Oracle VirtualBox'ın yeni sürümü yayınlandı: Windows 8.1 desteği ve dahası (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Basın Bültenleri >> Kullanıcı İncelemeleri >> Kullanıcı Videoları >> Uygulama Haber >> Deneme Haberleri
dreampowder => Oracle VirtualBox'ın yeni sürümü yayınlandı: Windows 8.1 desteği ve dahası (20.10.2013 03:03:41)
quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

VirtualBox'ın önemli bir program olduğunu düşünüyorum.

Birçok deneyimli linux adminin bu programı kullandığını görüyorum..

Benim en beğendiğim özelliklerinden birisi de "headless" modda çaılşabilmesi. bu moddayken işletim sisteminin çalıştığı hiçbir şekilde belli olmuyor (bir nevi sistem servisi gibi). Bu sayede ihtiyacınıza göre arka planda çalışacak veritabanı sunucusu, vs.. gibi sistemleri çalıştırabiliyorsunuz. Üstelik bedava ve platform bağımsız

DH Misafiri => Oracle VirtualBox'ın yeni sürümü yayınlandı: Windows 8.1 desteği ve dahası (30.1.2014 20:05:14)
virtual box kendini sıfırladı verileri nasıl kurtarırım

Stumaster => Oracle VirtualBox'ın yeni sürümü yayınlandı: Windows 8.1 desteği ve dahası (1.2.2014 17:22:08)
Acaba sanal makine ile OS kullanmanın amacı nedir? Normal şekilde kullanmaktan ne farkı var?

selmand => Oracle VirtualBox'ın yeni sürümü yayınlandı: Windows 8.1 desteği ve dahası (1.2.2014 22:07:23)
quote:

Orijinalden alıntı: AhmetSelçuk

Valla ben parallels'i de ücretsiz kullanıyorum.

O nasıl oluyor :)

AhmetSelçuk => Oracle VirtualBox'ın yeni sürümü yayınlandı: Windows 8.1 desteği ve dahası (2.2.2014 00:29:23)
İnternet sağolsun.

Götterfunken => Oracle VirtualBox'ın yeni sürümü yayınlandı: Windows 8.1 desteği ve dahası (2.2.2014 16:08:00)
quote:

Orijinalden alıntı: Stumaster

Acaba sanal makine ile OS kullanmanın amacı nedir? Normal şekilde kullanmaktan ne farkı var?

Şöyle ki,sanal makine risksiz,virus bile girse sanal makine çoker.Deneme amaçlı.

Stumaster => Oracle VirtualBox'ın yeni sürümü yayınlandı: Windows 8.1 desteği ve dahası (2.2.2014 17:23:50)
quote:

Orijinalden alıntı: Craie

quote:

Şöyle ki,sanal makine risksiz,virus bile girse sanal makine çoker.Deneme amaçlı.

Hmm anladım. Bende özel bir amacı var zannetmiştim. :D

multiTYRT => Oracle VirtualBox'ın yeni sürümü yayınlandı: Windows 8.1 desteği ve dahası (3.2.2014 23:51:30)
Şu sınırlamalara acil el atılması lazım.

beyinsis => Oracle VirtualBox'ın yeni sürümü yayınlandı: Windows 8.1 desteği ve dahası (25.3.2014 22:02:58)
quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Craie

quote:

Hmm anladım. Bende özel bir amacı var zannetmiştim. :D

O kadar da değil. Mesela microsoft ax server kurmak uzun ve zordur. Hazir kurulu virtual versiyonunu egitim amacli kullanirsin.

Sayfa: << < önceki 1 [2]