Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (916. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bsliali

en uygun Türkcell de galiba 1299 diyor hala almayı düşünenler tim mağazalarına baksın isterlerse

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/iphone-5s-16gb#carousel_device_hero

TİM mağazalarında fiyat 1299 TL mi yoksa farklı mı bilginiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

en uygun Türkcell de galiba 1299 diyor hala almayı düşünenler tim mağazalarına baksın isterlerse

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/iphone-5s-16gb#carousel_device_hero

hat almadan oluyor mu acaba ??
  • az once galeride album olusturdum ama olusturmaz olaydim simdi albumu silemiyorum. Acaba benmi bulamadim silmesini yoksa iosta boyle bir sacmalikmi var? ayrica albume resimleri attim ama resimleri tasimamis cogaltmis cunku resimler hala film rulosunda duruyor.

Ozetle ben bu albumu nasil yok ederim? adi bile degismiyor bu nasil bir sacmalik ?

Yada hadi boyle bir sacmalik var rulodan kaldirip sadece albumde nasil tutabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: XANTHE

quote:

TİM mağazalarında fiyat 1299 TL mi yoksa farklı mı bilginiz var mı?

1299 sadece internet fiyatı. Türkcell Bayilerinde fiyat 1350

• Türkcell de mağazalarda Nasıl bilmiyorum internette araştırırken gördüm paylaşmak istedim şartlar konusunda bilgim yok

• quote:

apple türkiye garantili DEĞİL ama.

kvk-genpa garantili
  • ios 10 beta 2 kullanıyorum.sinirden kırcam telefonu nerdeyse.
    tamam beta lar her zaman sorun yaşattırmıştır ama bu sefer çok saçmaladı,özellikle 3d touch çileden çıkardı beni.
    sorunsuz çalışan touch id nin okunması gecikmelere neden oluyo.
    gelen aramalara cevap verilemiyor,meşgule alıp tekrar aramak zorunda kalıyorum.
    siri allaha emanet modunda takılıyo.
    6 ve 6plus kullanan arkadaşlarım benim kadar şikayetçi değiller ama aklınızda olsun 5s için şu an beta ciddi kötü durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

quote:

Oluyor ben aldım 100TL de sarı puanımdan kullandım 1.199a geldi cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

quote:

Oluyor ben aldım 100TL de sarı puanımdan kullandım 1.199a geldi cihaz

Puan işi nasıl oluyor hocam anlatabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

apple türkiye garantili DEĞİL ama.

kvk-genpa garantili

Genpa zaten apple servisi resmi olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuvo'

az once galeride album olusturdum ama olusturmaz olaydim simdi albumu silemiyorum. Acaba benmi bulamadim silmesini yoksa iosta boyle bir sacmalikmi var? ayrica albume resimleri attim ama resimleri tasimamis cogaltmis cunku resimler hala film rulosunda duruyor.

Ozetle ben bu albumu nasil yok ederim? adi bile degismiyor bu nasil bir sacmalik ?

Yada hadi boyle bir sacmalik var rulodan kaldirip sadece albumde nasil tutabilirim ?

biri cevap verebilirmi ?

• 1100'lere falan inmez mi bu telefon?
  • Galaxy alphadan gecmeye degermi hocalarim ios 10 ile durumu nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

1100'lere falan inmez mi bu telefon?

İmkansiz gibi bisey. Uretimi durdu, piyasada git gide azaliyor tam tersi zam geliyor

• Merhaba arkadaşlar telefon bakınıyorum 5s hala alınabilir mi 2 yıl götürür mu beni acaba şimdiden teşekkür ederim

• SevtapBaydemir S kullanıcısına yanıt
    Fazlasini goturur

• Arkadaşlar sizin cihazlar sıfırdan 100 e kaç saatte doluyor 2.30 saat kadar sürüyor benim bu normal mı ?

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 23 Aralık 2020; 12:35:24 >
  • quote:

Arkadaşlar sizin cihazlar sıfırdan 100 e kaç saatte doluyor 2.30 saat kadar sürüyor benim bu normal mı ?

Telefonun aktiflik durumuna bağlı. Kapalıysa çok kötü, uçak modundaysa idare eder, internet açıksa normal, kullanırken 2.5 saatte doluyorsa müthiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FakülteninReyizi

Merhaba.
    Telefonu alalı yaklaşık 1 hafta oldu.
    Menüde kasmalar hissediyorum.Açıldıktan sonraki efekt bile kasma yapıyor.Kasma da demeyeyim de sanki oyunlardaki frame atlaması gibi bir şey.
    iPhone 4te bile hatırladığım yağ gibi kayıyordu.Bu yeni ios sürümleri ile gelen bir şey mi yoksa benim telefonumda mı sorun var acaba ?

Aynı sorum bende de var.İOS 7.1.2 kullandım hep bu zamana kadar.Bu sürüm kaymak gibiydi edeta.
    2 ay önce 9.3.2 ye yükledim bende çünkü AppStoredaki uygulamaların çoğunu sürümüm uygun olmadığı için indiremiyordum
    Yükledikten sonra telefon kasmaya takılmaya başladı maalesef
    Dediğiniz gibi menüde takılmalar var

Ayrıca bazı sorunlarda var.
    Mesela müzik dinlerken ses butonunu sağa ve sola rahat kaydıramıyorum.Takılıyor gitmiyor.
    Bende direk çubuğun ortasına basmak zorunda kalıyorum.Yani birden artırıyorum sesi.

Denetim masasında WİFİ yi bazen 2 kere açıp kapıyorum çünkü bağlanmıyor bazen

Ayrıca "Hücresel veri" butonu geç kapanıyor bende

Bazıları kasmıyor diyor bazılarıda kasıyor.Sanırım telefondan telefona farkediyor

• 
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.