Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (976. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 974975976977978
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet SE modelinin 4 yıl gideri var ama 16 GB hafıza ile olmaz. Orta seviye android cihazlara bakayım biraz. Olmadı sıfır ya da ikinci el 5s alırım öldükten sonra güncel bir modele geçerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba 1.5 yılı aşkın süredir 5s kullanıyorum. Standart kullanıcı olduğum için de batarya ve birazda ekran boyutu(avantaj ve dezavantajları var) harici şikayetim olmadı. Ancak telefonumun bataryasının fazla hızlı bittiğini düşünüyorum. Bırakın 1 günü yarım günü ancak çıkaıyor yoğun kullanımda. Bataryam değişmesi gerekiyorsa değiştirirler diye bataryamı gittim. Her neyse 10 gün servis süresini beklemem gerektiğini söylediler. Doğru düzgün yedek telefonum olmadığından 10 gün uzun geldi başka zaman getirirm dedim. Biraz uzatmış olabilirim kusura bakmayın ancak sitede de garantinin yalnızca işçilik ve üretim hatalarından kaynaklı sorunları kapsadığı ve kullanıma bağlı eskiyen pil vs gibi aksamlarını kapsamadığı yazılmış. Bunu okuyunca hem 10 gün bekleyip hemde kusura bakmayın şu kadar ücret öderseniz pili değiştiririz yanıtını almak istemiyorum. Bu konuda ne yapmamı önerirsiniz? şimdiden teşekkür ederim.

• ürün değiştirilmiş olsaydı değişim yazardı değil mi ??

[simage]
    [/simage]
  • 5s şu an için alınır mı beyler? ios 10 performansı nasıl.
    şimdi alınsa kaç yıl idare eder?
  • 5s kasası ile efsane olmuştur. Ele sığan yapısıyla kullanılışlı bir telefondur.

Sim kart okumama sorunu çıkınca sıfırıyla değiştiren Apple malına sahip çıktığını gösteriyor.
  • iOS 10 daki klavye ve kilit ekranı sesine ayar oldum. iOS 9 ve öncesindeki kilit ekranı sesine hastayım. Çıkıpsssss
    Memnun musunuz iOS 10 dan?
    Telefonu açmak için2 defa home butonuna basmak falan daha uzun iOS 9 dan.
    Çok kararsızım

• 5s alınırmı arkadaşlar? Samsung J seriside aynı fiyat. 1000-1300 arası ne önerebilirsiniz? bayagıdır takipte degilim. teşekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faati12

5s alınırmı arkadaşlar? Samsung J seriside aynı fiyat. 1000-1300 arası ne önerebilirsiniz? bayagıdır takipte degilim. teşekkurler.

Ben 2 hafta önce aldım çok memnunum.
  • Hocam bende 3 yıldır 5s var çok memnunum ama şu an yeni alacak olsam se alırım. Çok daha uzun süre kullanırsınız hem de efsane kasayı kullanmış olursunuz

• Samsung da J serilerine bakılmaz hocam. A7 falan alsaniz tamam derdimde J serisi alacaginiza 5s alabilirsiniz 16 Gb yetecekse.

• quote:

Orijinalden alıntı: canbrk

Bir haftalık telefon. Sürüm 9.3.5
    Bu mesaja eklenen görseller:

10.0.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafasadık -- 19 Ekim 2016; 18:29:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Samsung da J serilerine bakılmaz hocam. A7 falan alsaniz tamam derdimde J serisi alacaginiza 5s alabilirsiniz 16 Gb yetecekse.

Bir de lg g4 var, sanırım 5s alacagım 2-3 yıl kullanmak için. Sorunsuz olması önemli. teşekkurler.
  • 1 - 1.5 Yıl once G4 kullanıcısı idim.
    Telefondan gayet memnundum hatta en zevkle kullandigim telefon o oldu ancak forumda bootlop sıkıntısı cekenleri görünce bende endişelendim sattım.
    G4 en son bıraktığım zamanlar gayet stabildi ancak şimdi isinmalar sarj şikayetleri vs cekilecek gibi değil.

• Arkadaşlar elimde hali hazırda ipad air var. İphone 5s ile donanımı birebir aynı. Cihaz üzerinde 7.1.2 yüklü. Herkesin memnun kaldığı tek ios sürümü Elimdeki android telefonu verip üstüne biraz para katarak iphone 5s almak istiyorum. Şu an için ikinci el alacakmışım gibi duruyor. Kesinlikle jailbreak olmaması gerekiyor telefonun. Sorularım şu şekilde:

Jb yapılıp yapılmadığı nasıl anlayabilirim? Ya da önceden yapılıp eski haline döndürüldüğünü anlamak mümkün müdür?

Ios 10 ile pil durumu ve performansı nasıl? 5 saatte biten pil işime yaramaz. Sosyal medya hiç kullanmıyorum. Sadece safari üzerinden gezinti ve konuşma benim için önemli olan. Günü çıkarmam gerekiyor.

Ios cihazımı pc ye bağlayıp tethering ile interneti pc ye paylaştırabilir miyim?

2016 yılında bu cihazı almak mantıklı mıdır? Sadece internette gezinti,mail ve office kullanımı için istiyorum. İpad air performans olarak hayli hayli yetiyor ama telefon versiyonu nasıldır bilmiyorum.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

Arkadaşlar elimde hali hazırda ipad air var. İphone 5s ile donanımı birebir aynı. Cihaz üzerinde 7.1.2 yüklü. Herkesin memnun kaldığı tek ios sürümü Elimdeki android telefonu verip üstüne biraz para katarak iphone 5s almak istiyorum. Şu an için ikinci el alacakmışım gibi duruyor. Kesinlikle jailbreak olmaması gerekiyor telefonun. Sorularım şu şekilde:

Jb yapılıp yapılmadığı nasıl anlayabilirim? Ya da önceden yapılıp eski haline döndürüldüğünü anlamak mümkün müdür?

Ios 10 ile pil durumu ve performansı nasıl? 5 saatte biten pil işime yaramaz. Sosyal medya hiç kullanmıyorum. Sadece safari üzerinden gezinti ve konuşma benim için önemli olan. Günü çıkarmam gerekiyor.

Ios cihazımı pc ye bağlayıp tethering ile interneti pc ye paylaştırabilir miyim?

2016 yılında bu cihazı almak mantıklı mıdır? Sadece internette gezinti,mail ve office kullanımı için istiyorum. İpad air performans olarak hayli hayli yetiyor ama telefon versiyonu nasıldır bilmiyorum.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Bu telefon alınmaz artık. 3 saatte pili bitiriyorum. Gidin iphone se alın. Saatlerce dayanıyor bataryası, sosyal medyalı kullanımda bile.
  • OneMoreChance kullanıcısına yanıt
    Telefonunuz kaç senelik acaba? Şu an bende 20 günlük 5S var, minumum 6,5 saat kullanım alıyorum.
    İmkan varsa bende SE alınması taraftarıyım ama 2-3 sene sonra mutlaka onunda pil süreleri 4 saat civarına düşer.
    Benim 5S 1200 TL. civarına geldi(sıfır), aslında niyetim SE'di ama en düşük 1800 TL. bulabildim (sıfır). Bu kadar fiyat farkına değmez dedim ve 5S aldım.
    Pişman mıyım ? 9.3.5 de kaldığım sürece asla :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemented -- 19 Ekim 2016; 18:18:45 >
  • CaSsErDoDo C kullanıcısına yanıt
    Bütçe meselesi birazda. Ben 3 aydır kullanıyorum. Gayet memnunum. Sıfır almıştım. Sürekli güç tasarrufu modunda kullanıyorum. Bana bir gün yetiyo hatta ikinci güne sarkıyo.

Tavsiye ederim. Paran varsa tabiki yüksek model hatta 7 al. Ama 5s rahat 3 yıl götürür. Ben takılma donma yavaşlama yaşamadım ios 10 dan sonra. Gayet hızlı stabil.

• Telefon çıktığından beri kullanıyorum ben. Her sürümle batarya gitgide çöktü doğal olarak. iOS 7.1 varken 8 saate yakın kullanıyordum

• merhabalar ben galaxy alpha kullanıcısıyım sizce iphone 5s mi galaxy alpha mı neden?
    siz ne kadar pilde ekran süresi alıyorsunuz o batarya nasıl o süreleri veriyor benim arkadaşımda yaklaşık iki buçuk saat ekran süresi vermişti ama ne kadar şarjı kaldığını haırlamıyorum ama düşüktü şarjı sizi nasıl bu kadar yüksek
    5s artık alınır mı
  • kank757534 K kullanıcısına yanıt
    iki çook farklı telefondan bahsediyorsun. Alpha da güze bir cihaz sağlam kasası metal.
    Vlla ben çok aktif olarak sosyal ağ kullanıyorum ekran süresi 5-6 saat civarı. Bekleme süresi de değişiyor 14-16 saat gibi.
    Eğer pil %100 iken oyun oynamaya başlarsan 3-3.5 saatte tamamen bitiyor şarjı.

Alpha kullanan biri IOS deneyimi yaşamak için ekran boyutu nedeniyle iphone 6 ve üstü daha iyi gider ancak maddi sıkıntılıysa 5S buna birebirdir.
  • 
Sayfa: önceki 974975976977978
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.