Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar resimli yada resimsiz bu konu başlığına ait imza yapabilecek biri var mı ben anlamıyorum da yaomayı bilmiyorum daha doğrusu yapanın ismi ilk mesajda iohone 5s kullanıcılarının yanında emeği geçenler başlığı altında geçecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada arkadaslar iphone 5s alanlar sarj deneyimlerini yazabilirler mi? Sarj cok yetersiz yorumlari var, 1 gunu bile tamamlamiyormus.. Herkeste boyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

quote:

Orijinalden alıntı: Milk with Oreo

quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

quote:

Orijinalden alıntı: Milk with Oreo

Ben de alacağım 1 Kasım'da beni de ekleyebilirsin. Sadece renk konusunda tam net değilim kesinlikle Gold derken sonradan Silver düşünmeye başladım şimdi de kesinlikle Space Gray almam derken bunu bile düşünmeye başladım ama buyuk ihtimalle 16 GB Silver alacağım. Bütün renkleri incelemiş olanlar nedenleriyle birlikte yardımcı olursa sevinirim.

Haha ben de oyleyim :) Kesin gold derken bi zaman sonra feminen gelmeye basladi. Silver sade guzel ios7 ile uyumlu ve Space Gray'i kesin almam diyordum. Darty'de teşhirde Space Gray'i görünce cok karizmatik oldugunu gordum. Simdi de tamamiyle kararsizim. 5S'i belli eden Gold, sade ve guzel olan Silver, karizmatik olan ise Space Gray.. Bi yandan da iPhone6'yi bekleyip Note 3 mu alsam acaba diyorum :D 22 Ekim'i beklemek en iyi sanirim..

Şimdi Gold alayım rahat edeyim diyorum ama o da başta çok iyi falan derken şimdi de feminen gelmeye başladı. Özellikle Touch ID'nin etrafındaki Gold kısım kılıflarla falan da uyumsuz olur diye düşünüyorum. Ayrıca Gold'un siyah iPhone 5 gibi çizilip çizilmeyeceği de büyük muamma. Mantıksal olarak düşününce en mantıklısı Silver geliyor hem şık hem de uyumlu bir renk ama bu sefer de Silver alsam Gold aklımda kalacak. Sonradan keşke diyip istemiyorum Bu yüzden iş işten geçmeden birileri yardımcı olursa çok sevinirim.
    Ek olarak: Gold almaya karar versem bile geldiğinde bulabilecek miyim bu da şüpheli ama

Bir de soyle dusun, gold'a acaip bi talep var ulkemizde. Stok falan hikaye herkeste gold olacak. Ben sahsen herkeste olan rengi kullanmayi da sevmiyorum. Hem dedigin gibi Touch ID tusunda ki o gold halka sadeliği bozuyor benim icin. Zaten ozellikle orasi feminen hissiyati yaratiyor bende.. Silver veya Space Gray en mantiklisi gibi. Mevcut iphone'um da siyah oldugundan hem degisiklik, hem sadelik hem de ios7 ile uyum acisindan Silver daha agir basiyor.

Çok haklısınız aslında. Ben de toplumda herkesin elinde olanı kullanmayı sevmiyorum ama Gold az üretildiği için ilk gün alabilirsem en azından birkaç ay boyunca başkalarının elinde görmeyeceğim için sorun olmaz diye düşünüyorum. Touch ID'nin etrafı Gold olmasa hemen alacağım ama Gold olması fazla mı kadınsı olur diye düşündürüyor beni. Alacağım gün elimde inceleme şansı da pek bulamayacağım için renk konusuna şimdiden karar vermeye çalışıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar merhaba ben de Almanya media markt dan teyzeme aldırmayı düşünüyorum, yakın zamanda TR'ye gelecek..Ben siyah alacaktım ama burada baktım ki herkes gri almış/alacak açıkcası kafam karıştı. Ayrıca Almanya'dan satın alınacak cihaz için havaalanında pasaporta kayıt işlemleri vs kolay mı, teyzem biraz yabancıdır bu konulara, benimde ilk defa böyle bir tecrübem olacak onun için bazı konularda endişeliyim, fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sandstone

arkadaşlar merhaba ben de Almanya media markt dan teyzeme aldırmayı düşünüyorum, yakın zamanda TR'ye gelecek..Ben siyah alacaktım ama burada baktım ki herkes gri almış/alacak açıkcası kafam karıştı. Ayrıca Almanya'dan satın alınacak cihaz için havaalanında pasaporta kayıt işlemleri vs kolay mı, teyzem biraz yabancıdır bu konulara, benimde ilk defa böyle bir tecrübem olacak onun için bazı konularda endişeliyim, fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Beraberinde max 2 telefon getiriliyor diye biliyorum. Pasaport kaydı havaalanında değil Türkiyeye giriş yaptığında eğer teyzenin pasaportuna 2 yıl öncesine kadar başka bir telefon kayıt edilmemişsse o pasaporta 115tl vergi ödeyerek kayıt yaptırabilirsiniz. Aldırabilirsen gold aldır derim ben malum satarken fiyatı siyah yada beyaza göre illaki fazla olacaktır ama karan senin..

• Hala renk kararsizligindayim 4s im beyaz renk olduğu icin gümüş almayacağım guzel ama kirlenme ve olası bir ezilme olsa hemen göze batıyor nese 5s alacagim ama space grey ve gold seçenekleri arasında kaldım bende cok ikiside cok hos golda daha yatkın bir düşüncem var ama kadinsi yorumları kafamı karıştırdı ayrıca Space Grey de cok hos bu iki rengi alanlar telefonun fotoğraflarını atabilirler mi

• Renk olarak bence siyah ya da altın rengi alınmalı. Altına bende ilk başlarda temkinli yaklaşıyordum hatta amiyane bi tabirle kıro telefonu diyordum fakat gerçeğini görünce lafımı geri aldım. Ama şu da bir gerçek ki altın rengi çok şık duruyor bence bir bayana daha güzel gider. Tabi zevkler ve renkler kesinlikle tartışılmaz. Ben kendime uzay grisi aldım ve iyi ki bu rengi almışım diyorum. Hatta az önce tatilden gelirken aldığım altın rengi telefonu arkadaşıma teslim ettim. Açtık bir kere daha baktık. Bir kere gold dendiği için arkadaşımda şaşırdı daha farklı bekliyordu. Telefona şampanya demek daha doğru olur. İkilemde kalanlar için yazıyorum. Bence siyah ya da altın rengi alınmalı. Sonuçta hangi renk alırsanız alın güzel günlerde kullanın

• İ5 kullandıysanız şarjın i5 ten pek farkı yok belki %5 daha iyi gene şarj aleti yanımda geziyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wesleyx

quote:

arkadaşlar merhaba ben de Almanya media markt dan teyzeme aldırmayı düşünüyorum, yakın zamanda TR'ye gelecek..Ben siyah alacaktım ama burada baktım ki herkes gri almış/alacak açıkcası kafam karıştı. Ayrıca Almanya'dan satın alınacak cihaz için havaalanında pasaporta kayıt işlemleri vs kolay mı, teyzem biraz yabancıdır bu konulara, benimde ilk defa böyle bir tecrübem olacak onun için bazı konularda endişeliyim, fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Beraberinde max 2 telefon getiriliyor diye biliyorum. Pasaport kaydı havaalanında değil Türkiyeye giriş yaptığında eğer teyzenin pasaportuna 2 yıl öncesine kadar başka bir telefon kayıt edilmemişsse o pasaporta 115tl vergi ödeyerek kayıt yaptırabilirsiniz. Aldırabilirsen gold aldır derim ben malum satarken fiyatı siyah yada beyaza göre illaki fazla olacaktır ama karan senin..

telefonu satmayı düşünmüyorum, ben aldığım bir telefonu min 3 sene kullanırım, o yüzden rengi konusunda gold'dan yana tercih etmem. Peki pasaporta kayıt işlemi nerede yapılıyor, yani teyzem biraz yaşlı ben ona yapacaklarını tarif edeceğim, bu konuda prosedür nedir? Teşekkürler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wesleyx

quote:

telefonu satmayı düşünmüyorum, ben aldığım bir telefonu min 3 sene kullanırım, o yüzden rengi konusunda gold'dan yana tercih etmem. Peki pasaporta kayıt işlemi nerede yapılıyor, yani teyzem biraz yaşlı ben ona yapacaklarını tarif edeceğim, bu konuda prosedür nedir? Teşekkürler

Teyzeniz yurtdışından gelince tek yapacağı şey bir ptt den e devlet şifresi almak. Zaten pasaportuna telefon kayıtlı olup olmadıgını illaki bilir telefon kayıtlı değilse gidip bi vergi dairesine teyzenizin tc sini ve telefonun imeisini verip 9151 kodlu yolcu ceptel vergisi yatıracağınızı söyleyin. Vergiyi de yatırdıktan sonra teyzenizin e - devlet şifresiyle e - devlete giriş yaparak imei kaydet formunu açarsınız gerisi zaten kolay

• Ekleyin beni de dostlar 16 gb uzay grisi, yurtdışı. Çıktığı hafta almıştım

Buarada renk seçimi konusunda tereddüt eden arkadaşlara gold almamalarını daha çok kadınlara hitap ettiğini söylemiştim bi kaç kez, Apple çalışanları da aynı kafadaymış anlaşılan. 5s'in üretim aşamasında gold rengine kendi aralarında kardashian telefonu diyorlarmış

http://appleinsider.com/articles/13/10/19/during-development-apples-gold-iphone-5s-was-jokingly-called-the-kardashian

http://www.google.com.tr/search?um=1&client=safari&hl=tr&authuser=0&tbm=isch&sa=1&ei=hD9kUs_hLMrZ4ATr2oDgCQ&q=kim+kardashian&oq=kim+kardashian&gs_l=img.12..0l10.2987.6555.0.7770.14.7.0.7.7.0.224.683.3j2j1.6.0....0...1c.1.29.img..1.13.810._v615IY9H-E

• quote:

Orijinalden alıntı: slhttnshn61

quote:

Orijinalden alıntı: black_sea53

quote:

Bende uzun süreli kararsızlıktan (İ5S, SGNote 3 ve HTC One) sonra 5S e karar verdim ama bu sefer renk kararsızlığı var arkadaşlar. 32 Gb alıcam. Ne önerirsiniz.

Uzay grisi bence

Sizce uzay grisinin çekiciliği ne? Yanlış anlamayın gerçekten kararsızım, merak ediyorum.

Eğer artislik yapacaksab altın rengi al ama eğer gizli olsun yani gören biri seni kıskanmasın yada bi hırsız görüp gözüne kestirmemesini istiyosan usay grisi sl eski sanarlar ve çok iyi kamufle oluyor ben uzay grisi alırdım faydaları çok altın renginin faydası 1 tane estetik zararıda var çaldırmak gibi telefon gri olursa yada siyah eski sanarlar buda sana avantaj okur hırsızlar artık her yerde geziyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: widf

Ekleyin beni de dostlar 16 gb uzay grisi, yurtdışı. Çıktığı hafta almıştım

Buarada renk seçimi konusunda tereddüt eden arkadaşlara gold almamalarını daha çok kadınlara hitap ettiğini söylemiştim bi kaç kez, Apple çalışanları da aynı kafadaymış anlaşılan. 5s'in üretim aşamasında gold rengine kendi aralarında kardashian telefonu diyorlarmış

http://appleinsider.com/articles/13/10/19/during-development-apples-gold-iphone-5s-was-jokingly-called-the-kardashian

http://www.google.com.tr/search?um=1&client=safari&hl=tr&authuser=0&tbm=isch&sa=1&ei=hD9kUs_hLMrZ4ATr2oDgCQ&q=kim+kardashian&oq=kim+kardashian&gs_l=img.12..0l10.2987.6555.0.7770.14.7.0.7.7.0.224.683.3j2j1.6.0....0...1c.1.29.img..1.13.810._v615IY9H-E

Hocam yarına kaldı mobilden ekleyince götünüm değişiyor pc yide artık yarın açaRım

• quote:

Orijinalden alıntı: Faredevriii

quote:

quote:

quote:

Bende uzun süreli kararsızlıktan (İ5S, SGNote 3 ve HTC One) sonra 5S e karar verdim ama bu sefer renk kararsızlığı var arkadaşlar. 32 Gb alıcam. Ne önerirsiniz.

Uzay grisi bence

Sizce uzay grisinin çekiciliği ne? Yanlış anlamayın gerçekten kararsızım, merak ediyorum.

Eğer artislik yapacaksab altın rengi al ama eğer gizli olsun yani gören biri seni kıskanmasın yada bi hırsız görüp gözüne kestirmemesini istiyosan usay grisi sl eski sanarlar ve çok iyi kamufle oluyor ben uzay grisi alırdım faydaları çok altın renginin faydası 1 tane estetik zararıda var çaldırmak gibi telefon gri olursa yada siyah eski sanarlar buda sana avantaj okur hırsızlar artık her yerde geziyor.

Sagolun hocam. Uzay grisine karar verdim zaten. İnş keşke demem. 4S i elimden çıkarabilsem alıcam da, alıcı yok :) hayırlısı bakalım.

• Ukrayna'dan 2.050tl ye denk gelen fiyata silver32gb aldım. 16gb ları 1.850tl ye bulubilirsiniz. Şahane telefon. Kalite ve estetik. Cluba ekleyebilirsin. :) ukraynada öğrenciyim.

• slm bende ıphone 5 beyaz 16 gb mevcut bunu eşime verip TR garantili 5s 16gb almak istiyorum sipariş nerden verebilirim ithalatçı olmayacak garantisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 21 Ekim 2013; 12:34:09 >
  • Arkadaşlar online store ne zaman satışa başlayacak bilen varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

slm bende ıphone 5 beyaz 16 gb mevcut bunu eşime verip TR garantili 5s 16gb almak istiyorum sipariş nerden verebilirim ithalatçı olmayacak garantisi

Hepsiburadadan verebilirsiniz birde abea bayilerinden ön sipariş

• 5s kullanıcı listesi yendiden editlenmiştir herkesi ekledim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

slm bende ıphone 5 beyaz 16 gb mevcut bunu eşime verip TR garantili 5s 16gb almak istiyorum sipariş nerden verebilirim ithalatçı olmayacak garantisi

Hepsiburadadan verebilirsiniz birde abea bayilerinden ön sipariş

hepsiburada ithalatçı firma garantili satıyor şu an. distribütör cihazları 1 kasımda çıkacak.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.