Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (919. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam genelde samsung kullanıcıları kullanıyor galaxy alpha cihazımda kullanmıştım gayet iyiydi denemekten zarar gelmez en Azından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nimotech -- 19 Temmuz 2016; 22:31:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5S telefonu arama yaparken kulağıma götürünce ekran tam kararmıyor.
    Daha evvel kullandığım 4S de arama yapıp kulağıma getirince ekran tamamen kararıp kapanıyordu.
    Bir arkadaşımın 5S telefonunda da denedim, onun telefonunda da ekran kararmıyor, konuşurken 30 saniye kadar sonra ekran hafif kararıyor.
    Işık sensörü mü bozuk bu telefonların? Yoksa 5S modellerde kulağa yanaştırınca ekran tam olarak kararmıyor mu? Olmazsa garantiye mi götüreyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 20 Temmuz 2016; 1:15:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

5S telefonu arama yaparken kulağıma götürünce ekran tam kararmıyor.
    Daha evvel kullandığım 4S de arama yapıp kulağıma getirince ekran tamamen kararıp kapanıyordu.
    Bir arkadaşımın 5S telefonunda da denedim, onun telefonunda da ekran kararmıyor, konuşurken 30 saniye kadar sonra ekran hafif kararıyor.
    Işık sensörü mü bozuk bu telefonların? Yoksa 5S modellerde kulağa yanaştırınca ekran tam olarak kararmıyor mu? Olmazsa garantiye mi götüreyim.

Yakınlık sensöründe sorun var gibi arkadaşım garantili ise cihazın servise ver

• malahit M kullanıcısına yanıt
    Konuşurken ekranın tamamen kapanması gerekir diyorsunuz.
    Fakat ekran ışığı auto mod'da onda sorun yok. İki sensör ayrı oluyor sanırım.
    Teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

Note 5 kullanıorum fakat ufak cıhaz istiyorum buyuk ekran cazıp gelmıyor.
    Sadece sosyal medya ınternet ve mesajjlasmak ıcın kullanıcam.
    5s cokmu uzer brnı

Oturur ağlatır bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

Note 5 kullanıorum fakat ufak cıhaz istiyorum buyuk ekran cazıp gelmıyor.
    Sadece sosyal medya ınternet ve mesajjlasmak ıcın kullanıcam.
    5s cokmu uzer brnı

Oturur ağlatır bile

İp6'dan lg g4'e geçtim.
    Allahım ne rezil telefon 14 gün burnumdan getirdi iade ettim ve 5s aldım, hiç pişman değilim.

G4'den sonra beni üzmediyse ekran ve pili de göze alıyorsanız üzeceğini sanmıyorum.
    Çünkü ben de sadece sosyal medya, internet için kışlamıyorum oyun falan oynamam.

• ugur_hy kullanıcısına yanıt
    Benim 23 aylık 5S'in bile batarya kullanım süresi 5,5 saati çok rahat çıkartıyor..
    Şimdi satıp bir tane SE - 16 gb satın alacağım..

• 5s kotulenmeye baslamis burda. Note 5'den 5s'e gecmek nasil aglatir anlamis degilim. Ya sizin telefonunuzda sorun var ya da bizim telefonlar farkli.
    5s kullaniyorum gayet iyi durumda.
    6s'le kiyaslarsan tabi kotu kalir.
    Birisi 3000 lira digeri ise 1300 lira.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler cevap için
  • Facebook da son beta güncelleme icin birisi söyle bir yorumda bulunmuş

Ben söyliyeyim size. Stabillik 5s ve SE cihazlarında oldukça iyi. 9.3.3 den çekinmeden geçebilirsiniz. 9.3 de olan parmağı dokundurunca açma geri gelmiş. Klavye ve kilit sesleri dahil birkaç değişiklik var ciddi anlamda hoş olmuş. Şarj süresi iyi gibi. Antutu ve geekbench 9.3 e oranla daha yüksek performans sonucu vermekte. Müzik hava durumu sağlık mesajlar ve buna benzer birkaç uygulama da baya bir yenilenme var. Diğer uygulamalar ve AppStore'a de nasibini almış. AppStore'dan uygulamalar artık indikten sonra daha hızlı yükleniyor. Her hangi bir kasma ya da donmaya rastlamadım. Facebook, Facebook Meseenger ve whatsapp de her hangi bir sorun kalmamış. Baya baya stabil yani. Aşağı yukarı 9.3.3 e oranla 600 mb felan daha boş alan bırakıyor. Ancak iOS 10 için şuan optimize edilmeyen uygulamalarda donma yaşanabiliyor. Bunun dışında chrome YouTube vb. gibi uygulamalar oldukça stabil. Şunu da not düşeyim 1. Nesil touchıd kullanan cihazlarda parmak izi okuma hızı çok daha iyi. Memnun kalacaksınız 😉

Eski betaya göre düzeltilmiş herhalde hatalar

• 9.3.3 şarj konusunda bence çok başarılı olmuş

• Hala 8.3 kullanıyorum, 9.3.3 e geçsem mi acaba?
  • mustisahin M kullanıcısına yanıt
    9.3.3 değil direk ios10 beta 3 e geçin bence
  • 13 aylık iPhone 5s cihazımı satıyorum arkadaşlar. İlgilenen olursa yardımcı olurum. Link:https://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=2042232

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ObtObt -- 21 Temmuz 2016; 19:21:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

Facebook da son beta güncelleme icin birisi söyle bir yorumda bulunmuş

Ben söyliyeyim size. Stabillik 5s ve SE cihazlarında oldukça iyi. 9.3.3 den çekinmeden geçebilirsiniz. 9.3 de olan parmağı dokundurunca açma geri gelmiş. Klavye ve kilit sesleri dahil birkaç değişiklik var ciddi anlamda hoş olmuş. Şarj süresi iyi gibi. Antutu ve geekbench 9.3 e oranla daha yüksek performans sonucu vermekte. Müzik hava durumu sağlık mesajlar ve buna benzer birkaç uygulama da baya bir yenilenme var. Diğer uygulamalar ve AppStore'a de nasibini almış. AppStore'dan uygulamalar artık indikten sonra daha hızlı yükleniyor. Her hangi bir kasma ya da donmaya rastlamadım. Facebook, Facebook Meseenger ve whatsapp de her hangi bir sorun kalmamış. Baya baya stabil yani. Aşağı yukarı 9.3.3 e oranla 600 mb felan daha boş alan bırakıyor. Ancak iOS 10 için şuan optimize edilmeyen uygulamalarda donma yaşanabiliyor. Bunun dışında chrome YouTube vb. gibi uygulamalar oldukça stabil. Şunu da not düşeyim 1. Nesil touchıd kullanan cihazlarda parmak izi okuma hızı çok daha iyi. Memnun kalacaksınız 😉

hocam bu değerlendirmeniz ios 9.3.2 den 9.3.3 e geçme hakkında mı?
    Yoksa facebook sürümünden mi bahsediyorsun

• üst tuşun telefonu sallayınca çıtı çıtı oynaması normal mi? bildiğin langır langır oynuyor bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: here_1967

quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

Facebook da son beta güncelleme icin birisi söyle bir yorumda bulunmuş

hocam bu değerlendirmeniz ios 9.3.2 den 9.3.3 e geçme hakkında mı?
    Yoksa facebook sürümünden mi bahsediyorsun

Yazıyı ben yazmadım Facebook'ta gördüm alıntı yaptım ki yazıda 9.3 den beta 10 a geçildiği anlatılıyor :) gene de Yazayım yazıyı yazan arkadaş iOS 10 beta 3 icin yorumda bulunmuş

• Ortalama kullanım ile WiFi ve Hücresel veri de şarj durumu.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Bu da ortalama kullanım ile yalnızca hücresel veride şarj durumu.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• 2 saatte bir güncelleme ekranı geliyor şunu engellemenin yolu yok mu ? Güncellemek istemiyorum arkadaş 200 kez sonra kutucuğuna dokunmuşumdur belki insan bi limit koyar illa sövdüreceksiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.