DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
İlk muayene Sorularım Var.
4
Cevap
1
Favori
213
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      694 Mesaj
      20 Ekim 2013 14:05:13
      Arkadaşlar iyi Günler.

Arabanın İlk muayenesini Yaptıracağım Ama Araba Babamın Üstüne Ben Gitsem muayene Ettirebilirmiyim?

Nelere Dikkat Etmek Lazım Kısaca Nasıl Yapılıyor Yardımcı Olursanız Sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ParsKUKRER -- 20 Ekim 2013; 14:42:10 >

• Binbaşı
      1731 Mesaj
      20 Ekim 2013 14:13:00
      aracı siz muayene ettirebilirsiniz

http://www.tuvturk.com....kca-sorulan-sorular.aspx burayı muhakkak inceleyin .

birde muayene olarak düzeltebilir miyiz kelimeyi (muane)

Sony Nex-6 sel-1650mm ,sel-50F18 , Canon FD 50mm 1.4
    • Yarbay
      4942 Mesaj
      20 Ekim 2013 14:19:43
      Ettirebilirsiniz.Randevu alırkn kendi isminizi verin mutlaka.yapacaklarınız sunlar.

-tandevu saatinden 30-45 dk once orda olun

-bilet numarası alın ve ruhsat , kimlik , egzos emisyon kağıdını cıkarım bekleyin.

-egzos muayenesini orda yaptırın(size bağlı ben orda yaptırıyorum) orda yaptıracaksanız sıra size geldiğinde öutlaka soyleyın egzos da yapılcak diye.aldığınız bilet numarasını atmyın.o numarayı takip etceksiniz.

Kimlik haric ruhsatı alıp , size bi kağıt verecekler ve arka tarafta egzos yeri v ar oraya gidin egzosu yaptırım diecek.

- egzos bittikten sonra sizi ön tarafa peronlara yonlendirecekler.hangi no lu peronda bekleyeceğinizi yine de sorun ve camı acık sekilde isminiz ve plakanızı anonsunu dinlemek icin bekleyin.

- sıra size grldiğinde görevli siE sesleniyot ve egzos kağıdımı istiyor verin onu ve arka tarafa gecin aracınızın cıkmasını bekleyin.

-aracınızın işi bittikten sonra sizi caırıp surada bekleyin(sıra varsa) imza icin caırcam siizi diyor.sonra caırıp imzanızı bi kağda attırıp plakanıza yapıstıryor pulu.

-evraklarınızı hepsini kontrol edin rksik cıkmasın.

Sonra güle güle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      694 Mesaj
      20 Ekim 2013 14:43:29
      quote:

Orijinalden alıntı: tyll

aracı siz muayene ettirebilirsiniz

http://www.tuvturk.com....kca-sorulan-sorular.aspx burayı muhakkak inceleyin .

birde muayene olarak düzeltebilir miyiz kelimeyi (muane)

Tammadır Düzeltim.

• Yüzbaşı
      694 Mesaj
      20 Ekim 2013 14:44:32
      quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Ettirebilirsiniz.Randevu alırkn kendi isminizi verin mutlaka.yapacaklarınız sunlar.

-tandevu saatinden 30-45 dk once orda olun

-bilet numarası alın ve ruhsat , kimlik , egzos emisyon kağıdını cıkarım bekleyin.

-egzos muayenesini orda yaptırın(size bağlı ben orda yaptırıyorum) orda yaptıracaksanız sıra size geldiğinde öutlaka soyleyın egzos da yapılcak diye.aldığınız bilet numarasını atmyın.o numarayı takip etceksiniz.

Kimlik haric ruhsatı alıp , size bi kağıt verecekler ve arka tarafta egzos yeri v ar oraya gidin egzosu yaptırım diecek.

- egzos bittikten sonra sizi ön tarafa peronlara yonlendirecekler.hangi no lu peronda bekleyeceğinizi yine de sorun ve camı acık sekilde isminiz ve plakanızı anonsunu dinlemek icin bekleyin.

- sıra size grldiğinde görevli siE sesleniyot ve egzos kağıdımı istiyor verin onu ve arka tarafa gecin aracınızın cıkmasını bekleyin.

-aracınızın işi bittikten sonra sizi caırıp surada bekleyin(sıra varsa) imza icin caırcam siizi diyor.sonra caırıp imzanızı bi kağda attırıp plakanıza yapıstıryor pulu.

-evraklarınızı hepsini kontrol edin rksik cıkmasın.

Sonra güle güle

Siteden Randevuda Aldım.
      Egzos muanesi yok zaten sitedde işaretlerim 40 lira filanmış herhalde öyle yazdı.

Çok Sağolun.

Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.