Şimdi Ara

laptop şifresini unuttum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
14.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • laptopumun açılışına şifre koydum ve bu şifreyi unuttum, laptopun bilini çıkardım bataryasınıda çıkardım ve 1 gün boyunca o şekilde beklettiğim halde bilgisayar şifresini unutmadı. lütfen acil yardımlarınızı bekliyorum ne yapabilirim bu konuda, setupada giremiyorum ordada şifre istiyor.

aciilllllllllllll

• simdi bilemiycem nasildi ama teknik yardim forumunda bi arattir. daha once bu konu baya bi sorulmus ve cozumlenmisti. kolay gelsin.
  • arkadasım tam anlamadımda biosa mı şifre koymustun yoksa xp acılışınamı yada kullanıcı hesabınamı koydun hangisinde şifre istiyor onu soyle bide markasını yaz pcnin eger bios şifresiyse. ayrıca hangisi olursa olsun pilini çıkarmakla iptal olmayacaktır şifre biosda yemez bunu laptopta o deskop ve eski laptoplarda oluyor..
  • bios gibi duruyor pilin altında genelde bir bios pili vardır kontrol et eğer pc bilgin iyi ise laptopu açıp toplamya güveniyosan kendin aç ama garantisi warsa götür servise baksınlar 15-20 dk lik iş çünkü
  • arkadaşlar pili buldum çıkardım ama yemedi, şifreyide bilgisayarın ilk açılışına koydum xp şifresi değil. Bıos pili var diyorsunuz onu bulamadım. laptopun markası ıbm thinkpad.
  • IBM
    MBIUO
    sertafu

Bunları bi dene belki açılır bunlar ıbm'in üniversal bios şifreleri belki açılır.. açılmazsa eger baskada bakarım ayrıca bios şifresi sıfırlama prıgramları var disket yada cd ye yükle tak makinana sıfırlıyor arastır işte bunu olmazsa..
  • üstadım verdiğin şifreleri denedim olmadı, disket veya cd'yle bir programvarsa şifreyi kıraçak çok mutlu olurum, sevaba girersin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.