Şimdi Ara

iPhone 5'i satıp LG G2 almak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende şuan iPhone 5 16GB Beyaz var. iOS 7.0.2 kurulu. LG G2 çıktı iyide bir fiyattan çıktı herkez iyi diyor kötü diyen görmedim. Bende G2'yi 1449 TL'den alabiliyorum hediye çekimden dolayı. Telefon Android olmasına rağmen yağ gibi akıyor Snapdragon 800 ile. Adreno 330'lada bunu oyunlardada devam ettiriyor. Telefondan soğudum gibi sanki bazı kendini bilmez arkadaşlarda telefona bok atınca işte kasıyo, ekran küçük vermiş ona 2 milyar ipod touch 5 var aynısı 700 lira diye benim telefon bu sözlerin üstüne iyice gözümden düştü. Ama iOS'ta kullanmak istiyorum G2 alırsam 2. Elde olsa iPad mini iPad 2 alırım. Çok kararsız kaldın kafam çok karışık telefonu 10 aydır kullanıyorum ilk zamanlardaki o aşk kalmadı gibi kime satacağım desem mayakmısın satma falan diyorlar. Ben şimdi bu iPhone 5'i satıp LG G2 + 2. Elde olsa iPad mini veya iPad 2 alayımmı?İçten cevaplar verirseniz çok memnun olurum.

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iPhone 5 16 beyaz sattım, LG g2 beyaz aldım memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 19 Ekim 2013; 18:30:44 >
  • Cihazı değiştirmeye karar verdiyseniz;
    HTC One, Xperia Z1 gibi premium malzeme kullanan cihazlara bakın.
    iPhone 5'ten sonra LG G2'nin malzeme kalitesi bir süre sonra göze batacak, pişmanlık yaratacaktır.

LG G2 çok başarılı bir cihaz ama malzeme anlamında iPhone 5'in yanında vasat kalıyor.

iPhone gerçek manada kendini yenilemezse sizin gibi bir çok kişi Android cihazlara yönelecek.
  • Telefondan kendi sebeplerin yüzünden soğuduysan tamam ama arkadaşlarının öne sürdükleri çok saçma bir mantık.iPod Touch 5 varmışmış.Sanki telefondan arama yapmıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KediTartaklayanBodyciFare -- 19 Ekim 2013; 19:43:51 >
  • Bence geçme yukarıdaki arkadaşın dediği gibi G2'nin malzeme kalitesi 5 in yanında çok vasat kalıyor telefon bir süre sonra oyuncak gibi gelicektir size plastik kasasından dolayı 5'i sattınız diyelim iPad 2 veyatta mini de alınmaz çünkü 22 ekimde yeni iPadler çıkıcağı için iPad 2 den ve miniden destek yavaş yavaş kesilecektir yinede siz bilirsiniz ama geçmenizi tavsiye etmem.
  • Ben bu olayı gerçekleştirdim şimdilik memnunum. Bir eksiklik hissetmiyorum. Buyrun konuda ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_82759037/f_//tm.htm#82759037
  • quote:

Orijinalden alıntı: akmac

Cihazı değiştirmeye karar verdiyseniz;
    iPhone 5'ten sonra LG G2'nin malzeme kalitesi bir süre sonra göze batacak, pişmanlık yaratacaktır.

LG G2 çok başarılı bir cihaz ama malzeme anlamında iPhone 5'in yanında vasat kalıyor.

iPhone gerçek manada kendini yenilemezse sizin gibi bir çok kişi Android cihazlara yönelecek.

Telefonlara kılıf takacağımız için malzeme kalitesi pek gözüme batmaz. Tabi ben kılıfla kullandım kendi telefonumu alırsam G2'yide kılıfsız kullanırım büyük ihtimalle malzeme kalitesi evet bariz düşük ama gözüme batmaz. Ben daha çok iOS'tan Androide geçince pişman olurmuyum diye sormuştum.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenixmen -- 19 Ekim 2013; 22:07:43 >

• Mantik hatasidir zira prestij farki tartisilmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

iPhone 5 16 beyaz sattım, LG g2 beyaz aldım memnunum

iOS'u aradığınız oldumu acaba en azından iPhone 5'i aradığınız oldumu acaba? Keşke iPhone 5'imi satmasaydım değilde satmasamıydım acaba dediğiniz?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: akmac

Cihazı değiştirmeye karar verdiyseniz;

HTC ONE'ıda düşündüm düşünmesinede Snapdragon 600 ve Adreno 320 ikilisi beni vaz geçirdi. Sony Xperia Z1'in ise tipi hoşuma gitmedi ve o parayı ona vermem. One hakkında yanlış düşünüyorsam uyarın hocam.

• Ne çabuk telefon değiştiriyonuzla İphone 5 çıkalı 1 sene oldu elalem 3310 la dolaşıyo az kıymetini bilin bazı şeylerin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Ne çabuk telefon değiştiriyonuzla İphone 5 çıkalı 1 sene oldu elalem 3310 la dolaşıyo az kıymetini bilin bazı şeylerin.

Sonuçta cebimizden para çıkmadan değiştireceğiz ki arta para bile kalacakOnu bunu geç her kişinin kendi kararı, saygı duymak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenixmen

quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Ne çabuk telefon değiştiriyonuzla İphone 5 çıkalı 1 sene oldu elalem 3310 la dolaşıyo az kıymetini bilin bazı şeylerin.

Sonuçta cebimizden para çıkmadan değiştireceğiz ki arta para bile kalacakOnu bunu geç her kişinin kendi kararı, saygı duymak lazım.

İnsanların tercihi kimse bişey diyemez tabi, ama bu bir gerçek ikinci elde en az zarar eden apple telefondur, G2 bir yıl sonraki ikinci el fiyatı ölüdür, benim için telefonda önemli olan taşınabilirlik, hareket halinde tek el ile kullanılabilirlik, en önemlisi konuşurken ses kalitesi ıp5 fazlasıyla karşılıyor bunları oyun ikinci plan tablet ve bilgisayarda daha çok zevk alırım, ama şunu gördüm ios 7 den sonra insanlar androide karşı biraz meyilli olmaya başladı özellikle apple kullanıcıları,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErKaN-23 -- 19 Ekim 2013; 22:41:41 >

• müzik dinliyorsanız tatmin etmez sizi g2. en iyi müzik telefonu iphone.
  • Arkadaşlar bende bu 2 telefon arasında kaldım gönlüm ios'tan yana ama şarj çabuk bitiyor diyolar iphonun lg g2 nin pili 2 katı siz ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustWatchUs

müzik dinliyorsanız tatmin etmez sizi g2. en iyi müzik telefonu iphone.

HTC nin arkasında Beats Audio desteği varken iPhone un en iyi olması zor.
    Hocam senin soruna gelince iOS'tan sonra seni tatmin edebilirmi bilemem. Ama uygulamalarla haşır neşir isen Android'de aradğını bulamayacaksın onu söyleyeyim baştan bana göre marketi çöp.Ama yukarıdaki arkadaşında dediği gibi Android alacaksanda HTC veya Sony gibi premium malzeme kullanan markalara bir göz atın derim.
  • cenixmen C kullanıcısına yanıt
    Zamaninda bende bu tur maceraya atilmis biri olarak tecrubelerimi paylasmak isterim;

Iphone 3G den itibaren 3GS, 4 kullanmis biri olarak Android e gecisimde ilk olarak One X le oldu, daha sonra Xperia S aldim daha sonra ise Motorola Atrix ve son olarakta Nexus 4 telefonu alip kullandim.
    Her Android telefonunda ortak problem yersiz takilmalar (Nexus 4 haric) google play store daki gereksiz cop uygulamalarla program yorumlarindaki kufurler ve hissiyatsizlik, evet Android telefonlar ilk 2-3 hafta insana super geliyor farkli birseyler hissettiriyor ama sonralarda siradanlasiyor ve zevksiz bir hal aliyor. Insan Iphone nun kalitesini,hissiyatini ve zekice dusunulmus cok kucuk detaylarini kolayligini ve de tasarim butunlugunu ozluyor.

Bunlar benim tecrubelerim evet yeni Android telefonlar ozellikle G2 cok fazla ilgi cekiyor ve kesinlikle kotu degiller fakat gercek anlamda iphone lara yetisebilmeleri icin daha cok yollari var ayni seviyede degiller ve Ios7 ile Apple i bir cok kisi begenmemis olsada kendilerini Android benzerliginden tamamen yine ozgun bir konuma getirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-veritas -- 19 Ekim 2013; 23:33:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Coleslaw

quote:

Orijinalden alıntı: JustWatchUs

müzik dinliyorsanız tatmin etmez sizi g2. en iyi müzik telefonu iphone.

HTC nin arkasında Beats Audio desteği varken iPhone un en iyi olması zor.
    Hocam senin soruna gelince iOS'tan sonra seni tatmin edebilirmi bilemem. Ama uygulamalarla haşır neşir isen Android'de aradğını bulamayacaksın onu söyleyeyim baştan bana göre marketi çöp.Ama yukarıdaki arkadaşında dediği gibi Android alacaksanda HTC veya Sony gibi premium malzeme kullanan markalara bir göz atın derim.

htc ile iphonu ses kalitesinde karşılaştırmadığınız belli oluyor. beats orada gerçekten göz boyama. aynı kulaklıkta aynı flac,alac ses kaydıyla test et ondan sonra kararını ver bariz şekile iphone 5 in sesi htc one dan daha derin ve daha temiz.

• iPhone çok güzel bir telefon. Her serisini kullandım hiç bir zaman pislik atmadım. Hep yorumlarım objektif.

İphone serilerinde ara kasaları sevmem. Yani sonunda s olanları. Iphone 5 İ satmaktaki amacım 5s çıktığı için 5 lerde ciddi bir düşüş yaşandı. Benim cihazım yurt dışı garantisiz olduğundan zaten uygun fiyata gitti.

5s almak istemedim 6 çıksa idi 6 alırdım ancak 5s almam. Aynı şeyin laciverti benim için.

Zaten önceden de Android kullanmış birisi olarak g2 İ çok beğendim. Iphone dan sonra en yakın seçenekti benim için.

Sattım iphone u ve aldım. Memnunmuyum çok memnunum. Iphone kötü telefon mu hayır değil. LG iyi telefon mu? Çok iyi telefon.

Eğer iphone dan Android bir telefona geçilecek ise g2 iyi bir seçim. S4 falan zaten rezil bir telefon bence .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 20 Ekim 2013; 0:29:31 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

iPhone çok güzel bir telefon. Her serisini kullandım hiç bir zaman pislik atmadım. Hep yorumlarım objektif.

İphone serilerinde ara kasaları sevmem. Yani sonunda s olanları. Iphone 5 İ satmaktaki amacım 5s çıktığı için 5 lerde ciddi bir düşüş yaşandı. Benim cihazım yurt dışı garantisiz olduğundan zaten uygun fiyata gitti.

5s almak istemedim 6 çıksa idi 6 alırdım ancak 5s almam. Aynı şeyin laciverti benim için.

Zaten önceden de Android kullanmış birisi olarak g2 İ çok beğendim. Iphone dan sonra en yakın seçenekti benim için.

Sattım iphone u ve aldım. Memnunmuyum çok memnunum. Iphone kötü telefon mu hayır değil. LG iyi telefon mu? Çok iyi telefon.

Eğer iphone dan Android bir telefona geçilecek ise g2 iyi bir seçim. S4 falan zaten rezil bir telefon bence .

Hocam az bir pişmanlık varmı? Androide neden geçtiniz?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.