim satıcılar ya........................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLCplayer -- 18 Kasım 2015; 1:22:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tamergungor2006

quote:

yukarida ki mor nar sikacagini bende aldim..kargodan kolu kirik vaziyette geldi..birde yollayan firma ile tartistim neymis onlar saglam yollamis..bende iade ettim.aldigim firma gittigidiyorda ipekhaliceyiz.

ben ufacık bir ürüne bile güzel paket yapıp gönderiyorum, ama millet hele ki bu işin ticaretini yapanlar bu işlerden para yiyenler bu özeni göstermiyor
    eğer zarar görebilecek bir ürün ise adam gibi paket yapıp gönderirsin ama karakter zayıf bu tip insanlarda maalesef. fabrikadan geldiği kutusu ile sana yolluyorlar o kadar
    yani yapıyorsun bir iş bari üzerine bir şey kat , "bak benden çıktığı belli" diyebil , adam gibi extra paketleme yap, köpük ile donat sağını solunu işte sonra deme hakkın olsun
    ben sağlam gönderdi idim diye ............yok adam olmaz bizim satıcılar ya........................

Telefonda görsenız keşke. Neymış 100% olumlu yorum ile gidiyolarmış gg de. Bunu kabul edemezlermiş. Narenye sıkacağını sadece bildiğimiz streçe sarıp kutunun içine koyup yollamışlar. İçinde yani tamamen serbest dolaşıyordu ürün. Ayrıca madem kargo esnasında kırıldı kolu, kol kutunun içinden çıkmadı bile.
    Bende ağzıma gelenı soyledım zaten sonucta kendimde kargo yollayan bırısıyım. Bıldıgımız kartonu bıle onlarca kez sarıp yolların balonlu poşet ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tamergungor2006

quote:

Telefonda görsenız keşke. Neymış 100% olumlu yorum ile gidiyolarmış gg de. Bunu kabul edemezlermiş. Narenye sıkacağını sadece bildiğimiz streçe sarıp kutunun içine koyup yollamışlar. İçinde yani tamamen serbest dolaşıyordu ürün. Ayrıca madem kargo esnasında kırıldı kolu, kol kutunun içinden çıkmadı bile.
    Bende ağzıma gelenı soyledım zaten sonucta kendimde kargo yollayan bırısıyım. Bıldıgımız kartonu bıle onlarca kez sarıp yolların balonlu poşet ile.

Geçmiş olsun hocam. Ben de oradan almak üzereydim, ama son anda Eminönü'den almaya karar vermiştim. Hatta yukarıda linkini paylaşmıştım, yorumlarınız üzerine sildim linki. 6 kiloluk ürün o kutuyla kargoya verilir mi hiç, insaf yani.

• Biraz önce Ankara Vanlı ticaretten 2 adet profosyonel tip aldım. Küçük olanına 135 dedi 120 ye bıraktı. büyük olanını 180 dedi 140 TL ye aldım. Kredi kartı için pos cihazları yokmuş. orada bir kuyumcudan cektirdiler.

• iyi almışsınız
    vanlı ticaret'e uğramak şart oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

iyi almışsınız
    vanlı ticaret'e uğramak şart oldu

Aslında 145 olur daha da olmaz diye inat etmişti. O esnada aynı ürün için biri daha geldi. O da bana destek çıkınca 140'a anlaştık. İnşallah deneyip yarına bilgilendiririm sizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedelekk -- 19 Kasım 2015; 16:29:45 >
  • Ben Ankara Etimesgutta yaşıyorum. isteyen olursa Vanlı Ticaretten alıp gönderebilirim. (Benzin parasını da eklemek şartıyla)

• quote:

Orijinalden alıntı: dedelekk

Biraz önce Ankara Vanlı ticaretten 2 adet profosyonel tip aldım. Küçük olanına 135 dedi 120 ye bıraktı. büyük olanını 180 dedi 140 TL ye aldım. Kredi kartı için pos cihazları yokmuş. orada bir kuyumcudan cektirdiler.

Gerçekten çok iyi fiyata almışsınız kartla daha pahalıya gelir diye bize peşin fiyatına 195 indiler en son 55 TL fark var resmen nasıl bu kadar uçurum oluyor bayiler arasında anlamak güç gerçekten..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dedelekk

Biraz önce Ankara Vanlı ticaretten 2 adet profosyonel tip aldım. Küçük olanına 135 dedi 120 ye bıraktı. büyük olanını 180 dedi 140 TL ye aldım. Kredi kartı için pos cihazları yokmuş. orada bir kuyumcudan cektirdiler.

Gerçekten çok iyi fiyata almışsınız kartla daha pahalıya gelir diye bize peşin fiyatına 195 indiler en son 55 TL fark var resmen nasıl bu kadar uçurum oluyor bayiler arasında anlamak güç gerçekten..

Hocam kendi aralarında kuyumcuyla kart olayını anlaşıyorlar sanırım. Bir kaç dükkan ötede kartı çektirdim. Bir çok ürün internette hesaplı bulunabiliyor ama buradan ucuzunu görmedim ben.

• dedelekk D kullanıcısına yanıt
    büyük dediğiniz çift kollu olan mı? Resim ekleme şansınız var mı?
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.