Hollanda'da İphone fiyatları (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer
Trident Of Poseidon => Hollanda'da İphone fiyatları (17.10.2013 19:37:05)
Merhaba.
gelecek ay abim Hollanda ya iş için gidicek ve ben oradan abime iphone aldırmak istiyorum...

1) Hollandada İphone 5 fiyatları ne kadardır yani toplam maliyet kaçı bulur?
2)Getirirken bir sorun yaşarmı?
tüm sorularım bu kadar şimdiden teşekkür ederim

Trident Of Poseidon => Hollanda'da İphone fiyatları (17.10.2013 19:59:51)
up!

Huysuz İhtiyar => Hollanda'da İphone fiyatları (17.10.2013 20:10:24)
quote:

Orijinalden alıntı: cihankvnci

Merhaba.
gelecek ay abim Hollanda ya iş için gidicek ve ben oradan abime iphone aldırmak istiyorum...

1) Hollandada İphone 5 fiyatları ne kadardır yani toplam maliyet kaçı bulur?
2)Getirirken bir sorun yaşarmı?
tüm sorularım bu kadar şimdiden teşekkür ederim

iPhone 5s ve 5c Hollanda'da 25 Ekim'de piyasaya çıkacak. O yüzden fiyatlar net değil. Her halukarda Türkiye'ye kıyasla cazip fiyatla alırsınız. Tax free (vergi iadesi) almayı da unutmayın.

Trident Of Poseidon => Hollanda'da İphone fiyatları (17.10.2013 20:20:22)
cevabınız için teşekkürler fakat ben 5s vs 5c ile ilgilenmiyorum galiba yanlış anladınız ben sadece iphone 5 i soruyorum birde vergi iadesi ne oluyor açıklarmısınız

Huysuz İhtiyar => Hollanda'da İphone fiyatları (17.10.2013 22:00:23)
iPhone 5 yazdığınızı fark etmedim. 5s ile birlikte 5'in satışı duruyor ama yine de bulunur tabii, muhtemelen fiyat da düşer. Şu an iPhone 5 fiyatları 650-700EU civarında. Hollanda fiyatları içinwww.bol.com 'a bakın. Oranın hepsiburadasıdır. Ayrıca Vatan, Teknosa gibi mağazaların da siteleri var. dixons.nl , kijkshop.nl , bcc.nl

Tax free uygulaması, ödediğiniz vergiyi mağazada form doldurarak ya da gümrük kapısında başvurarak geri almak demek. Google üzerinden küçük bir aramayla bolca kaynak bulabilirsiniz.

Trident Of Poseidon => Hollanda'da İphone fiyatları (17.10.2013 22:36:38)
quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

iPhone 5 yazdığınızı fark etmedim. 5s ile birlikte 5'in satışı duruyor ama yine de bulunur tabii, muhtemelen fiyat da düşer. Şu an iPhone 5 fiyatları 650-700EU civarında. Hollanda fiyatları içinwww.bol.com 'a bakın. Oranın hepsiburadasıdır. Ayrıca Vatan, Teknosa gibi mağazaların da siteleri var. dixons.nl , kijkshop.nl , bcc.nl

Tax free uygulaması, ödediğiniz vergiyi mağazada form doldurarak ya da gümrük kapısında başvurarak geri almak demek. Google üzerinden küçük bir aramayla bolca kaynak bulabilirsiniz.

dediğiniz sitelere girdim fakat İphone 5 i bulamadım zahmet olmassa linkini atarmısınız

Trident Of Poseidon => Hollanda'da İphone fiyatları (17.10.2013 22:55:04)
peki diyelim aldık getirirken ne gibi sorun olabilir

izmirbay => Hollanda'da İphone fiyatları (17.10.2013 23:11:51)
quote:

quote:

dediğiniz sitelere girdim fakat İphone 5 i bulamadım zahmet olmassa linkini atarmısınız

679 € fiyat; Linki de ben atayım... TIKLA

Huysuz İhtiyar => Hollanda'da İphone fiyatları (17.10.2013 23:35:24)
quote:

Bol.com'da iPhone 5 16GB Beyaz 649EU görünüyor:http://goo.gl/H1qCrX

Getirirken hiçbir sorun olmaz. Çantanıza atar getirirsiniz. Yolda kaybetmediğiniz ya da çaldırmadığınız sürece hiçbir sıkıntı olmaz. Getirince de e-devletten pasaporta IMEI kaydını yaptırır kullanırsınız. Ben en son İsviçre'den kendime 5 getirmiştim. 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

Trident Of Poseidon => Hollanda'da İphone fiyatları (18.10.2013 16:51:54)
quote:

quote:

Bol.com'da iPhone 5 16GB Beyaz 649EU görünüyor:http://goo.gl/H1qCrX

Getirirken hiçbir sorun olmaz. Çantanıza atar getirirsiniz. Yolda kaybetmediğiniz ya da çaldırmadığınız sürece hiçbir sıkıntı olmaz. Getirince de e-devletten pasaporta IMEI kaydını yaptırır kullanırsınız. Ben en son İsviçre'den kendime 5 getirmiştim. 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

Teşekür ederim çok yardımcı oldunuz bu fiyatlar sabitmi yani hollandada daha ucuza bulamazmıyız galiba orada apple store varmış.

Trident Of Poseidon => Hollanda'da İphone fiyatları (18.10.2013 16:52:55)
quote:

Orijinalden alıntı: izmirbay

quote:

quote:

679 € fiyat; Linki de ben atayım... TIKLA

Teşekkür ederim beyaz ile siyah arasında neden fark var biri 650 biri 680

Sayfa: [1]