Şimdi Ara

Elektrikli Soba ve Isıtıcı Cihazlar İçin Sıcak Fırsatlar (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
22
Favori
33.847
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ii konu ufo isitmiyor evimi anlamiyorum.... bi fanli isitici lazim ama ne onerirsiniz rowenta var 125 tl olan o iyi yorumlar almis sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • catik kullanıcısına yanıt
    ben yağlı radyatör aldım çocuk odasına delonghi marka 1. kademede çalıştırıyorum 3. derecede gayet iyi ısıtıyor 7 derece ayarı var 1. kademede 1000w gibi bir elektrik sarfiyatı var.

Diğer odalarda klima ile ısınıyoruz bize yetiyor şimdilik

eve hiç ufo sokmadım. Sokmayıda düşünmüyorum
  • Karbon isitici olayinami girsek

• rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    hocam bi link veriri misin merak ettm bahsettnz isitciyi

• 9m2 alana, baş ağrısı yapmayacak, fiyatı uygun bir ısıtıcı tavsiye edebilir misiniz? Kumtelin 3 ampüllü ufak yer ısıtıcısını kullanıyoruz. Havayı fena kurutuyor ve baş ağrısı yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • biugra.com kullanıcısına yanıt
    indirim kodu da iyi oldu,urun elime gecince izlenimleri paylasirim,ilginiz icin Tesekkurler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

indirim kodu da iyi oldu,urun elime gecince izlenimleri paylasirim,ilginiz icin Tesekkurler...

indirim kodu off record olarak aramızda kalsaydı iyiydi (: şaka bi yana, şimdiden güzel günlerde kullanın. ürün geldiğinde de bilgilendirmeyi burdan bekliyorum (: görüşmek üzere (:
    indirim mi? Ne indirimi bizim ufaklik yazmis heralde yanlislikla, zaten fiyat olarak arastirdim gittigidiyordan 10 TL. Ucuz onlar kazanicağına forumdas kazansin tesekkurler

• beyler

bu karbon isiticin farki nedir... 30 m2 odam var ufo var ama isitmiyor vurdugu yer sicak ama odann kosesine girsem soguk

ne oneririsinz 100 tl civari nasil bisey almaliyim ki ufo tarzi isiticilar haric

• quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

quote:

Orijinalden alıntı: biugra.com

quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

Karbon isitici olayinami girsek

Hocam karbon ısıtıcı olayı daha mantıklı ve şuanda bizim sitemizde indirimde, bilginiz olsun

http://www.biugra.com/rcr-12-1200w-karbon-isitici.html

yok eğer klasik qurtz ısıtıcı arıyorsanız da f/p ürünü

http://www.biugra.com/ks-2760-qartz-isitici.html

bunu öneririm

49.90 iyi fiyat hocam. Hayirli satislar.

hocam teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Güzel fiyatlı ürünler oluyor , tabi sosyal medyada bu ürünlerden eş dost arkadaşlara da paylaşırsanız bize de bir güzellik yapmış olursunuz, tekrardan teşekkür ederiz
  • fanlardan anlayan var mı ? 2bin watt demek saatte 76 kuruş (istanbul) ve çok fazla - 1. kademe yani 1000watt'da çalışırsa ısıtır mı
    Elektrikli Soba ve Isıtıcı Cihazlar İçin Sıcak Fırsatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasık biti -- 8 Kasım 2014; 17:20:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

hocam bi link veriri misin merak ettm bahsettnz isitciyi

http://www.koctas.com.tr/elektrikli-isiticilar/9-dilim-yagli-radyator-kh770920/17717/
  • Arkadaşlar şuan migtosda 11 dilim yağlı radyatör 129 tl bir bakın iyi bir ürüne benziyor
    Evde kullancaksanız ortam havası ısınsın istiyorsanız muhakkak radyatör alın
    Fanlı ısıtıcı isteyen sakın sinbi vb. Markalardan değil içi seramik fanlı ısıtıcı alsın en uygunları koçtaşta bylls marka seramik fanlıkar
    Danlı ısıtıcıyı banyo gibi ufak alanlarda kullanın yada çok ufak odalarda onda dahi çok aman aman randıman vermez tecrübeyke sabittir

Tekrar ediyorum ev için infrared tarzı ufo gibi ürünlerden ziyade yağlı radyatöre yönelim

Ben urunun modelini gonderdim fiyat bilgim su an yok

• yağlı radyatör o kadar verimli olacağını düşünmüyorum. kendisini zor ısıtır? radyatör kullanım şekli nasıldır ? uzun süreli kullanım mı salon,oturma odası gibi. yoksa kısa süreli mi, ortamın soğunu kırması kafi mi
  • formula01 kullanıcısına yanıt
    Yagli rafyatorde kaliteli markalarin isitma gucu yuksek elektrik tuketimi dusuk oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

Yagli rafyatorde kaliteli markalarin isitma gucu yuksek elektrik tuketimi dusuk oluyor.

ürünleri bilmiyorum hocam

link sorulunca baktım ve paylaştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula01 -- 8 Kasım 2014; 22:28:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasık biti

fanlardan anlayan var mı ? 2bin watt demek saatte 76 kuruş (istanbul) ve çok fazla - 1. kademe yani 1000watt'da çalışırsa ısıtır mı
    Elektrikli Soba ve Isıtıcı Cihazlar İçin Sıcak Fırsatlar

kardeş ben delonghi hvy 1030 aldım ama fiyatı biraz tuzlu premiere göre gerçekten 1.kademe de 14 m2 lik odayı 10 dakikada ısıtıyor üründen gerçekten çok memnunum
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.