Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    edevletten o liman belgesini almasanda oluyormuş ama tam içerine bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerminator N kullanıcısına yanıt
    Kardeşim5s gold fiyatı nedir nerden getirirdin

• quote:

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

http://www.youtube.com/watch?v=DXddteoA-Ms

Galaxy S4 ile 5S in kamera performansını karşılaştırmışlar gerçekten bu kadar fark var mı iki telefonuda kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi?

videoya göre kamerası çok başarısız iphone5s in...

ses alması yok gibi..

gece görüşü yok gibi..

5s sahipleri cidden telefon bu kadar kötü mü?
  • 5s sahibi olanlardan çok benim gibi almaya niyetlenenler daha fazla sanırım forumda :) açıkçası tr'den bu fiyatlara benim bu teli almam imkansız. yurtdışından bir şekilde getirtmem lazım. bu konuda tavsiyeleriniz ne arkadaşlar en ucuz nerede bulunabilir. yurtdışında tandıdıklarımız var.. ama neresi ?? bir de dubaide satılmaya başladı mı 5s?
  • quote:

Orijinalden alıntı: genccotanak

5s sahibi olanlardan çok benim gibi almaya niyetlenenler daha fazla sanırım forumda :) açıkçası tr'den bu fiyatlara benim bu teli almam imkansız. yurtdışından bir şekilde getirtmem lazım. bu konuda tavsiyeleriniz ne arkadaşlar en ucuz nerede bulunabilir. yurtdışında tandıdıklarımız var.. ama neresi ?? bir de dubaide satılmaya başladı mı 5s?

Gürcistanda 1800 tl devlete kayıt falan 2000 e gelıyo nerdeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoeyBane

quote:

5s sahibi olanlardan çok benim gibi almaya niyetlenenler daha fazla sanırım forumda :) açıkçası tr'den bu fiyatlara benim bu teli almam imkansız. yurtdışından bir şekilde getirtmem lazım. bu konuda tavsiyeleriniz ne arkadaşlar en ucuz nerede bulunabilir. yurtdışında tandıdıklarımız var.. ama neresi ?? bir de dubaide satılmaya başladı mı 5s?

tatilde gürcistana gideceğim ara tatilde.. alabilirim aslında... dubai de satışa çıktı mı haberiniz var mı??
  • Dmrbs61 D kullanıcısına yanıt
    amerikadan gelen bir arkadaştan satın aldım. 2500 liraya geldi 300 de pasaporta gitti 2800 oldu yani

türkiyede satılan fiyattan daha pahalıya aldım anlayacağın :D

ama gold diye böyleydi yoksa siyahı 2100 e alabiliyordum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JoeyBane

quote:

tatilde gürcistana gideceğim ara tatilde.. alabilirim aslında... dubai de satışa çıktı mı haberiniz var mı??

dubaiden haberim yok gürcistanda da ellerinde yokmus 5s türkiyeyle aynı gelecek onlarada

• JoeyBane kullanıcısına yanıt
    Ben Kazakistan da aldim. 1.800 TL
  • Bende 5 var benide alin, bi S in lafimi olur aramizda ,yakinda aranizdayim :)

• Bi kaç haftadır bende kullanıyorum silver 5s.. samsung ve androidten sonra farklı bi dünyaya girmiş gibi oldum resmen... akşama bi kaç resim koyarım..
  • Nerminator N kullanıcısına yanıt
    Kardeşim siyahını ben toplam 1950 ye geldi şarjlı kılıf + jiletin felan golda orda 3200 dü baktım gold kara borsaya düşmüş dedim bırak 2700 felan olsa alacaktım

• quote:

Orijinalden alıntı: avanoss

Bi kaç haftadır bende kullanıyorum silver 5s.. samsung ve androidten sonra farklı bi dünyaya girmiş gibi oldum resmen... akşama bi kaç resim koyarım..

Nerden aldın hocam
  • Brezilyada yaşıyorum , Washington tan aldım cihazı. Ama apple shoptan değil , amazon üzerinden aldım. 900 dolara mal oldu yaklaşık herşeyi ile.
    32 GB silver modeli... Bi kaç resim , konu şenlensin....

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• Selam arkadaşlar, apple kimliği oluştururken şifreyi büyük harflerle girmemiz şart mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bögüalp

Selam arkadaşlar, apple kimliği oluştururken şifreyi büyük harflerle girmemiz şart mı?

En az 1 tane büyük harf olmalıdır
  • cizilme , soyulma gibi durumlar 5s de devam ediyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 25 Ekim 2013; 9:38:17 >
  • 16gb gold.
    MF354ZP/A
    İnşallah pasaport bulabilirim.
  • 10 günlük uzay grisi 16gb :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

cizilme , soyulma gibi durumlar 5s de devam ediyor mu ?

Ben de merak ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.