NaviMex Navigasyon Klübü (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> GPS, Navigasyon Cihazları ve Yazılımları
OnurYZCi => NaviMex Navigasyon Klübü (19.8.2019 02:14:02)
Arkadaşlar merhaba.
Bir kaç hafta önce bu cihazı satın aldım bende.
https://www.navimex.com.tr/navigasyon/volkswagen/tiguan/navimex-vw-tiguan-old-full-touch/952
Android 7 sürümle çalışıyor şu an. Acaba Android 8 veya 9 yüklenebilir mi bu cihaza? Veya farklı bir sürüm? Pek beğenmedim de yazılımını..
< Resime gitmek için tıklayın >

primuss => NaviMex Navigasyon Klübü (22.8.2019 01:12:00)
Selam arkadaşlar navimex cihazım aşırı yavaş fabrika ayarlarına çevirmeme ragmet fayda etmedi saten yazılımda ufak tefek sorunlar var cihazıma uygun yazılım varmı acaba yabancı dil kısıtlı oldugu için pek emin olamadım forumlarda sanırım xda sitesinde yeni versiyonları mevcut kurup deniyen varmı acaba üzerinde 5.1.1 var ürün bilgileri resimlerde mevcut

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

k_i84 => NaviMex Navigasyon Klübü (10.9.2019 00:10:11)
quote:

Orijinalden alıntı: eNsZz

İzmirde aynen hep elde kalanlari satmaya calisiyorlar. Bende yine izmirde bi ses sistemci aracılığıyla 4gbram 8 ckrdek cortex islemcili Android 8.0 versiyon olanını takdirdim. Hepsi 2100 e mal oldu . Montaj +tesisat +kalin anfi kablosu
İzmirde nerede yaptirdiniz? Haftalardir arastirip sonunda navinex 4 gb de karar kildim. Bu hafta sonuclandirmayi dusunuyorum tsk.

M.Y.D => NaviMex Navigasyon Klübü (11.9.2019 18:59:46)
Merhaba,
Aracımda Navimex multimedia seti mevcut. Aracı aldığım arkadaş navigasyon'a ait sd kartını kaybetmiş. Nasıl edilebilirim acaba? Sitesinden kendim yükleyebilir miyim?

ceremy => NaviMex Navigasyon Klübü (12.9.2019 17:22:58)
Benim hangi yazılımı yüklemem lazım. Bilgi arkadaşlarım cevap verirse sevinirim

gerald7632 => NaviMex Navigasyon Klübü (17.9.2019 00:01:05)
15 gün once focus aracima navimex taktırdım
Aracı calistirdigimda görüntü gelmedi ne yapmam gerek

MajörParite => NaviMex Navigasyon Klübü (17.9.2019 10:14:23)
quote:

Orijinalden alıntı: gerald7632

15 gün once focus aracima navimex taktırdım
Aracı calistirdigimda görüntü gelmedi ne yapmam gerek
Taktırdığın yere git veya telefon aç, sorun yaşadığını söyle, çözüm üretmek zorundalar.

jozsika => NaviMex Navigasyon Klübü (21.9.2019 11:35:59)
Selam, Daha almadıysanız İzmir Karabağlar'da Eren oto aksesuarı ile temasa geçebilirsiniz. 8.0 Android 4 gb lik sürümünü aldım (KİA aracım var)Çok memnunum. Özcan bey gerek montajda, gerek sonrası suallerimde çok yardımcı oldu. Yandex dahili navigasyonu var, diğer opsiyonlara açık. Üründen beklentinizi belirtirseniz benimki gibi tekrarsökülmesine gerek kalmaz :)

mehmetgazi => NaviMex Navigasyon Klübü (25.9.2019 17:48:35)
Civic aracımda NAV 9914 HD Android 6 modeli mevcut. Daha üst versiyona geçirmek istiyorum.
İsminizde 38 bulunmasından dolayı sanırım Kayseri'desiniz, yardımcı olabilir misiniz?

esen38 => NaviMex Navigasyon Klübü (30.9.2019 16:57:03)
quote:

Orijinalden alıntı: mehmetgazi

Civic aracımda NAV 9914 HD Android 6 modeli mevcut. Daha üst versiyona geçirmek istiyorum.
İsminizde 38 bulunmasından dolayı sanırım Kayseri'desiniz, yardımcı olabilir misiniz?
evet kayseriliyim ama kayseride oturmuyorum bana tablet hakkın da nın resmini çekip atın yardımcı olayım..

esen38 => NaviMex Navigasyon Klübü (30.9.2019 17:11:28)
quote:

Orijinalden alıntı: ceremy

Benim hangi yazılımı yüklemem lazım. Bilgi arkadaşlarım cevap verirse sevinirim
bu modelde bulunduğunuz modelim üstü yok ama özel romlar var bunaları yükleye bilirsin..
https://forum.xda-developers.com/android-auto/mtcd-software-development/rom-hal9k-mod-2-mtcd-mtce-head-units-t3741583

mehmetgazi => NaviMex Navigasyon Klübü (30.9.2019 17:13:50)
Model No: mtk 8227L
Android 6.0

mcakrep23 => NaviMex Navigasyon Klübü (30.9.2019 17:16:03)
Arkadaşlar Auris aracımda navimex var, radyoya girmek istiyorum girmiyor, video da aynı şekilde. Girer gibi yapıyor ama açamıyor. Ne yapmam gerekiyor?

esen38 => NaviMex Navigasyon Klübü (30.9.2019 17:18:11)
quote:

Orijinalden alıntı: primuss

Selam arkadaşlar navimex cihazım aşırı yavaş fabrika ayarlarına çevirmeme ragmet fayda etmedi saten yazılımda ufak tefek sorunlar var cihazıma uygun yazılım varmı acaba yabancı dil kısıtlı oldugu için pek emin olamadım forumlarda sanırım xda sitesinde yeni versiyonları mevcut kurup deniyen varmı acaba üzerinde 5.1.1 var ürün bilgileri resimlerde mevcut

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
bu resimde model no gözükmüyor

esen38 => NaviMex Navigasyon Klübü (30.9.2019 17:35:09)
arkadaşlar bu attığım resim gibi tablet bilgisininin resmi olmadan sıkıntı olur

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

primuss => NaviMex Navigasyon Klübü (3.10.2019 14:13:09)
quote:

Orijinalden alıntı: esen38

bu resimde model no gözükmüyor

Alıntıları Göster
tekrar bakıp resim atıcam a-media auto diye geçtiğini biliyorum ama gun ıcersınde bakıcam şimdiden teşekkürler

fehmi-istanbul => NaviMex Navigasyon Klübü (6.10.2019 17:18:30)
Herkese merhabalar. 2013 model Renault Fluence Icon aracıma Navimex'in hangi modelini almalıyım? Birçok internet alışveriş sitesini gezdim, dış görünüş olarak hepsi aynı gibi görünse de Android 6, Android 7, Android 8 ve Android 9 işletim sistemli cihazlar var ancak yine forumda okuduğum kadarıyla firmalar ellerindeki cihazları update edip Android versiyonunu yükseltiyorlar. Bu durumda satın alımda dikkat etmem gereken Android versiyonunun 9, işlemcisinin px5 8 çekirdekli, raminin 4 gb, hafızasının 32 gb olması mıdır? Bildiğiniz model numarası varsa ve yazarsanız sevinirim.

İstanbul Andaolu yakasındayım, satış ve montaj konusunda yardımcı olabilecek işini bilen bir usta ve elektronikçi tavsiye edebilecek olan varsa çok müteşekkir kalırım.

Peşinen teşekkür ederim.

primuss => NaviMex Navigasyon Klübü (7.10.2019 03:16:55)
quote:

Orijinalden alıntı: esen38

arkadaşlar bu attığım resim gibi tablet bilgisininin resmi olmadan sıkıntı olur

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
tekrar selamlar
cihazımda model: a-media auto (1024x600 w)
diye yazıyor başka bilgiye ulaşamadım bakmam gereken farklı bir ayrıntı varmı yada tavsiye uygulama vs ile sistem bilgisine ulaşmam için

esen38 => NaviMex Navigasyon Klübü (7.10.2019 08:37:06)
quote:

Orijinalden alıntı: primuss

tekrar selamlar
cihazımda model: a-media auto (1024x600 w)
diye yazıyor başka bilgiye ulaşamadım bakmam gereken farklı bir ayrıntı varmı yada tavsiye uygulama vs ile sistem bilgisine ulaşmam için

Alıntıları Göster
A.s yukarda benim attığın gibi tablet bilgisinin resmi gerekli

beyaze80 => NaviMex Navigasyon Klübü (12.10.2019 11:49:50)
Hocam memnunmusunuz cihazdan

Sayfa: << < önceki 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30]