Apple iPhone 5s [ANA KONU] (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer
41fb4141 => Apple iPhone 5s [ANA KONU] (13.8.2014 11:23:27)
quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

yeri bura mıdır bilmiyorum ama Şanlıurfa'dan 5S 1000 liraya güvenilir kişi aracılığıyla alınma ihtimali var mıdır Kore malı veya patlıcan mı alırız garantili diyorlar...

Alınmaz.dışarıda bile o fiyAta yok hocam

Nihilous => Apple iPhone 5s [ANA KONU] (13.8.2014 11:31:30)
quote:

Orijinalden alıntı: biugra.com

quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

Gold rengi erkeğe gider mi sizce? Herkes space gray alıyor biraz değişiklik olsun istiyorum.

Geçen hafta iPhone 5s 64 Gb Gold rengini aldım,düşünmeden alabilirsin, ya da şöyle düşün Samsung ve Lg son nesil telefonlarında adeta Apple'ı taklit ederek Gold rengini çıkardılar, ekstradan bir tercih sebebim daha vardı,Gold rengi artık zor bulunuyor az olan değerlidir,silver zaten klasiktir,Space gray ise ben Apple'ım demiyor bence.ayrıca bir kaç sene sonra satacağında ederi daha yüksek bir ürün almış olursun.hatta özellikle Gold bulabilirsen direkt onu tercih et derim.

Anladım hocam sağ olun. GOLD gözüme güzel geliyor, birazda değişik bir renk olsun istiyorum.

root- => Apple iPhone 5s [ANA KONU] (13.8.2014 11:44:48)
ışık vb. durumlarla alakalı bazen otomatik focuslama sağlıklı olamayabiliyor.

elinizde odaklanacağınız yeri ekranda belirtin daha çabuk sonuç alırsınız

cem650 => Apple iPhone 5s [ANA KONU] (13.8.2014 11:47:15)
ama işte uğraştırıyor abi ... odaklamada hemen buğulatıyor birde odaklayacam diyince resim ışık azalıyor yani kararma oluyor sonra başka yere dokunuyorum bu sefer resim aydınlanıyor ama odak bozuluyor..

TSCEpisode => Apple iPhone 5s [ANA KONU] (13.8.2014 12:53:57)
beni de ekleyin listeye 5s 16gb space gray
hocam size bi sorum var şimdi 3G açtığım zaman telefon çok çabuk ısınıyor ve ekranın sol üst köşesine bastırdığımda çıt çıt sesi geliyor şimdi ben bu telefonu Ankarada telefonu servise verirsem yaparlarsa istanbula gittiğimde zorlu center bu telefona bakar mı içi açılmış diye?

00onur => Apple iPhone 5s [ANA KONU] (13.8.2014 18:59:35)
5s için kılıf önerisi olan var mı bazı kılıflar kenarları çiziyor diye duydum var mı bir öneriniz almayı düşündüğüm kılıf bu

http://www.hepsiburada.com/liste/spigen-sgp-iphone-5-5s-kilif-ultra-thin-air-crystal-clear-parlak-seffaf-ekran-koruyucu-hediye/productDetails.aspx?productId=telkilsgpip5ultthc&categoryId=16102

Kronossus => Apple iPhone 5s [ANA KONU] (13.8.2014 19:37:59)
Selamlar Arkadaslar!
Cok acil yardima ihtiyacim var.Kucuk yegenim telefonla oynamasin diye her zaman kullandigim kilit sifresini girmistim.6 kez kombinasyon denedikten sonra ''iPhone is locked'' mesejini aldim.Telefonumda icerigimi,fotograflarimi,dosyalarimi kaybetmeden nasil acabilirim geri.Su yaramaz cocuklardan nefret ediyorum.

Maxıs => Apple iPhone 5s [ANA KONU] (13.8.2014 19:41:54)
Son youtube güncellemesinden sonra sıkıntılar oluştu kalite penceresi tam ekranda dik açılıyor ara ara çöküyor bilginize.

Kronossus => Apple iPhone 5s [ANA KONU] (13.8.2014 19:48:24)
Selamlar Arkadaslar!
Acilen yardiminiza ihtiyaicm var.Az once telefonuma her zamanki koydugum sifremi koymustum kucuk yegenim ben olmadigimda telefonla oynamasin diye ama simdi sifreyi kabul etmiyor telefon.Ust uste denedim simdi de telefon kitlendi.Telefonumda kisisel verilerimi,fotograflarimi kaybetmeden ve telefona zarar vermeden nasil geri erisim saglayabilirim telefonuma?Yaramaz cocuklardan nefret ediyorum.

ibrahim ilker akgün => Apple iPhone 5s [ANA KONU] (13.8.2014 22:04:25)
Note 3 ve Gear dan sonra biraz küçük geldi ama sıkılmıştım androidden :)
Benide ekleyebilirsin, 5s 32Gb Space Gray

fataL_berq => Apple iPhone 5s [ANA KONU] (13.8.2014 22:26:55)
Herkese merhabalar.
iPhone 5s 16 gb Space Gray ile aranıza katıldım bende bugün. 6'yı beklesem mi beklemesem mi, androidli cihazların amiral gemileri mi derken, canıma yetti ve ilk iOS deneyimime adım attım. Konununun hepsini olmasa da yarısını okumuşumdur. Telefonu almadan herşeyi öğrenmiş oldum ve bir sürpriz ile karşılaşmadım. Telefon gerçekten çok başka...

ycp322 => Apple iPhone 5s [ANA KONU] (13.8.2014 22:38:56)
HTC One m7 kullanıyorum. 5S alayım mı yoksa 6 yı mı bekleyeyim?

emreankarali => Apple iPhone 5s [ANA KONU] (14.8.2014 09:15:57)
quote:

Orijinalden alıntı: ycp322

bence büyük ekran dersen note4 ü bekle derim kesinlikle..eğer çok büyük dersen iphone 6 yı bekle tabikide 1 ay kalmış şurda pişman olursun sonra eğer bu iki cihazı görmeden alırsan..
saygılar..

semih1441 => Apple iPhone 5s [ANA KONU] (14.8.2014 10:01:59)
quote:

Orijinalden alıntı: ycp322

Android istiyosan Htc kullanmaya devam et bence. One m8 max çıkıcak diyolar onu bekle büyük ekran sorun olmazsa. Ama küçük istiyorum diyosan 5s çok iyi

zozorla => Apple iPhone 5s [ANA KONU] (14.8.2014 10:31:06)
quote:

Orijinalden alıntı: 00onur

5s için kılıf önerisi olan var mı bazı kılıflar kenarları çiziyor diye duydum var mı bir öneriniz almayı düşündüğüm kılıf bu

http://www.hepsiburada.com/liste/spigen-sgp-iphone-5-5s-kilif-ultra-thin-air-crystal-clear-parlak-seffaf-ekran-koruyucu-hediye/productDetails.aspx?productId=telkilsgpip5ultthc&categoryId=16102

spigen bu işte ustadır hocam,, beğendiysen direk alabilirsin aklında soru işareti oluşmasın..

ben şunu kullanıyorum, çok memnunum;

http://store.apple.com/tr/product/MF045ZM/A/iphone-5s-case-siyah?fnode=47

zozorla => Apple iPhone 5s [ANA KONU] (14.8.2014 10:32:51)
quote:

Orijinalden alıntı: Kronossus

Selamlar Arkadaslar!
Acilen yardiminiza ihtiyaicm var.Az once telefonuma her zamanki koydugum sifremi koymustum kucuk yegenim ben olmadigimda telefonla oynamasin diye ama simdi sifreyi kabul etmiyor telefon.Ust uste denedim simdi de telefon kitlendi.Telefonumda kisisel verilerimi,fotograflarimi kaybetmeden ve telefona zarar vermeden nasil geri erisim saglayabilirim telefonuma?Yaramaz cocuklardan nefret ediyorum.

hiç başıma gelmedi..
deneyimli iphone kullacılarından yorum lazım...

edit: http://support.apple.com/kb/ht1212
linkte yazıyor aslında, daha önce yedeklediyseniz en kötü sadece yedeklemeden sonraki dosyalarınızı kaybederek kurtarabilirsiniz...

bir de şu link var; http://sorucevap.iphoneturkey.com/49554/iphone-5-ios7-kilit-kodu-unuttum

ycp322 => Apple iPhone 5s [ANA KONU] (14.8.2014 13:49:08)
4.7" inc ideal. Bakalım neler olacak. iPhone 6 yı bekleyeceğim.

iDenis => Apple iPhone 5s [ANA KONU] (14.8.2014 15:05:48)
Arkadaşlar iphone5s telefonum var normal şarj kablosu bozuldu bende de 30-pin kablo vardı bunu lightininge çeviren adaptörden aldım telefonu şarj etmek için telefon şuan şarjda %91 di %89 a düştü telefon şarjdayken nasıl şarjı düşebilir lütfen yardım edebilecek var mı?

zozorla => Apple iPhone 5s [ANA KONU] (14.8.2014 15:12:52)
şarj işareti çıkıyor mu? arada adaptör olduğu için şarj etmiyor olabilir, bu şerefsiz telefonlar hemen anlıyor eğer imitasyon bişey kullanılıyorsa şarj için....

benim kablo da bozulmak üzere, çok tutukluk yapıyor... sanırım yine orjinalini almak en mantıklısı.

iDenis => Apple iPhone 5s [ANA KONU] (14.8.2014 15:14:30)
quote:

Orijinalden alıntı: zozorla

şarj işareti çıkıyor mu? arada adaptör olduğu için şarj etmiyor olabilir, bu şerefsiz telefonlar hemen anlıyor eğer imitasyon bişey kullanılıyorsa şarj için....

benim kablo da bozulmak üzere, çok tutukluk yapıyor... sanırım yine orjinalini almak en mantıklısı.

Benimki orjinal zaten hocam ve evet şarj işareti varkn düşüyor

Sayfa: << < önceki 526 527 528 529 530 [531] 532 533 534 535 536   sonraki >     >>