Şimdi Ara

NaviMex Navigasyon Klübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
971
Cevap
42
Favori
333.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Başlığı altında
    Bir yardım topiği açalım arkadaşlar

•  NaviMex Navigasyon Klübü

Birçok araba modeline göre var
    Resmi sitesi:
    http://www.navimex.com.tr/

Renk Çözünürlüğünde bozulmalar oluyor, bilgisi olan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pitton -- 17 Ekim 2013; 18:52:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pitton

NaviMex Navigasyon Klübü

Birçok araba modeline göre var
    Resmi sitesi:
    http://www.navimex.com.tr/

Renk Çözünürlüğünde bozulmalar oluyor, bilgisi olan varmı?
    Güncel NaviMex Navigasyon yazılımı (Yasal)
    http://dosya.co/mggegbsgf38v/navimex_nav.prg.rar.html
  • quote:

Güncel NaviMex Navigasyon yazılımı (Yasal)
    http://dosya.co/mggegbsgf38v/navimex_nav.prg.rar.html

Alıntıları Göster
    Başarsoftun haritası yüklenebiliyormu acaba, çünki üzerindeki dont paniç navigasyon proğramı çok kötü...
  • Pitton kullanıcısına yanıt
    Hiç bir şekilde bozulmalar mevcut değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbey85

Bu mesaj silindi.
    Ben oradan güncelledim kardeşim
  • diocid D kullanıcısına yanıt
    Evet reng bozulmaları düzeldi, suç bende imiş, vidalarını çok sıkmışım, ekran kasmış
  • quote:

Evet reng bozulmaları düzeldi, suç bende imiş, vidalarını çok sıkmışım, ekran kasmış
    Merhaba, vınn bağlamayı denediniz mi acaba? Uyumlu diyor ama çalıştıramadım bir türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkgun

Merhaba, vınn bağlamayı denediniz mi acaba? Uyumlu diyor ama çalıştıramadım bir türlü.
    Hangi video formatını destekliyor alet? Bende bugün aldım. kaç tane avi formatı denediysem bi türlü video oynatmadı.
  • Navimex i alalı bir hafta oldu İlk izlenimlerim Radyosu çok parazitli ve hışırtı yapıyor orijinal radyonun gayet net çektiği yerde navimexsin radyosu çekmiyor .Tv hiç seyredemedim Navigasyon orta derecede.Blutut başarılı.Geri görüş kamerası çok iyi**** ve videoyu gayet yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrituslu

Navimex i alalı bir hafta oldu İlk izlenimlerim Radyosu çok parazitli ve hışırtı yapıyor orijinal radyonun gayet net çektiği yerde navimexsin radyosu çekmiyor .Tv hiç seyredemedim Navigasyon orta derecede.Blutut başarılı.Geri görüş kamerası çok iyi**** ve videoyu gayet yeterli.
    Arka plan resmini nasıl değiştirebiliriz bulan var mı? USB ye attığım fotoları okumuyor. Sadece içinde yüklü olan fotolardan seçebiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Arka plan resmini nasıl değiştirebiliriz bulan var mı? USB ye attığım fotoları okumuyor. Sadece içinde yüklü olan fotolardan seçebiliyorum.

Alıntıları Göster
    Konu otomobil başlığı altına açılsa daha iyi olurmuş, burada çok sönük kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Konu otomobil başlığı altına açılsa daha iyi olurmuş, burada çok sönük kalmış.

Alıntıları Göster
    arkaplan resimlerini sd karta yüklemeniz gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrituslu

arkaplan resimlerini sd karta yüklemeniz gerekiyor

Alıntıları Göster
    Bende NAVIMEX AUDI A3 - NAV 9904 HD cihazı var kalibrasyon ayarlarını bozdum galiba ayarlarından anlayan var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DcR4M

Bende NAVIMEX AUDI A3 - NAV 9904 HD cihazı var kalibrasyon ayarlarını bozdum galiba ayarlarından anlayan var mı arkadaşlar?

Alıntıları Göster
    A3 için Aktepe Sound Maslak'da taktırdım, montaj dahil 900 tl verdim, ancak bin pişman oldum.

iGO navigasyon ve geri görüş kamreasından memnunum.

Ancak radyo adam gibi çekmiyor,
    Radyo kanalı sadece 6 adet kaydettiriyor, onlarda da istasyon ismi değil sadece freakans yazıyor,
    Bluetooth ile bağlantıda iphonedan müzik dinlerken şarkı bilgileri yazmıyor,
    En önemlisi telefonun rehberini görmüyor,
    Ürün özelliklerinde iphonela tam uyumludur yazıyor, ama cihaz üzerinde sadece mini usb girişi var, yani iphoneu kablo ile bile bağlayamıyorsunuz.

Navimex'in ürünlerini, ve özellikle Aktepe Sound'u önermiyorum. Hem ürün hakkında yanıltıcı bilgi veriyorlar, hem de sattıkları ürünün ve verdikleri hizmetin arkasında durmuyorlar.

Aracı teslim alırken adresime kadar verdim, 2 hafta oldu daha faturamı bile göndermediler. Yazık, bu adamlara para kazandırıyoruz. Ciddi bir firmadır diye gittim orada taktırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the wade

A3 için Aktepe Sound Maslak'da taktırdım, montaj dahil 900 tl verdim, ancak bin pişman oldum.

Radyo kanalı sadece 6 adet kaydettiriyor, onlarda da istasyon ismi değil sadece freakans yazıyor,
    Ürün özelliklerinde iphonela tam uyumludur yazıyor, ama cihaz üzerinde sadece mini usb girişi var, yani iphoneu kablo ile bile bağlayamıyorsunuz.

Navimex'in ürünlerini, ve özellikle Aktepe Sound'u önermiyorum. Hem ürün hakkında yanıltıcı bilgi veriyorlar, hem de sattıkları ürünün ve verdikleri hizmetin arkasında durmuyorlar.

Aracı teslim alırken adresime kadar verdim, 2 hafta oldu daha faturamı bile göndermediler. Yazık, bu adamlara para kazandırıyoruz. Ciddi bir firmadır diye gittim orada taktırdım.

Alıntıları Göster
    Arkadaslar,

dün Navimex 9902 taktırdım, gerek Usb muzik liste menusunden gerekse telefon baglantısındaki kişiler listesindeki tel numaralarını ön yüz uzerindeki bir tusla aşagı yukarı yapamıyorum, her hangı bır ayarıda yok. illaki ekran uzerinden asagı yukarı yapmam gerekıyor ama gordugum kadarıyla ekran hassasiyetide pek iyi degil...yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERLKRS

Arkadaslar,

dün Navimex 9902 taktırdım, gerek Usb muzik liste menusunden gerekse telefon baglantısındaki kişiler listesindeki tel numaralarını ön yüz uzerindeki bir tusla aşagı yukarı yapamıyorum, her hangı bır ayarıda yok. illaki ekran uzerinden asagı yukarı yapmam gerekıyor ama gordugum kadarıyla ekran hassasiyetide pek iyi degil...yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Tesekkurler

Alıntıları Göster
    Ford fiesta araca navimex multimedya almayı düşünüyordum ancak önermiyor musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERLKRS

Arkadaslar,

Tesekkurler

Bu sıkıntılar bütün navimex ürünlerinde oluyor mudur acaba?
  • quote:

Merhaba The Wade,

Aktepe Sound Maslak size faturanizi gonderdi mi acaba ?

Bilgi:
    IGO navigasyon programi icin bizden lisans alan bir urun degil NaviMex, dolayisi ile aslinda kırık yazilim ile vermisler size sistemi..
    Maalesef bu tür korsanlıklar hala olabiliyor. Emegimiz çalınıyor !

Saygılarımla,

Alim K.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akucukpehlivan

quote:

Merhaba The Wade,

Aktepe Sound Maslak size faturanizi gonderdi mi acaba ?

Bilgi:
    IGO navigasyon programi icin bizden lisans alan bir urun degil NaviMex, dolayisi ile aslinda kırık yazilim ile vermisler size sistemi..
    Maalesef bu tür korsanlıklar hala olabiliyor. Emegimiz çalınıyor !

Saygılarımla,

Alim K.

Alıntıları Göster
    enim cihazdaki igo biraz eksi bir sürüm sanırım, güncel bir program nereden indirebilirz buna?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.